To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Czw Wrz 04, 2008 15:36

Znaczy, ze jeszcze drut mam kupic? A moze byc taki plastikowo-gumowy 'sznur' do wieszania prania, ktory ma w srodku drut? Bo mam taki w domu i nic z nim nie robie ;)
Azi - Czw Wrz 04, 2008 19:59

an, a nie masz drutu w domu? chociażby takiego cienkiego :) ja cos mam, to wezme, sznurek tez mozesz dac, tylko zeby sznurka ogoniaste nie zezarły
Ninek - Czw Wrz 04, 2008 20:03

Mam w domu dużo cienkiego drucika w plastikowej osłonce, moge wziąć ;)
Azi - Czw Wrz 04, 2008 20:05

Cytat:
Mam w domu dużo cienkiego drucika w plastikowej osłonce, moge wziąć ;)
dobry ;)
gratis - Czw Wrz 04, 2008 21:10

Azi, mój Rafiki to husky, a nie black self ;)

Aha. Aniu jeszcze mi nie podałaś danych do przelewu ;)

Dziołchy z moich okolic, macie upatrzony jakiś pociąg? jeeejuu! to już tak niedługo, będzie cudnie ^^

Ninek - Czw Wrz 04, 2008 21:39

gratis napisał/a:
Rafiki

Brat mojej Milki :mrgreen: siostra też będzie na pokazie ;)

gratis - Czw Wrz 04, 2008 21:44

bosko :) Rafiki to już w sumie pół brat pół siostra, ale się wytnie, wycięło :P
hmm, rozpiera mnie pozytywna energia na myśl o pokazie ^^

PALATINA - Czw Wrz 04, 2008 22:54

an napisał/a:
Łoj, Palatinka, mam 28 szczurow, wiec chyba nie brakuje Pzoa tym, z faunaboxami bedzie problem jak mi jeszcze cos przybedzie

Przecie ja mówię, że mogę dobrać, jeśli:
an napisał/a:
MouseHouse, pomysl jak to rozwiazac, bo malo czasu zostalo i jak mi sie ktos jeszcze wysypie, to bedzie kiepsko

...czyli dopiero jeśli Ci sie ktoś jeszcze wysypie. :wink:

Anonymous - Pią Wrz 05, 2008 13:13

a ja mam glupie pytanie :oops: to odrobaczenie to ma byc zewnetrzne czy wewnetrzne? :D w sensie, ze np. iwermektyna po futerku czy jakies tabletki, zastrzyki czy cus? :oops:
Anonymous - Pią Wrz 05, 2008 14:05

Ja tam nigdy wewnetrznego nie robilam, ale jesli mozna, to dlaczego nie? ;) A sadze, ze chodzilo o pchly i tego typu lokatorow.

Palatina, biore Twoje futrzaki pod uwage, ale MousHouse potwierdzila przybycie ;)

A ja w dalszym ciagu czekam na faunaboxy od L. i nie mgoe sie doczekac, a tu malo czasu zostalo :/

Anonymous - Pią Wrz 05, 2008 14:11

a bo ja bylam sie wczoraj spytac czy wet ma cos na odrobaczenie, a on, ze nie wie za bardzo co sie nadaje dla szczurow, to powiedzialam ze sie spytam. no i sie pytam :D wiec, jesli nie trzeba "wewnatrz" to nie bede mu trula :]
Ninek - Pią Wrz 05, 2008 14:30

Szczurzaste mogą przejść kontrole i zostać odrobaczone np. 2 dni przed pokazem? Czy to troche za późno na odrobaczanie?
Zastanawiam sie kiedy je zabrać do weta ;)

Oli - Pią Wrz 05, 2008 14:36

Najlepiej szczura odrobaczyć iwermektyną podaną w zastrzyku - działa i na te na zewnątrz i na te wewnątrz. :wink: Dawkowanie iwermektyny dla szczura to 0,1 ml/kg (ważny jest ten kg bo to nie na szczura tylko na kg i na samego szczurka wychodzi o wiele mniej niż 0,1ml).
Anonymous - Pią Wrz 05, 2008 14:38

Ninek, na 2 dni wystarczy i jest szansa, ze ogon niczego nowego do pokazu nie zlapie ;)
gratis - Pią Wrz 05, 2008 14:42

an, ponawiam, żeby później nie było :P Co z danymi do wpłaty na wpisowe?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group