To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Sob Sie 30, 2008 07:59

Zołza, niepotrzebne, bo te plakaty beda wisialy bezposrednio na pokazie ;) Przygotowalam tez takie wersje z data i godzina, zostaly wydrukowane w formacie A4 i razem z Azi powywieszalysmy to w okolicznych lecznicach. Na duze plakaty z data nie ma co sie porywac, bo koszt takiego kolorowego cuda w wersji A2 (wiec takiej se jesli chodzi o wielkosc), to 18 zl. Poza tym, na razie to tylko pokaz, wiec mozemy sobie na to pozwolic tym razem ;) Z kolei za rok, jesli teraz wszystko wypali i bedziemy chcieli wspolnie zrobic wystawe szczurow, to zrobimy kampaniję jak sie patrzy ;)
Reasumując, plakaty wiszące na pokazie maja miec odnosnik do strony www wlasnie. Mam tez plakaty informujace o prelekcji, ktora bedzie dnia nastepnego i tez beda one wisialy w sobote.

A tak, targi sa w Hali Ludowej wlasnie :) Mam nawet rozplanowanie przestrzenne hali, ale w formacie *.pdf :/ Jak mi ktos powie jak to umiescic, zeby kazdy mogl se sciagnac, to chetnie umieszcze dla ogolnej informacji ;)

Azi - Sob Sie 30, 2008 16:05

an, azi nie podrukowałam, bo na plakacie o prelekcji jest godzina 0:00, a o tej porze ciężko mi się myśli :P

proponuję do umieszczenia www.wyslijto.pl, albo mi przeslij na maila, to wrzucę na moją stronkę i wkleję tu link ;)

Anonymous - Sob Sie 30, 2008 16:32

Yyyyy, Azi, a czy ja Ci nie wysylalam do wydrukowania tych plakatow informujacych o wystawie, nie o prelekcji? Tam nie bylo godziny chyba ;)
Podaj mi, prosze, swojego maila (bo chyba nie mam), to wysle ten pliczek w pdfie ;)

kabi - Sob Sie 30, 2008 16:40

szlag mnie trafi! obawiam się ,że na pokazie będę mogła się zjawić tylko w charakterze widza :( durna praca i jeszcze głupszy szef! w sobotę pracuję do 14 i nijak nie dam rady się zwolnić wcześniej... popróbuję go jeszcze przekonać, ale zdaje się, że ma straszne braki persolnalne i mnie nie zwolni na pokaz :( . a szczurki mi tu płaczą po kątach obrażone, bo im obiecałam sławę i wielką widownię....heh. jeśli dobrze zrozumiałam pokaz bedzie trwał do 18? i jak przybede ok.15 to wiele nie strace? a bileciki? ktos juz sie orientuje w kosztach?
sachma - Sob Sie 30, 2008 17:14

kabi, jak sie z kims dobrze dogadasz to szczury mozesz komus "przekazac" ;) Cola tak zrobila na wystawie w Gdansku ;) ogony byly pod dobra opieka, wystapily na wystawie, a na cole czekala plakietka zeby za wstep nie musiala placic ;)

powiedzmy sobie szczerze, pierwsza impreza we Wrocławiu - jesli ma dobrze wypasc musi byc sporo szczurow.

Anonymous - Sob Sie 30, 2008 17:26

kabi, jesli dobrze pamietam, to w zeszlym roku normalny bilet kosztowal ~15 zl, ale nie chce oszukiwac, bo nie jestem pewna.

A ja odgrzebalam plakat prelekcyjny z godzina prelekcji ;) plakat prelekcyjny
Poza tym, zmajstrowalam ogolne tlo dla prezentacji, ktore jest TU. Azi, powiedz, czy je akceptujesz, to Ci powiem jak je zamontowac w PP, zeby sie nie zdeformowalo ;)

/edit
No wlasnie, mozna tak zrobic, ze ja sie zajme szczurami. Chociaz bede juz miala chlopakow Palatiny na glowie, ale mozemy Twoje ogony podrzucic np. chlopakowi Pacyfki (jesli sie nie obrazi ;) ).
Jesli nie liczyc szczurkow kabi, to na ta chwile mam na liscie 27 ogoniastych, wiec chyba jest ladnie ;)

Pacyfka - Sob Sie 30, 2008 18:39

Cytat:
No wlasnie, mozna tak zrobic, ze ja sie zajme szczurami. Chociaz bede juz miala chlopakow Palatiny na glowie, ale mozemy Twoje ogony podrzucic np. chlopakowi Pacyfki (jesli sie nie obrazi ;) ).

