To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

gratis - Czw Sie 21, 2008 16:27

Oki. Mam kłopoty z netem wpadam gościnnie, An, podam Ci mój numer na pw, gdybym się do 29 nie odezwała napisz.

Lunacy, Blackowa - jak Wy jedziecie? hmm... super by było się pod Was podkleić ^^ i wracacie w sobotę jeszcze?

Ja bym była jak już - z dwoma, Rasiakiem (Matrix Rat's Troop - miot kontrolny "M") i Kundlakiem (Sajenkowym Rafikim) przed 29 napiszę Ci ich informacje :)
Ach i napisz jak z wpisowym - od szczura czy od osoby?

Z tym, że u mnie będzie problem z faunaboxami ^^

LunacyFringe - Czw Sie 21, 2008 16:42

gratis, ja raczej pociągiem jadę i wracam w sobotę ;)
Anonymous - Czw Sie 21, 2008 17:19

Tak, wpisowe jest od osoby. Nie bede z Was zdzierac, a juz i tak widze, ze sama poplyne z kasiora na plakatach, wiec niech strace :P
hefi - Czw Sie 21, 2008 17:58

Jakby ktoś miał faunabox z Wrocławian na zbyciu to bym się ładnie uśmiechnęła :DD
Azi - Czw Sie 21, 2008 18:48

Dobra, ja bardzo proszę o kciuki żeby mi nie wyznaczyli terminu obrony na sobotę pokazu ;(

an, a co z tymi jakimiś prezentacjami co miało sie przygotować?

Anonymous - Czw Sie 21, 2008 19:00

Azi, wlasnie stwierdzilam, ze trzeba sie za nia zabrac :) Rob swoja czesc, ja sie powoli zabiore za swoja i na poczatku wrzesnia jakos to dopiescimy, zeby sie obie czesci trzymaly kupy ;)
Azi - Czw Sie 21, 2008 19:01

an, ale ja nie wiem o czym mam mówić/pisać/referować/tworzyć :] Na ile czasu, czy w ppt, czy jakoś inaczej. Co będziemy mieć do dyspozycji.
Anonymous - Czw Sie 21, 2008 19:12

Azi, laptopa i rzutnik multimedialny. Podejrzewam, ze naglosnienie bedzie na miejscu, ale jeszcze sie upewnie (musi byc, bo bez tego ani rusz).
Myslalam o prezentacji w power poincie. Laptopa uzycze swojego, a mam tylko office 2003, wiec wez to pod uwage w robieniu swojej prezentacji, bo inaczej sie nie otworzy ;)
Jesli chodzi o tresc, to pisalysmy sobie przeciez pw na ten temat i sama powiedzialas, o czym bedziesz pisac przeciez ;) Technika dowolna. Troche zdjec, ew. jakis filmik, wypunktowane wazne szczegoly, a reszta, to opowiesc :)

L. - Czw Sie 21, 2008 19:22

an, jak już bedziesz znać szczegóły to napisz mi prosze jakiś krótki raporcik co się dzieje :wink: chciałabym wiedzieć co bedzie - skoro pokaz jest pod patronatem SHSRP :mrgreen:

Przepraszam jeśli na coś nie odpisuje. Czytam, ale nie pisze.
Wystawa w Olsztynie przyprawia mnie o ból głowy :roll:


A plakaty by Fleja super :DD

gratis - Czw Sie 21, 2008 19:23

Off-Topic:
LunacyFringe, to daj znać co i jak ;) bo ja już na 99,9% jestem pewna ;)

Pacyfka - Czw Sie 21, 2008 19:27

an, ja przyjdę jeszcze z moim lubym. Będzie mógł wejść z nami jako wystawca? Podzielimy się szczurami ;)
Anonymous - Czw Sie 21, 2008 19:31

Pacyfka, mam nadzieje, ze nie bedzie problemu :) Dogadam sie z kobitka na ten temat. Najwyzej bedzie po szczurze na wystawce i wszyscy wejda ;P

L. , jak bede miala wiecej wiazacych informacji, to dam znac. Na razie babrze sie w kotylionach, zalatwilam rzutnik, drukarnie i sponsora i... zaczynam czuc, ze cos sie dzieje, nareszcie :mrgreen:

blackowca - Czw Sie 21, 2008 19:38

Off-Topic:
Lunacy, gratis ja też pewnie jadę pociągiem to może się uda zabrać razem

sachma - Czw Sie 21, 2008 20:26

an, jako ze patronatem jest SHSRP prosilabym o fotorelacja na naszym forum ;) Rozmawialam dzis z pani Kasia z Planety i powiedziala ze wysle wam jakies upominki (tu uklony w strone AngelsDream ktora namowila pania Kasie ;) ) - pamietajcie zeby sie jakos odwdzieczyc - ladnie wyeksponowac ulotki i na ew ulotkach wlasnej roboty dodac ich logo i adres www sklepu ;)
Anonymous - Czw Sie 21, 2008 21:37

Sachma, dzieki za dobre rady. Dobre rady sa jak zloto jak sie wszystko robi po raz pierwszy i na wyczucie ;) Slyszalam, ze ulotki dostaniemy jakies ustandaryzowane.
Strasznie sie ciesze, ze dostaniemy jakis drobiazg z Planety Zoo (Angels, bardzo dziekuje za pomoc :) ). Umieszcze zatem logo SHRS, Planety i Herbal Petsa :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group