To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany Miot Baśniowy Happy Feet

L. - Czw Sie 07, 2008 20:29

gratis napisał/a:
już tylko 11 dni!


idealny czas na ciążową oponkę :wink:

gratis - Pon Sie 11, 2008 14:00

Azi!, Dory! No piszcie no! Zostałby już tylko TYDZIEŃ! No dziołchy.... prooooszę napiszcie, Czy jest brzuszek, a może była rujka, hmmm? :roll:
nezu - Pon Sie 11, 2008 14:09

O ile mi wiadomo Dory nie ma teraz w domu, więc nawet gdyby chciała, nie wie co napisać bo Hathor po prostu nie ogląda na oczy.
Azi, popraw mnie jeśli się mylę.

Azi - Pon Sie 11, 2008 19:57

nezu, a właśnie, że się mylisz :P przynajmniej częściowo.

Jakąś mam z Dorotą więź telepatyczna, bo w momencie, gdy już chciałam odpisywać, zadzwonił telefon.

No i cóż, moi drodzy, mamy niewątpliwe oznaki ciąży. Hathor z 363 gram przytyła na 397 gram. Owszem, Doroty w tej chwili nie ma w domu, ale Kicia jest pod najlepszą opieką, jaką mogłaby w tej chwili być. Dostała dzisiaj podobno nawet NutriDrinka i gerbera.
Drugą oznaką jest totalne pobojowisko w klatce. Młoda przemeblowała całe mieszkanie i zrobiła podobno niezły kipisz w szmatkach jakie miała ;)

Dorota wróci w środę, więc w czwartek można spodziewać się zdjęć przyszłej mamusi.

A dzisiaj, za jakieś 2 godziny postaram się wrzucić tu pełną metrykę miotu :)

Edit : bardzo przepraszam, metryka będzie jutro, nie zdążyłam

persefona4 - Pon Sie 11, 2008 21:27

Azi napisał/a:
mamy niewątpliwe oznaki ciąży. Hathor z 363 gram przytyła na 397 gram
toż to cudowna wiadomość :serducho: az nie mogę sie doczekać fotek przyszłej mamusi :wink: :serducho:
gratis - Wto Sie 12, 2008 08:03

Azi, jesteś boska! :serducho: I na taką odpowiedź właśnie liczyłam :DD
Anonymous - Wto Sie 12, 2008 09:24

Ach, ach, kciukam szalenie za mamusię. :kciuki: :kciuki: I bardzo czekam na foty i metrykę. :mrgreen:
Dory - Wto Sie 12, 2008 22:41

Już jestem :) Nie mogłam się doczekać aż ją zobaczę, po tym co usłyszałam, więc wróciłam wcześniej.
Dzisiejsza waga (nie mogłam się powstrzymać, żeby nie sprawdzić) to 405g :mrgreen:
W klatce kipisz, mam nadzieję że mała zdecyduje się, gdzie będzie wiła gniazdko, bo jak na razie jest ich z 7 :P Ale jutro kupię duży domek i zobaczymy czy jej podpasuje :)
Zdjęcia zrobiłam, chociaż Kicia najchętniej biegałaby po pokoju i dlatego jest ich mało.
Oto pani uszolot w pełnej krasie (kocham tą minę u dumboli).

Zawsze, gdy wyciągam do niej rękę, dostaję słodkiego buziaka - szczur typu lizak :serducho:

Mimo, że bardzo lubi pieszczoty, ma strrraszliwy motorek w dupce i nie mogę za nią nadążyć. Tutaj dwa zdjęcia, na których widać brzuszek -> sprzed krycia i dzisiejsze dla porównania.

Postaram się jutro pstryknąć coś lepszego :oops: Znalazłam sposób na wypadające baterie (niezbyt estetyczny, ale skuteczny :-P ) - zakleiłam klapkę taśmą i teraz wypada o wiele rzadziej, więc obiecuję regularną dokumentację :)

persefona4 - Wto Sie 12, 2008 23:00

Hathor co zdjęcie to piękniejsza :wink: i ten brzusio ahhh..... :serducho: :serducho: :serducho:
Azi - Wto Sie 12, 2008 23:08

to ja wrzuce metrykę.

nie w pełnej krasie, ale zawsze...

Oli - Wto Sie 12, 2008 23:28

w metryce jest Olympia :mrgreen:
blackowca - Śro Sie 13, 2008 12:34

no nareszcie wróciłam i widzę tu takie zdjątka i taką piękną metrykę... ech...
gratis - Śro Sie 13, 2008 13:12

Ślicznie, cudnie i w ogóle, aaach! ^^
A metryka! Szok ile imion i hodowli się w niej przeminęło (i tam jest chyba nawet niedoszły ojciec Matrixa :P ) już kocham Kiciastych :D

wuwuna - Śro Sie 13, 2008 15:23

Olimpia napisał/a:
w metryce jest Olympia :mrgreen:
widzisz :lol1: to świadczy o jednym...musisz wziąść :DD swojego potomka :mrgreen:
Azi - Śro Sie 13, 2008 16:08

wuwuna napisał/a:
swojego potomka
:lol:

raczej potomka swojej imienniczki ;)

Olimpii dajemy spokój, ona i tak już walczyła ze sobą, nie może mieć za dużo stresów na raz ;)

Pobombardujemy ją fotami jak Kicia już urodzi :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group