To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Rat's Troop Rattery Miot "M"

H. - Wto Wrz 25, 2007 14:07

sachma napisał/a:
- plyte cd ze zdjeciami od ciazy az po ostatnie dni u mnie
bardzo, bardzo fajny pomysl :)
Tygrys - Wto Wrz 25, 2007 14:25

sachma a nie szło wpaść na ten pomysł z płyta jak Effiego brałam :P
sachma - Wto Wrz 25, 2007 14:32

Tygrys, mozna bylo ;) ale jak chcesz to poszperam i ci nagram na plytke ;)
Tygrys - Wto Wrz 25, 2007 14:34

Off-Topic:
Nie, ja już pościągałam sama i mam cały folder o nim. jak chcesz to ja Tobie nagram i wyślę z aktualnymi wszystkimi :lol1:

Nisia - Wto Wrz 25, 2007 14:47

Viss napisał/a:
Nisia się zapłacze chyba

Nie będzie płakać, bo 5 szczurów dla niej to aż nadto. Maksimum to 4.

L. - Wto Wrz 25, 2007 16:43

sachma napisał/a:
plyte cd ze zdjeciami od ciazy az po ostatnie dni u mnie


nie wiem jak Marta sie tego trzyma, ale my własnie tak postanowiłyśmy po urodzeniu się miotu B :D
bo z autopsji wiemy jak to jest czekać i się ślinić do zdjęć :mrgreen:

polna - Wto Wrz 25, 2007 17:11

Ja chciałam się zapytać czy dużo chętnych juz jest? :wink:

Muszę to poważnie przemyślec. :mrgreen:

sachma - Wto Wrz 25, 2007 17:13

listy wciaz sa otwarte :)

Vigo okazal sie byc bardzo plodnym chlopcem - Vani tez jest z linii raczej plodnych, wiec przychówek bedzie liczny ;)

[ Dodano: Pią Wrz 28, 2007 14:45 ]
no moi drodzy, jesli malce charakterem wdadzą sie w mame to bedzie bardzo fajnie :) taki prawdziwy szczur, charakterna pannica ktora wie czego chce, nie boi sie i nie ma zamiaru byle komu sie podporzadkowac, czlowieka najpierw sprawdza, jesli okaze sie ze nie da sie nim rzadzic podporzadkowuje sie i jest naprawde kochana, iska, przychodzi do reki i bardzo lgnie do ludzi, nie lubi lezec i sie miziac, ale uwielbia spedzac czas obok ludzi, kiedy biega po pokoju zawsze przychodzi do mnie i patrzy co robie, siada na kolanach kreci sie w okol i jest bardzo ciekawska, ale nie narzuca sie i kiedy ktos nie ma czasu zeby sie nia zajac wlepia w czlowieka te czarne wegielki i czeka.. to samo jest kiedy jest w klatce, kiedy cos chce wlepia oczy w czlowiaka i nie spuszcza go z oczu :) bardzo szybko akceptuje nowych ludzi - mojego chlopa od pierwszego wejzenia chyba pokochala bo nie chciala od niego odejsc i juz po kilku minutach poznawania sie zaczela go iskac :) moja siostra uwielbia ja, bo w przeciwienstwie np do Bojki nie narzuca sie i sama czeka na znak ze moze wlezc na czlowieka, jak cale stado leci do drzwi kiedy ktos wchodzi do pokoju - a przeciez to szczur ktory w swoim mlodym zyciu byl tylko kilka razy na rekach - trafila do mnie jako kilko tygodniowa przerazona kolka i bardzo szybko przystosowala sie do zycia w nowych obcych warunkach :)

pragne jeszcze dodac, ze listy nadal sa otwarte - spodziewam sie licznego miotu (okolo 10-14 mlodych) wiec powinno dla kazdego wystarczyc ;)

Vigo dal ostatnio bardzo liczne potomstwo, Vanila powinna byc bardzo plodna samicą.

[ Dodano: Pią Wrz 28, 2007 23:58 ]
przyjmuje zapisy na chlopcow!

no chyba ze ktos chce byc siódmy na liscie na dziewczynki ;)

[ Dodano: Czw Paź 11, 2007 23:00 ]
mamy kolejne 10g do przodu ;) Vani wazy 280g. Prawdopodobnie za tydzien zaczniemy trzymac kciuki za udane krycie 8) listy wciąż otwarte :)

pare fotek przyszlej mamy ;)






satanka666 - Czw Paź 11, 2007 23:16

przecudowna! :)
Oli - Czw Paź 11, 2007 23:17

jak ona sie slicznie wybarwila... :mrgreen: ma taka sama V na czole jak miala Dziunia... :serducho:
Azi - Pią Paź 12, 2007 00:18

:D piękna, a drugie zdjęcie od dołu zniewalające :serducho:
Anonymous - Pią Paź 12, 2007 07:53

Olimpia napisał/a:
ma taka sama V na czole jak miala Dziunia...


i Milva...
przepiękna jest...

Anonymous - Pią Paź 12, 2007 10:53

Nie wiem po jaką cholerę tu wchodzę. :| Malucha mieć nie mogę, już absolutnie nie, i tylko sie zadręczam myśla o tym obłędnym potomstwie. WRRRRR! :evil:
Anonymous - Pią Paź 12, 2007 12:15

Viss napisał/a:
Malucha mieć nie mogę, już absolutnie nie, i tylko sie zadręczam myśla o tym obłędnym potomstwie.


nie ty jedna, Viss, nie ty jedna... jak mi się marzy huskulec znowu, tym bardziej, że Vani jest potwornie podobna do mojej Milvy...

polna - Pią Paź 12, 2007 15:30

Już się doczekać nie mogę! aaaaaaaaaa! 8) :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group