nie obrazi się ;) kabi, spokojnie możesz nam podrzucić chłopców :)

Azi - Sob Sie 30, 2008 18:57

an, ja te plakaty mam w wersji A5 i nie wygląda to za dobrze. A przyznam, ze nie chce mi sie dwa razy jezdzic do lecznicy i wole oba plakaty przykleic od razu, albo chociaz z ulotkami - L., ja nadal czekam :P

plakat w takim razie jutro podrukuję :)

a co do tła - nie wiem... kojarzyłoby mi się, nie obraź się proszę, ze szczurami śmietnikowymi, bo takie "obrzympolkowate" ;) Ja bym była za jakąś standardową, szablonową prezentacją PP. Bez udziwniań, po prostu - miejsce zapcha się zdjęciami szczurowymi ;) Chociaż tło prezentacji jest najmniej ważne, to można dograć na bieżąco. Ja powinnam pod koniec przyszłego tygodnia mieć gotową prezentację, to można się dogadać.

ślij na mail hodowlo-szczurowy hodowlahf@gmail.com ;)
Off-Topic:

a, dzięki za tę 11 :D

kabi - Sob Sie 30, 2008 20:39

oddanie komuś pod opiekę szczurasów odpada, bo mój chłop jest na ich punkcie przewrażliwiony i powiedział, ze nikomu nie odda ich nawet na chwilkę :( już na sam pomysł wystawienia kręcił nosem, bo hałas itp. no i stres dla naszych potworów...sam też ich nie weźmie, bo również pracuje 13-tego.niepotrzebnie tylko narobiłam zamieszania...przykro mi bardzo, ale 27 szczurów to i tak niezły wynik:) mam nadzieję, że brak moich malców nie zrobi wielkiej różnicy i pokaz się uda. trzymam kciuki!
marhef - Sob Sie 30, 2008 21:13

an napisał/a:
>>ZAŚWIADCZENIE OD WETA<<

Tylko weźcie może sobie popoprawiajcie ten tekścik na dole, przy gwiazdce, coby się u weta nie błaźnić.
Bo pisze się "niepotrzebne skreślić" a nie "nie potrzebne skreślić" :doh:

Azi - Sob Sie 30, 2008 22:36

taak... i nie powinno być "wterynarz", a "lekarz nauk weterynaryjnych", ostatecznie "lekarz weterynarii", ostatnio piasecki cos mi sie na ten temat pultał ;)

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 22:44 ]
an napisał/a:
Jesli nie liczyc szczurkow kabi, to na ta chwile mam na liscie 27 ogoniastych, wiec chyba jest ladnie
juuupi :] Nie będę musiała zmieniać nalepek na faunaboxie. An, mogłabyś mi przesłać listę chętnych bym zrobiła etykiety?

w dodatku będą jeszcze 3 panny od Lary, prawdopodobnie, jutro jeszcze z nią ustalę, czy wszystkie.

acha... Farther będzie na 90%, ale tak jak mowilam - faunaboxa dla niej mam :)

Anonymous - Nie Sie 31, 2008 00:09

Azi, jesli bedzie Lara z ogonami, to poprosze o zgloszenie, bo w poniedzialek musze oficjalnie obgadac wszystko z organizatorami (z dyzurnych faunaboxow mam juz tylko pojedyncze).

A jesli chodzi o Ciebie, Azi, to ile w koncu bedzie ogonow? I czy mam doliczac jeszcze jednego faunaboxa? Bo jesli tak i dolicze do tego szczury Lary, to nie mam juz rzadnego wolnego faunaboxa ;)

A liste postaram sie wyslac jutro, bo musze jeszcze powrzucac opisy kolorystyczne, ktorych jeszcze nie dopisalam ;)

Zołza - Nie Sie 31, 2008 00:12

A ma ktoś zdjecie takiego faunaboxu? Bo ja posiadam taki transporter nieobudowany plastikiem tak, że nic nie widać, jeno nie wiem, czy o taki chodzi...
Azi - Nie Sie 31, 2008 10:07

Zołza napisał/a:
Bo ja posiadam taki transporter nieobudowany plastikiem tak, że nic nie widać, jeno nie wiem, czy o taki chodzi...
nie, chodzi o taki co wszystko widać :)

Wpisz w google "faunabox" i Ci wyskoczą od razu ;)

Anonymous - Nie Sie 31, 2008 11:09

Zołza, ja zarezerwowalam juz dla Ciebie jeden podwojny fauna z tych, co mam ;)

Azi, na jakim tle robimy prezentacje? Bo, moim zdaniem, tego typu elementy powinny byc spojne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group