To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Fea - Śro Sie 27, 2008 17:13

an napisał/a:
strzykawek pelnych jointa

Wstrzykujesz sobie marihuaninę? ;]

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 17:13

No te super, bo ja tez nie :] Tylko oficjalne zgloszenie poprosze ;)

A ja wlasnie wydrukowalam pierwsze dwa plakaty w formacie A2, ktore informuja o niedzielnej prelekcji oraz dostalam namiary na druk wielkoformatowy i pewnie jutro dodrukuje reszte :)

Zołza - Śro Sie 27, 2008 17:26

Ja bym też o ulotki prosiła, ja, ja! *macha łapkami* Pokombinuję w szkole, wśród znajomych i dam informację u weta.

A, mam nadzieje, że pomożecie mi w nazwach szczurzych kolorków? Bo chciałabym wiedzieć co to, to mam w domu, a w ruchu ich uchwycić ni dy ry dy :)

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 17:33

o to ja tez bym chciala ulotki. Zaniosla bym do weterynarza :)
Anonymous - Śro Sie 27, 2008 17:47

Ulotki dam jak bede miala, na razie mam tylko plakaty, a one sa bardziej zlozone ;)
s_s_s - Śro Sie 27, 2008 18:12

I ja jestem chętna. :wink: Zabiorę jednego rasiaka, najmniej stresującego się - reszta nie lubi jakichkolwiek wypraw. :wink: Słuchajcie, a jak to jest gdy nie mam metryki? Bo nie dotarła do mnie, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie?

Zgłoszenie wysłałam. Generalnie nie mam teraz stałego dostępu do neta, więc kontakt może być utrudniony - ale będę starała się zaglądać do tego tematu jakoś.

Czekam też na numer konta. ;)

Azi - Śro Sie 27, 2008 18:36

s_s_s, na razie jest tak mało hodowli, że o miotach wiadomo gdzie są ;)

Cytat:
A, mam nadzieje, że pomożecie mi w nazwach szczurzych kolorków?

Pomożemy ;)

Ninek - Śro Sie 27, 2008 20:29

W zgłoszeniu genialnie napisałam, że Bąbla jest o dzień młodsza od swojej córki :roll:
Więc prosze o zmiane z 25.05.08 na 23.03.08 ;)

Do kiedy jest termin wysyłania zgłoszeń? Zastanawiam sie, czy nie powinnam wziąć Milki albo Trishny, pannice baaardzo kontaktowe, nie boją sie ludzi nic a nic, nawet obcych :)

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 20:45

Ninek, do konca tygodnia. W poniedzialek musze zaczac ustalac ilosc stolow itp., a do tego niezbedna jest dla mnie liczba ogonow ;)
Pacyfka - Śro Sie 27, 2008 22:42

s_s_s napisał/a:
Zabiorę jednego rasiaka, najmniej stresującego się - reszta nie lubi jakichkolwiek wypraw.

czyżby to był Indigo? :hyhy: zobaczyłabym jak wyrósł braciszek Inigo :wink: No i wreszcie zobaczyła na żywo i wymiziała fuzza :hyhy:

an, To zgłoszenie wysłałam Ci nie dokładnie zgodnie z tym wzorem.. czy mam jakieś informacje jeszcze uzupełnić, czy wystarczy to co podałam?


Mam jeszcze pytania co do zaświadczenie weterynaryjnego:

1. Czy zaświadczenie mogę wypełnić ja, a weterynarz tylko po zbadaniu podpisze i przybije pieczątkę? Czy musi sam wpisywać te wszystkie dane szczura?

2.
Cytat:
.................. zamieszkałego/łej na ................................

mam podać adres zamieszkania szczura? (tymczasowy czy stały? ;) :lol1: )

3.
Cytat:
Szczur odrobaczony ................................

co tutaj należny wpisać? datę odrobaczenia? czym mam odrobaczać, jeżeli szczury nie mają żadnych pasożytów?

Azi - Śro Sie 27, 2008 23:30

Pacyfka, u mnie w zalezności od chwili wpisywali czym odrobaczali lub kiedy. Ważniejsze jest chyba kiedy ;)
Anonymous - Czw Sie 28, 2008 07:28

Pacyfka, mozesz spokojnie wypelnic to, co wiesz, a reszte zrobi i podpisze weterynarz. Pamietajcie, ze to zaswiadczenie jest tak naprawde dla Was, nie dla mnie i to w Waszym interesie powinno lezec przebadanie ogonka pod katem chorob. A jak jest wypelnione zaswiadczenie, to niewazne. Wazne, zeby bylo zgodnie z prawda, a ogon byl zdrowy ;)

A tu >>ZAŚWIADCZENIE OD WETA<<. Prosze pobrac i uzupelnic oraz przebadac ogona na ok. tydzien przed pokazem, a do pokazu chuchac na niego i dmuchac ;)

Jesli chodzi o przeslane dane zgloszeniowe, to mnie naprawde wsjo rawno ;) To nie jest wystawa szczurow, wiec ten oficjalny druk nie jest koneiczny, chociaz przyznam, ze fajnie wyglada ;) Teraz tak naprawde potrzebowalam tylko Waszych nazwisk, telefonow i opisu kolorystycznego ogona.

Ninek - Pią Sie 29, 2008 21:26

Dotarło moje zgłoszenie?
Moge dosłać szczurzastej na pw? Coś mi szwankuje poczta :roll:

Anonymous - Pią Sie 29, 2008 21:39

Ninek, nie dotarlo, juz chcialam sie upominac ;) Moze byc na PW.

A ja wydrukowalam plakaty, wygladaja fajnie :) Na jednym z nich zostal umieszczony Palatinowy Dzioszek. Mysle, ze swoim wyrazem pyszczka zainteresuje niejdnego przechodnia ;)
plakat

Zołza - Pią Sie 29, 2008 22:16

A gdzie zawarte jest coś takiego jak " gdzie, kiedy i o której"? Niestety nie każdy ma sporą pamięć do internetowych adresów, jak i nie każdy ma internet.

Swoją drogą, targi botanica są w hali ludowej/koło, tak?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group