To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 15:07

Ok, teraz rozumiem :) I tylko tyle, czy byly jeszcze zewnetrzne kartki?
Layla - Śro Sie 20, 2008 15:08

an, tylko tyle :)
Azi - Śro Sie 20, 2008 18:26

an, pozwoliłam sobie wkleić link do fot autorstwa wuwuny, z gdanskiej wystawy http://vrzucacz.chill-lab...7_979046245.jpg
http://vrzucacz.chill-lab...8_846116789.jpg

AngelsDream - Śro Sie 20, 2008 21:45

Chciałam wszystkich serdecznie przeprosić za powstałe zamieszanie, ale... pani z planety napisała do mnie o pokazie. Dla mnie pokaz, to znaczyło tyle, co ten we Wrocławiu. Chodziło o wystawę w Olsztynie. Sklep to jednak nie instytucja charytatywna i na czymś zarabiać musi. Pani Kasia zaproponowała, że ufunduje tylko pierwszą nagrodę, co by wszyscy wyszli z twarzą. Co wy na to? :roll: :oops: Bardzo serdecznie przepraszam.
Anonymous - Śro Sie 20, 2008 21:45

an napisał/a:
Jaka decyzja?

ja bym chciala jak najtaniej i moge sie kimnac nawet na podlodze. Jak by to Palatinie i kolezance nie przeszkadzalo to sproboje zalatwic jakis spiwor dla siebie.

PALATINA - Śro Sie 20, 2008 21:50

katasza napisał/a:
ja bym chciala jak najtaniej i moge sie kimnac nawet na podlodze. Jak by to Palatinie i kolezance nie przeszkadzalo to sproboje zalatwic jakis spiwor dla siebie.

Mi nie przeszkadza - jeśli coś takiego da radę przejść.

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 21:52

Ok, to pogadam jutro o dostawce.

A jesli chodzi o Planete Zoo, to nie bede przeciez nikogo do niczego zmuszac :) JEsli Pani uwaza, ze to za duzo, to my sobie jakos poradzimy bez ich pomocy, wiec spokojnie ;)

Fea - Śro Sie 20, 2008 23:31

Ludu, potrzeba mi kogoś zorientowanego na zaraz - jakie informacje mają być zawarte w waszym plakacie? Obrazek już jest, ale nad nim chciałabym trzasnąć jakieś info, że pokaz szczurów na ulicy Pipcińskiego o godzinie 12 dnia... itp. Chyba że tym się An zajmie na własną rekę.

edyta/ plakat na razie wygląda tak, wybaczcie chałturnictwo, ale na moim kompie nawet gimp się tnie i tablet odmówił mi współpracy, wskutek czego musiałam zrezygnować z rysowania - http://img153.imageshack....tuniofinro1.jpg

Chcę w którąś kolumnę wkleić informacje o miejscu, cenie, godzinach i patronacie i potrzeba mi jakiegoś człowieka dobrej woli, który mi to ładnie i lakonicznie zbierze do kupy. ;]
Chodzi mi o mniej więcej coś takiego -

Tylko żeby zamiast Pipcińskiego, Rubika i MW istniały tam prawdziwe dane, oczywiście. Patronów dobrałam przypadkowo, zanim ktoś mnie rugnie ;] No i wtedy wkleję tę notkę staranniej, bo to tylko próba spreju.
Zrobiłam w czerni i bieli, bo nie chciałam zagubić treści wśród wycinków, ale efekt będzie, mam nadzieję. Ludzie odruchowo gapią się na nagłówki gazet.

Anonymous - Czw Sie 21, 2008 06:45

Nasze szczury klaszcza u Rubika :]

Juz Ci napisalam jak jak to widze.
A plakat bardzo mi sie podoba, jest oryginalny jak sama Ty normalnie ;)

Layla - Czw Sie 21, 2008 06:46

an napisał/a:
Nasze szczury klaszcza u Rubika :]


an, litości :rotfl:

AngelsDream - Czw Sie 21, 2008 09:40

Jeszcze raz przepraszam :( Dla mnie pokaz, to pokaz. Odróżniam od wystawy odruchowo.
Fea - Czw Sie 21, 2008 11:54

an napisał/a:
A plakat bardzo mi sie podoba, jest oryginalny jak sama Ty normalnie

Ale mi posłodziła, no ja się nie spodziewaa ;]
No plakat jest, finalna (mam nadzieję) wersja poszła do cię na gg. Oby to się okazało czytelne po wydrukowaniu...

Anonymous - Czw Sie 21, 2008 12:06

Zobaczymy jak ebdzie z drukowaniem, wlasnie jestem na etapie zalatwiania tego z pewna firma, bo Azi nie udalo sie zalatwic ploterowania. Zobaczymy, najwyzej bedzie buba ;)
Fea - Czw Sie 21, 2008 13:03

E, to lypa. Mam nadzieję, że wypali.
A w ogóle zastanawiam się, czy do was nie wpaść jako zwykły gość (bez szurów, bo baby nie lubią tłumów). Zapowiada się sympatycznie. Obaczym.

Anonymous - Czw Sie 21, 2008 15:30

Ok, zarezerwowalam Wam pokoj trzyosobowy, ale w Solo, nie w Trio. Okazalo sie, ze Solo jest w remoncie, ale tylko czesciowo ;)

Recepcja Domu Turystycznego „SOLO”
ul. Kwiska 1/3, 54-210 Wrocław
tel. 0 71 351-70-11 lub 351-63-07
e-mail: kwiska@puhot.pl

termin: noc 13/14.09.2008
cena: 81 zł za całość
rezerwacja: na nazwisko Palatiny

Trzeba potwierdzic jeszcze dzien przed przyjazdem, ale to juz biore na siebie. Licze tylko na Was, ze poinformujecie mnie w odpowiednim momencie, czy wszystko gra ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group