To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Wto Sie 19, 2008 12:15

Ok, zatem wolelibyscie pokoj zbiorczy, czy kazdy w dwojce? Wiadomo, ze im wiekszy tym taniej. Wtedy jakos znalazlabym nocleg dla kataszy (ew. u nas w pokoju, ale juz bez szczurki, bo chlop uczulon) i dalibysmy rade :)
PALATINA - Wto Sie 19, 2008 12:26

Ja bym wolała w większym pokoju, żeby taniej wyszło (mnie jest dwie, bo z koleżanką).
A jak Ty wolisz, MouseHouse?

MouseHouse - Wto Sie 19, 2008 12:50

Ja jadę z mężem i kumpelą bierzemy 3 osobowy pokój, ale jeszcze z nią pogadam jak wróci z urlopu.
PALATINA - Wto Sie 19, 2008 13:01

To może ja wezmę trójkę z kataszą razem?
Katasza, co Ty na to?
Chyba że jednak jakis akademik? :roll:

Anonymous - Wto Sie 19, 2008 13:08

Jamos akademiki mnie gonily. Wszystkie, do ktorych dzwonilam, mialy remont badz nie prowadzily dzialalnosci turystycznej :/
Anonymous - Wto Sie 19, 2008 14:02

PALATINA napisał/a:
Katasza, co Ty na to?

mi pasuje :]

Tylko badzcie gotowi, ze jak was zobacze to mi szczeka do kolan opadnie i pewnie z wrazenia nic nie bede gadac :lol:

Anonymous - Wto Sie 19, 2008 14:41

Czyli co, rezerwowac dla Was pokoj trzyosobowy w Hostelu Trio? W jakim terminie? Chcecie posciel, czy wezmiecie spiwory?
marhef - Wto Sie 19, 2008 20:49

A czy ja się mogę stawić bez szczurów, w charakterze przeszkadzajki? :]
Anonymous - Wto Sie 19, 2008 21:15

A czemu nie? Tylko nie wiem jak bedzie z wpuszczeniem Cie bez biletow, ale najwyzej podlaczysz sie pod jakiegos nadmiarowego szczura :]
marhef - Wto Sie 19, 2008 21:50

an, a po wiela bilet?
Anonymous - Wto Sie 19, 2008 22:06

Nie mam pojecia :) Dowiem sie i dam znac, ale zdaje sie, ze tanie nie byly, dlatego trzeba bedzie kombinowac i podlaczac sie do innych szczurow, zeby nikt nie placil ;) [cos mi sie kojarzy mieczy 10 a 20 zl, ale glowy nie dam)
PALATINA - Wto Sie 19, 2008 22:42

an napisał/a:
Czyli co, rezerwowac dla Was pokoj trzyosobowy w Hostelu Trio? W jakim terminie? Chcecie posciel, czy wezmiecie spiwory?

Tak, rezerwuj nam trójkę. :]
Mi na pewno z soboty na niedzielę. Jeszcze nie wiem, czy nie wziąć jeszcze jednego noclegu (z piątku na sobotę, ale to Ci dam znać jutro).
Czy cena z pościelą i bez się różni?
Bo w sumie mam malutki, leciutki śpiwór i mogę go zabrać, bo zajmuje b. mało miejsca.

Anonymous - Wto Sie 19, 2008 22:56

PALATINA napisał/a:
Tak, rezerwuj nam trójkę.

Czyli ja z wami? :]

Targi sa od 9, wiec ja bym chciala chyba nocleg tez z piatku na sobote. W sumie to wolalabym tak i w sobote w nocy wrocic ale nei wiem czy rodzice sie zgodza na taka nocna podroz :P To ja tez dam znac jutro.

Pacyfka - Wto Sie 19, 2008 23:26

Ja wiem, ja się ostatnio nie odzywałam, ale to nie znaczy, że zrezygnowałam ;)
I tak jak zgłaszałam mogę przyjechać z 3 rasiakami i jednym kundelkiem :)
Tylko czy to wpisowe 10zł jest od szczura czy od osoby?
A jeśli chodzi o faunaboxy, to jakich rozmiarów musi być. Są w ogóle jakieś, w których mogą być 4 szczury, czy muszę dwa załatwiać? A i czy kundelek musi być osobno, czy może być razem z rasiakiem?

Anonymous - Śro Sie 20, 2008 06:40

katasza, w sobote, to my pewnie gdzies na balety pojdziemy :] Moze nie na cala noc, bo w niedziele mamy z Azi prelekcje, ale chociaz na troche, uczcic udany pokaz ;) Wiec zostan lepiej do niedzieli :>

Palatina, nie wiem, czy tutaj tak jest, ale zwykl w hostelach posciel kosztuje 5 zl wiecej. Powiedz, jak wolisz i po prostu przy rezerwacji sie dowiem i zamowie jak bedziecie chcialy.

Pacyfja, jak najbardziej :) Rasiaki i kundelki powinny byc osobno, bo chodzi o to, zeby wszystko bylo wiadomo :) Nie musisz tez brac wszystkich szczurkow, jak Ci bedzie wygodnie. No i moze ktos bedzie mogl pozyczyc faunaboxa, zebys ni musiala kupowac dwoch? Jesli chodzi o ilosc szczurkow na faunaboxa, to decyzje pozostawiam Tobie - ma im byc wygodnie :) Wiadomo, ze nie musza miec one 50x50, ale zeby te szczury nie spaly moze jeden na drugim ;)
Ile w takim razie wpisac Ci rasiakow i kundelkow? :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group