To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

AngelsDream - Śro Sie 20, 2008 09:30

Napisała do mnie pani z Planety Zoo, co zrobić z rzeczami na pokaz - ja nie wiem, bo się tym nie interesuje, ale niech może ktoś zagada z Wrocławia i zorganizuje przesyłke?
Anonymous - Śro Sie 20, 2008 09:33

Dzieki, angels, juz sie odzywam w tej sprawie :)
AngelsDream - Śro Sie 20, 2008 09:40

an, ok - tak będzie najlepiej :)
Azi - Śro Sie 20, 2008 10:02

Trochę wyjaśnień z mojej strony:

szczury - Moria nie pojedzie, to jej białe oko nie jest wystawowe i nie będę nim ludzi zniechęcać :) Także pojadą trzy panny - o ile po trzecią uda mi się do mamy podjechać, także:
rasowce - 2, może 3.

ja mam przygotowane wzory nalepek szczurzych imion i wzory kart do głosowania na szczura publiczności, mogę to podrukować. Raz drukowałam, koszt nie jest duży.

co do samych plakatów - nie mam możliwości drukowania w pracy - szef wyjeżdża na urlop i ploter będzie niedostępny. Nie widzę jednak przeszkód aby podrukować na przykład w reprotechnice, a i jakość lepsza być powinna, bo te co plotowałam na wystawę, to mówiąc szczerze były takie sobie.

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 10:14

Azi, moglabys sie zatem dowiedziec o cene druku dwoch klorowych plakatow?

A wzory ulotek mozesz nam pokazac :) Ja moge czesc wydrukowac w pracy, tak samo jak imiona szczurkow.

Wlasnie, bardzo prosilabym osoby chetne do wystawienia pupili o przygotowanie w formacie *.doc i wyslanie mi na maila imienia szczurka (i przydomka, jesli jest z hodowlii) i opisu kolorystycznego. Opisy wyslijcie na adres atrusiewicz@o2.pl :)
I podajcie mi jeszcze w tych plikach swoje imiona, nazwiska (moga byc potrzebne do przygotowania identyfikatorow) i numery telefonow, co bym miala z Wami kontakt :)

PALATINA - Śro Sie 20, 2008 10:32

Nie wiem, jak z tym 3-os. pokojem, skoro nam się noce nie pokrywają. :roll:
Katasza, zostajesz na niedzielę?
Ja z koleżanką potrzebujemy tylko sob/niedz. Przyjedziemy pociągiem w nocy z piątku/sob.
an, weź nam z pościelą, to nie będziemy nic ze sobą taszczyć. :wink:

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 11:24

Ok,a le musze wiedziec na 100% jak z rezerwacja. Dogadajcie sie i dajcie mi znac ostatecznie na PW, ok? :) Tylko jak najszybciej, zeby jeszcze miejsce bylo.
Azi - Śro Sie 20, 2008 11:47

to wzór nalepki. An, nie ma sensu żebyś drukowała to w pracy. Ja już mam odpowiedni papier zakupiony (samoprzylepny) i tak i tak. Najwyżej karty do głosowania możesz podrukować.

Ponieważ sędzią SHSRP jeszcze nie jestem, ale częściowe szkolenie już przeszłam będę mogła ustnie ocenić każdego szczurka. Oczywiście mniej więcej i bez żadnych wiążących ocen.

Plakat to 1,50 za A4, więc A3 to np. 3 zł. Itd.

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 11:55

Azi, ok. Naklejki fajne :) Czerwone beda panienki, a niebiescy panowie? I jak duze beda te naklejki i jak sobie to wszystko wyobrazasz? Na pcozatku myslalam, ze podrukujemy kartki A4, ktoe beda poprzyczepiane na stolach, pod faunaboxami ;)
I podeslij mi karty do glosowania, to podrukuje :)

A plakaty sa strasznie tanie O_o To w kolorze takie tanie? Myslalam, zeby byly wieksze niz A3, min, A2, a moze nawet A1. Plakaty maja byc po obu stronach naszego stoiska i powinny byc widoczne.

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 13:24

Dobra, to ja tez zostaje z soboty na niedziele.
I posciel tez niech bedzie ;)

I jeszcze mi sie mail skopal :/ Moge te dane na PW wyslac?
Off-Topic:
wiem, problemy tworze :P

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 13:42

Katasza, dawaj :)
Tylko teraz problem, bo chyba zrozumialam, ze Palatina z kolezanka nie potrzebuja noclegu z piatku na sobote? Wiec ile mam tego bukowac?

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 14:36

Zakrecona dzisiaj jestem, prosze o wybaczenie :P

Ja tez nie zostaje z piatku na sobote.
Tylko z soboty na niedziele.
Przyjade w sobote rano.

Azi - Śro Sie 20, 2008 14:41

an, a nie pamiętam jaka wielkość tych nalepek była, ale coś mi się kojarzy, że 16 mieściło się na A4 i wszystko było ładnie widoczne.
Anonymous - Śro Sie 20, 2008 14:49

No i jest problem, bo w domu turystycznym Trio beda mieli wolne tylko pokoje dwuosobowe :/ Jaka decyzja?

Azi, a jak sobie wyobrazasz umieszczenie tych naklejek? Bo ja nie potrafie sobie tego wyobrazic :) Myslalam, ze jak beda zwykle kartki A4, to sie je przyczepi do stolu i wszystko bedzie widoczne z daleka.

Layla - Śro Sie 20, 2008 15:00

an, na wystawie w Gdańsku te naklejki były naklejone na faunaboxach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group