To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Pierwsze mioty w hodowli "Happy Feet"

Oli - Pon Cze 23, 2008 22:57

Mnie się podoba. :)
blackowca - Pon Cze 23, 2008 23:21

mnie odpowiada :) i argumentacja mi się bardzo podoba
Azi - Pon Cze 23, 2008 23:42

Bardzo się cieszę, że się podoba, jednak ostateczna decyzja co do cennika zostanie ustalona po narodzeniu malców i po zdeklarowaniu się chętnych - na podstawie ankiety na forum shsrp w podforum naszej hodowli :)
Anonymous - Wto Cze 24, 2008 10:51

Azi, bardzo sprawnie wam to idzie. Bardzo sie ciesze i kciukam za obłednej urody mioty. :)
Azi - Śro Cze 25, 2008 21:33

Viss, nie dziękuję ;]

Dziś upewniłam się co do decyzji o szczurku z miotu 2 (samiczce), dlatego ogłaszam, że wolne jest jedno miejsce na liście chętnych na samiczkę burmese.

Kagero - Śro Cze 25, 2008 22:12

mioty zapowiadają się bardzo ciekawe, po ślicznych i światowego ;) pochodzenia rodzicach.. nic tylko pogratulować planów, zgody sh i dopingować; mocno trzymam kciuki za zdrowie przyszłych rodziców i powodzenia planów :kciuki: :)



Off-Topic:
Azi, przepraszam, że tutaj zapytam, ale czy prowadzisz hodowlę sama, ew. czy hodowla "stacjonuje" we Wrocławiu? nie reflektuję co prawda na żaden z pierwszych miotów, ale ponieważ Wrocław nie jest jakoś bardzo daleko od Bierunia, a ja jestem w trakcie batalii o przekonanie rodziny do kolejnego domownika, to pytam tak dla pewności, "jakby co".

Azi - Śro Cze 25, 2008 22:20

Off-Topic:
Kagero, zapraszam na stronę hodowli :P www.happyfeet.yoyo.pl

A tak poważnie - prowadze hodowlę wraz z Dory i pierwsze dwa mioty (jeden na pewno, drugi zobaczymy) urodzą się w Mińsku. Natomiast później będa we Wrocławiu - jak mi się sytuacja mieszkaniowa unormuje wreszcie :/

Kagero - Śro Cze 25, 2008 22:28

Off-Topic:
no to dziękuję za linka, przejrzę stronkę. i będę dalej próbowała namówić rodzinę, bo raczej w najbliższym czasie nie planuję zamieszkać sama.. mam nadzieję, że z mieszkaniem szybko Ci się ułoży :glaszcze:
tymczasem będę zaglądać do tematu, ciekawa jestem jak pójdzie z planowanymi miotami.

Dory - Czw Cze 26, 2008 12:57

Pani Danka obiecała, że jutro wieczorem obfoci Hathor (po domowemu... Kicię :wink: ).
Kicia jest pełna energii, dużo je i uwielbia spać w rękawach :) Gania za córeczką Pani De po domu jak pies. Z tego co zawsze o niej słyszę, to straszna rozrabiara jest :mrgreen: No... szykuje mi się niezłe ziółko, hihi :P

Azi - Pią Cze 27, 2008 23:10

Ponieważ na dzień dzisiejszy jestem dobita do granic ostateczności, przez kilka dni sądzę, ze nie będzie mnie na forum zbyt często. Prosiłabym, aby wszystkie sprawy związane z hodowlą kierować do Dory.
gratis - Wto Lip 01, 2008 09:33

Dopadło mnie takie gmr, że mm... muszę ostro trenować swoją silną (słabą ^^ ) wolę....
:kciuki: kciukam za miociki a dalej się zobaczy... ^^

Natalia - Wto Lip 01, 2008 11:14

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za miot! :) .

gratis, ja tam staram się nie myśleć o GMR :D .

Azi - Wto Lip 01, 2008 17:48

Niedługo tematy miocików się rozłączą, bo dwa mioty w jednym temacie, to jednak nie był dobry pomysł ;)

Ja powiem tylko tyle, że Baltka to małe, słodkie maleństwo. Znalazła sobie Feę jako idola i naśladuje ją we wszystkim. A ostatnio zasneła na jej plecach i jak "ciocia" wstała, to woziła malutką na barana ;)

Charakter ma cudowny i proludzki. Grzeczna mała panienka, która po prostu uwielbia bawić się w berka z moją dłonią. Ostatnio była ważona, waga wskazała 114 gram. Do wagi minimalnej jeszcze daleko :lol:

gratis - Wto Lip 01, 2008 18:32

Azi, macie już zdjątka Herbatnika?
Azi - Wto Lip 01, 2008 19:49

Niestety zdjatek portretowych Herbatnika nie ma (przewija się tylko gdzieś na grupówkach) i w najbliższym czasie nie będzie - Dorota wyjeżdża na wakacje z rodzinką, ale za to mamy zdjęcia Hathor ;)

piękny pysio

jeszcze piękniejszy ogonek ;)

co tam masz?

oddaj!

ojej, ojej, uciekać



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group