To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Pacyfka - Sob Sie 23, 2008 22:27

Azi, jak to bez Farther? Tak nie może być :P Muszę ją w końcu poznać ;)
Azi - Nie Sie 24, 2008 11:43

Pacyfka, no niestety, wszystko zależy od tego jak mi przydzielą termin obrony. Jak na czwartek, to po małą zdążę pojechać, ale jak na piątek, to mogę się nie wyrobić :(
Anonymous - Nie Sie 24, 2008 12:32

Ok, ja tylko na sekunde, bo zaraz wychodze z domu. Zmienilam plakat sobotni na cus takiego:
plakat
Wkurza mnie brak polskiej czcionki, wiec "ę" jest z innego koszczyczka, ale chrzanic ;)

Jesli zdaze dzis wieczorem, t uaktualnie liste chetnych.

Co do faunaboxow, to dopiero w tym tygodniu okaze sie, co z nimi bedzie, bo konczy sie wystawa w Olszcztynie. Ale i tk pojawia sie problem, bo jesli nawet uda sie je wyslac, to bede miala problem, by je odebrac :/ Moja poczta dziala w godzinach, kiedy ja pracuje.. Ktos ma jakis pomysl jak odebrac taka wielka pake?

agacia - Nie Sie 24, 2008 22:29

An,a moze kurierem? Moze troche wiecej to kosztuje,ale dostarcza Ci pod drzwi w godzinach w jakich Tobie pasuje.
Azi - Nie Sie 24, 2008 23:29

agacia, już rozmawiałam o tym z an. Będzie kurier ;)
Anonymous - Pon Sie 25, 2008 06:49

agacia, 'w godzinach jakich Ci pasuje', to pojecie wglene ;) Wiem, bo raz chcialam sie z nim umowic po godzinach mojej pracy ;) Ale nic to, w piatek, 5.09 chcialam isc oddac krew, wiec bede miala pol dnia wolnego. Moze uda mi sie to tak zalatwic, zeby wlasnie wtedy wszystko doebrac (chyba, ze da sie wczesniej bez zadnych problemow;))
Pacyfka - Pon Sie 25, 2008 11:04

Cytat:
- pod koniec sierpnia wpłacić opłatę - 10zł, chyba, że będzie prezentowało się szczurka we własnym faunaboxie


W takim razie, nie będę kupowała tylko zapłacę wpisowe i proszę o jeden faunabox :)

Anonymous - Pon Sie 25, 2008 11:20

Tylko ja jeszcze nie wiem, ile jest tych dyzurnych faunaboxow. Napisalam w tej sprawie do L. i czekam na odpowiedz. Moze sie okazac, ze nie starczy ich dla Was, dlatego decyduje kolejnosc prosb o faunaboxy ;)
PALATINA - Pon Sie 25, 2008 11:53

O mnie wiesz, że nie posiadam faunaboxu, więc się ustawiam w kolejce.
gratis - Pon Sie 25, 2008 12:33

an,

U mnie to jest tak:
na 99% będę, lecz ten 1% może zaważyć ^^
wpłacam Wam wpisowe i przyjechałabym z rasiakiem i skundlonym

gdyby mnie nie było, niestety dam znać na ostatnią chwilą nie potrzebuje zwrotu wpisowego ;) zonk w tym, że nie mam fauna boxu

P.S. proszę o przesłanie pw z danymi do przelewu ;)

Anonymous - Pon Sie 25, 2008 12:43

ja tez sie ustawiam w kolejce po faunabox. zgloszenie wyslalam wczoraj.
strup - Pon Sie 25, 2008 12:48

A ja chyba rezygnuję z przyjazdu z Moja Melą na pokaz. :? W tym terminie na 90% nie bezie mnie w domu.
Anonymous - Pon Sie 25, 2008 20:06

Lista uaktualniona, ale prowadze jeszcze swoj oficjalny wpisik w excelu ;) Na tej podstawie wiem, ze brakuje mi jeszcze masy zgloszen w stosunku do wczensiejszych deklaracji ;)

Pacyfka, prosze o Twoje imie i nazwisko oraz o telefon i pelne imiona szczurkow wraz z opisem ich kolorkow ;)
/edit - ok, dostalam ;)

Poza tym, brakuje mi zgloszen oficjalnych od:
Kabi
Ninek

Podtrzymujecie wczesniejsze deklaracje? ;) To b. wazne, bo na poczatku przyszlego tygodnia musze podac ostateczna liste chetnych.
Numer konta dla skladki podam na poczatku przyszlego tygodnia, jak juz bede znala liczbe uczestnikow i poprzydzielam faunaboxy.

Strup, szkoda, ze Cie nie bedzie. Nastepnym razem ;)


A poza tym, to sie Wam pochwale, bo kotyliony przyszly ;)

>>kotyliony<<

Pacyfka - Pon Sie 25, 2008 20:47

an napisał/a:
Pacyfka, prosze o Twoje imie i nazwisko oraz o telefon i pelne imiona szczurkow wraz z opisem ich kolorkow ;)

To wszystko wysłałam Ci już w tamtym tygodniu na maila ;)

Edit/

Taaa, faktycznie maila wysłałam, ale załącznika już nie :drap:
Przepraszam, już poszło ;)

Anonymous - Pon Sie 25, 2008 20:52

Eeee... moze ja o czyms nie wiem, ale dostalam tylko maila o tym, ze sie zglaszasz ;) Wez mi go podeslij jeszcze raz, moze mi gdzies zginal ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group