To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

LunacyFringe - Pon Sie 25, 2008 23:15

an, wysłałam maila , ale nie wiem czy wszystko jest tak jak ma być :oops:
hefi - Wto Sie 26, 2008 06:43

An :) ja już zgłaszałam chęć uczestnictwa :) oraz to że chciałabym pożyczyć faunabox :)
Anonymous - Wto Sie 26, 2008 06:45

Hefi, ale nie dostalam oficjalnego zgloszenia na maila, z numerem telefonu etc. Telefon mam i Twoje nazwisk znam ;) Podaj mi zatem tylko parametry ogona twego :)
Anonymous - Wto Sie 26, 2008 09:08

tez myslalam o zgloszeniu ale niestety moje ogonki podupadly na zdrowiu... :( ale i tak powodzenia :)

[ Dodano: Wto Sie 26, 2008 09:08 ]
przyjde na pewno poogladac ogonkowe slicznosci :D

Anonymous - Wto Sie 26, 2008 09:19

tamiska, zapraszamy :)

Juz dzisiaj wiem, ze musimy byc na wystawie od godziny 9:00 (otwieraja o 10) do 18:00. Jesli ktos nie ebdzie mogl zostac do 18, bo np. spieszy sie na pociag, to zrozumiem, ale prosilabym, zeby to nie byli wszyscy, bo to mnie sie za to oberwie od organizatorow ;)

[ Dodano: Wto Sie 26, 2008 16:14 ]
Mam dobre wiadomosci, nie trzeba bedzie chyba kupowac faunaboxow ;)
Zamowilam je z wysylka u L. z puli, ktora posiada SHSR. Jest tam 6 duzych pudel ( z czego 4 juz zarezerwowalam na podstawi zgloszen szczurow, ktore otrzymalam) i 11 malych zarezerwowalam 5) + poidelka.

Takze faunow nie kupowac, jeno wpisowe przelewac :] Numer konta podam wszstkim na PW na poczatku przyszlego tygodnia jak juz zaksieguje wszystkie zgloszenia ;)

PALATINA - Śro Sie 27, 2008 09:54

Zapomniałam o tym zgłoszeniu, sorrki...
Napisałam je, zapisałam na pulpicie i zamiast wysłać, to zapomniałam... :oops:
Ale już poszło! :]

helen.ch - Śro Sie 27, 2008 10:03

Ja miałam dać znać w tym tygodniu, na 100% nas nie będzie. Może innym razem ;)
Anonymous - Śro Sie 27, 2008 12:05

Helenko, co sie odwlecze... ;)

Palatina, dzieki :)

Ninek - Śro Sie 27, 2008 14:19

Zapomniałam o zgłoszeniu :roll: Za chwile wyśle.

Swoje faunaboxy mam ;) Każdy szczuras ma mieć swój, czy mogą być w jednym?

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 14:24

Ninek, jesli beda mialy wygodnie, to moga byc w jednym ;) Byle by to byl faunabox, a nie tranporter, ktory nie ma przezroczystych scian, bo inaczej widzowie wiele nie zobacza ;)
gratis - Śro Sie 27, 2008 14:27

Off-Topic:
an, a jak to z moją nieletniością jest? Mam mieć jakąś dodatkową zgodę czy coś?

Ninek - Śro Sie 27, 2008 14:29

Myśle, że nie będą narzekać ;) W końcu to szczury, najbardziej lubią spać na sobie :lol:
Złoszenie wysłać na tego maila który jest podany w formularzu?
No i dołączam sie do pytania gratis

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 15:09

Ninek, zgloszenie trzeba wysylac na email an. Podany jest w poscie Azi.
Anonymous - Śro Sie 27, 2008 15:34

Ano, na mojego maila atrusiewicz@o2.pl , poprosze ;)

Łaaaa, nie wielam pod uwage nieletnosci. Ale spoko loko, jestem dyplomowanym wychowawca kolonijnym i magistrem pedagogiki, wiec podobno kompetentnam ;)
Dziewczyny, zeby nie bylo problemow, wezcie ze soba zgody podpisane przez rodzicow. Niech tam skrobna cos w stylu, ze 'wyrazam zgode na uczestwnictwo mojej corki, gratis/ninek, w targach zoo botanica dnia 13.09.2008.
Pokaz nie jest tak oficjalny jak wystawa, dlatego biurokracja nie musi byc az tak zaawansowana, ale zawsze lepiej miec podkladke niz nie miec. Poza tym, biore za Was odpowiedzialnosc jako wspolorganizator, wiec prosze mi nie przynosic strzykawek pelnych jointa :]

Ninek - Śro Sie 27, 2008 15:55

Moja mum właśnie mi zapowiedziała, że jeśli tylko nie będzie w pracy, to pokazu nie przegapi :P Więc bardzo prawdopodobne, że pojawie sie z rodzicielką :P
Szczerze mówiąc, nie moge sie już doczekać :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group