To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

AngelsDream - Czw Sie 21, 2008 21:53

an, pomoc wyszła przez przypadek. Ale nie ma za co. Biedna pani Kasia :roll: Ale w sumie ja jej powiedzialam, ze moge spokojnie wziac pomylke na siebie :)
PALATINA - Czw Sie 21, 2008 22:58

an napisał/a:
Ok, zarezerwowalam Wam pokoj trzyosobowy, ale w Solo, nie w Trio. Okazalo sie, ze Solo jest w remoncie, ale tylko czesciowo

Dzięki! :*

Azi - Pią Sie 22, 2008 15:23

Słuchajcie, co do plakatów. Tak się zastanawiam, czy nie wywiesić kilku w lecznicach, ja osobiście mogę podejść do lecznicy Piaseckiego i tam poprosić o wywieszenie :)

Jeżeli tak, to prosiłabym plakat na maila - hodowlahf@gmail.com . Druknę na A4 i w przyszłym tygodniu wywieszę :)

Anonymous - Pią Sie 22, 2008 15:42

Azi, plakaty wysle jak bede w domu :)

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 21:23 ]
Jako, ze robie jeszcze afisz informujacy o prelekcji, popelnilam takie cus:
>><<
I teraz mam problem, bo najechetniej chociaz naglowek zrobilabym w innym kolorze, ale nic nie pasuje wlasciwie :/ Macie jakis pomysl, czy zostawic tak jak jest?

Azi - Pią Sie 22, 2008 21:37

an, zostaw jak jest, jest świetnie! :D
Fea - Pią Sie 22, 2008 22:37

Ja bym czcionę zmieniła na bardziej masywną, żeby się rzucała w oczy. I może komiksową jakąś, ale poza tym bardzo milutkie, prześliczne tło.
Anonymous - Pią Sie 22, 2008 22:39

No wlasnie, tlo mnie zauroczylo, ale musialam rpzerobic pod siebie ;) A wzielam z tego blogaska http://bigkidzentertainme...evelopment.html
Jutro poprobuje z czcionkami i obaczym, co bedzie lepsze :)

Azi - Pią Sie 22, 2008 22:57

an, a masz zgodę twórcy?
Anonymous - Pią Sie 22, 2008 23:04

Nie mam, ale dalam adnotacje na dole ;)
Ninek - Sob Sie 23, 2008 14:46

Albo mam skleroze albo nie było mówione o tym jaki jest wiek minimalny? Jeśli będzie miejsce dla jeszcze dwóch kundelków (bo jednemu smutno) chętnie sie pojawie :)
Azi - Sob Sie 23, 2008 15:41

Ninek, chyba nie było, a należałoby dodać, że wiek minimalny powinien wynosić 10 tygodni. - dla dobra szczurów.
Ninek - Sob Sie 23, 2008 17:03

Troche szkoda, małe łaciate za młode. Ale jeśli miejsca będą, Apla i jeszcze jedna z moich pań byłyby chętne do pokazania sie :)
Azi - Sob Sie 23, 2008 17:36

zrobiłam post zbiorczy, częściowo:

Miejscowość - Wrocław
miejsce - Hala Stulecia
termin - 13.09.2008 (i 14.09.2008)
szczurki - rodowodowe i nierodowodowe też ;)

co należy zrobić, aby zaprezentować swojego pupila?

- zgłosić go poprzez wypełnienie zgłoszenia pobranego stąd http://www.shsrp.yoyo.pl/zgloszenie.doc i odesłanie go na atrusiewicz@o2.pl lub wysłanie maila z opisem odmiany szczurka, także na podany adres. UWAGA - mogą być zgłaszane szczurki powyżej 10 tygodni życia i bez widocznych wad fizycznych.
- pod koniec sierpnia wpłacić opłatę - 10zł, chyba, że będzie prezentowało się szczurka we własnym faunaboxie ;)
- maksimum dwa dni przed pokazem pójść ze szczurkiem na wizytę kontroną u weterynarza i poprosić o wystawienie zaświadczenia. Wzór tutaj http://www.shsrp.yoyo.pl/zaswiadczeniewet.doc

Ponieważ jest to pokaz, szczurki nie zostaną ocenione w formie pisemnej, ale będzie konkurs na szczurka publiczności :)

Celem pokazu jest propagowanie szczura jako zwierzęcia domowego, a także przedstawianie zalet szczurków rodowodowych. Dnia 14.09.2008 odbędzie się prelekcja na ten temat.

an, i mam do Ciebie znów masę pytań - nie bij :P
- czy dotarł wzór ulotek, jak nie to muszę pewną istostę ponaglić ;) Jak masz tę ulotkę, to prześlij mi proszę, to ja podrukuję i rozłożę razem z plakatmi.
- nie wiem jak będzie z drukowaniem etykiet u mnie - myślałam, że będą opisy wcześniej, mam możliwość drukowania w kolorze u rodziców, tylko, bo moja drukarka wrocławska jest... dziwna. Mogę Ci przekazać papier i wzór.
-może by tak zaktualizować listę chętnych? ;)
-wiadomo o której ta prelekcja/referat/nie-wiadomo-co? :) Dobrze by było umieścić informację na plakacie.

A od siebie dodam, że - nie mam gdzie mojego faunaboxu składować tymczasowo, więc ja opłacę wpisowe i poproszę o dwa faunaboxy dla mnie.
Zgłaszam trzy szczury, ale nie wiem, czy trzeciego wezmę, w razie czego będę miała dla niego faunabox, więc nie płacę za niego :P

Ninek, jasne, że będą :)

Anonymous - Sob Sie 23, 2008 20:18

Azi, pytaj ;)

- ulotki nie dostalam :/ A jak bedzie, to trzeba wrzucic do niej logo Planety Zoo (dostalam piekna paczuszke z nagrodami ;) ) oraz Herbal Pets, jako sponsorow
- etykiety maja byc kolorowe? Nie mam dostepu do drukarki :/ Ale zawsze moge sie przetuptac do astry i tam mi zrobia ;) Wiec nie a problemu.
- godziny prelekcji nie mam, ale bede o to meczyc organizatorow
- liste postaram si uaktualnic jutro, ale nie obiecuje. Jesli nie jutro, to w poniedzialek jak sie z robota obgonie z rana ;)

Azi, przyznam, ze nie mam pojecia, o czym mowisz w kwestii faunaboxow ;) Znaczy, ze masz swoje, czy nie? ;)

Azi - Sob Sie 23, 2008 21:24

an, zamotałam? Wydawało mi się, że napisałam w miarę jasno :D

- składam zapotrzebowanie na faunabox x 2 - na dwie panny rodowodowe Dafne i Baletkę, które będą na 100%. Zapłacę za nie wpisowe.

- dla trzeciej panny, która nie wiem czy będzie (Farther) faunaboxa skombinuję - jak ją przetransportuję, to faunabox też. Za nią nie będę więc wpłacać wpisowego w myśl tego co napisałaś kilka postów wcześniej, że jak ma się faunabox, to nie trzeba płacić.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group