To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Rat's Troop Rattery Miot "M"

persefona4 - Pią Paź 12, 2007 17:12

Jedno jest pewne maluchy będą przesłodziutkie, huskulce mają w sobie to coś co potrafi rozkochac w sobie kazdego, mnie tez to nie ominęło hehe a Dino i Piorun są tego przykładem...a do tego bedą rexy ojoj :hyhy:
choruje...

sachma - Czw Paź 18, 2007 14:00

mama ma za soba juz kontrole u weta - wszystko w najlepszym porzadku :) serce jak dzwon pluca czyste, temperatura w normie :)

jutro jedzie do kawalera.. prosze o trzymanie kciukow :)

Anonymous - Czw Paź 18, 2007 14:02

sachma napisał/a:
jutro jedzie do kawalera.. prosze o trzymanie kciukow :)
i jeśli sie zgodzi, to ją troszkę obfocę :mrgreen: :mrgreen:
sachma - Czw Paź 18, 2007 14:05

Viss, jak ja polozysz w miejsce z ktorego nie bedzie mogla zejsc to pozwoli ;) tylko ona szybko sie nudzi ;) no i uwazaj bo na poczatku jest dosyc nieufna i nie jest zabaweczka, wiec potrafi ladnie podrapac (przynajmniej mnie niezle podrapala przy mierzeniu temp :P )
Azi - Czw Paź 18, 2007 14:09

JUZ? strasznie, strasznie szybko, ale nic to, trzymamy kciuki!
Anonymous - Czw Paź 18, 2007 14:45

sachma, spokojnie, zamierzam dać jej odetchnąc po podróży, a nie zamęczać. Zobaczymy co panna Vani zechce robić. :lol1:
Kagero - Czw Paź 18, 2007 15:01

i ja się dołączę do trzymania kciuków ^_^
kusi ta lista na chłopców, i to jeszcze po takich rodzicach, ale na razie nie mam warunków (ba, rodzina nie chce słyszeć o nowych szczurach) ;(

ale do ślinienia się do zdjęć i trzymania kciuków to ja zawsze :twisted: czekam na zdjęcia, o.

sachma - Śro Paź 24, 2007 22:28

rodowod miotu jakby kogos interesowalo ;)


polna - Śro Paź 24, 2007 22:34

Jejku ja juz chce moją mają ciurke. :P
Anonymous - Wto Paź 30, 2007 14:11

I co?
polna - Wto Paź 30, 2007 14:36

Właśnie, wlaśnie kiedy rozwiązanie? :serducho:
sachma - Czw Lis 01, 2007 10:28

raczej kiedy krycie? :P na dniach ;)

przypominam ze Vani jest z 30.05 ;) wiec musielismy czekac do 30.10 ;)

moi drodzy, mowilam od dawna ze krycie bedzie koniec pazdziernika poczatek listopada ;)

[ Dodano: Nie Lis 04, 2007 21:30 ]
rujki nie widac.. czekamy ;)

polna - Sob Lis 10, 2007 14:44

Było juz krycie ? :wink:
sachma - Sob Lis 10, 2007 15:43

pierwsze dni Vani zgrywala niedostepna.. ostatnio stala sie mala zagubiona dziewuszka, ktora potrzebuje pomocy silnego mezczyzny ;)

rujki nie zauwazono, krycia nie stwierdzono, ale mozliwe ze to przez przeoczenie ;) Vani sobie mieszka z Vigiem i o ile na poczatku kiedy on ja tulil ona sie szybko nudzila i w rezultacie go lala, teraz dogadali sie i to ona od niego oczekuje przytulania ;)

Azi - Sob Lis 10, 2007 21:18

sachma napisał/a:
ostatnio stala sie mala zagubiona dziewuszka, ktora potrzebuje pomocy silnego mezczyzny
no prawdziwa charakterna kobieta, wie jak faceta sobie owinąć wokół pazurka ;)

sachma, a może one najpierw czeka na jakieś gesty z jego strony? Wiesz... dropsiki, smakołyki...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group