To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 10:53

aga, wiem :) Docelowo wyslalam poprawione, ale tutaj wstawilam to, co ialam w danej chwili na dysku.
Anonymous - Pon Sie 11, 2008 11:01

acha ;) myślałam, że z zakręcenia nie zauważyłaś.
PALATINA - Pon Sie 11, 2008 12:53

Cytat:
Palatinka, najechetniej, to przenocowalabym Cie u nas w mieszkaniu, ale warunki mamy trudne, bo tylko nasz wlasny pokoj, a chlop jest uczulony na ogony, wiec nie dal by rady w jednym pokoju ze szczurem (Arica mieszka w kuchni i korytarzu z kotem, ktory sie jej boi, ale inne szczury nie sa az tak temperamentne ) Jesli jednak wybierzesz sobie jakis akademik, to daj znac, a zaklepie Ci miejsce i w ogole


Mogę przenocować w akademiku - obojętnie jakim, byle był dość tani i nie czepiali się szczurów. :P
Nigdy w życiu nie byłam we Wrocławiu, a z koleżanką od dawna planowałyśmy sie wybrać choćby na weekend. Tak więc przyjedziemy we dwie. W sobotę na pokaz, a wniedzielę rzucimy oko na starówkę :D
Jestem zdecydowana na 80%.
Wzięłabym Fistaszki (czyli Babesin Ybisek i Ynkognito). :wink:

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 13:20

palatina jakby był problem ze szczurami, to może by samemu do akademika, a szczury komuś zostawić na noc?
PALATINA - Pon Sie 11, 2008 13:29

aga,
Teoretycznie tak, ale praktycznie to strasznie bym sie o nie martwiła...
Jakos tak mam... Ale w sumie, czemu nie. :roll:
Muszę im tylko kupić transporter koci, żeby mieli trochę miejsca (a i tak potrzebuje taki dla świń).

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 17:42

Ja bede na 99%. Mama sie zgodzila. Jesli Fionka bedzie sie dobrze czula to przyjade z nia. tyle, ze ona bedzie miala prawie dwa latka.
Zobaczymy czy Nadi sie poprawi, tyle ze dla niej nie mam metryki.
No i kundelek Lola.
Nie wiem czy bede potrzebowala noclegu. W sumie nie mam tak daleko do Wro, moze uda mi sie wrocic tego samego dnia.

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 18:39

Katasza, jesli helen sie wyrobi z praca, to wspominala, ze moze sie pojawi, wiec do niej sie odzywaj w kwestii towarzystwa. I mozesz tez do marchewy, bo mi nie odpisala na pw ;)
marhef - Pon Sie 11, 2008 19:20

Hmm, tak się zastanawiam...
Chyba też się zjawię :mrgreen:
Tyle, że bez żadnych ogonków, warunki lokalowe nie pozwalają.

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 19:29

marhef, oć, oć :D
Bedziesz jechac pociagiem z Zielonej?

jak by co to ja moge przygarnac Twoje dziewczynki. Jak bym wracala to moge je zabrac, a jak wrocisz to Ci je podrzuce.
A jak bede gdzies spala to i tak bede miala swoje, wiec Twoje tez moge wziac :P
Bo chetnie pomiziac Twojego golasa :mrgreen: (w sensie ze szczura, oczywiscie :P )

[ Dodano: Pon Sie 18, 2008 23:50 ]
I jak? I jak?

Ja juz wiem, ze bede na 100%. Na 90% bede potrzebowala noclegu, ale ja sie moge kimnac na wycieraczce. Moge tez w akademiku tak ja Palatina, wiec jak byscie jej cos zalatwili to mozecie mi tez dac znac? :oops:

Cos dokladniej juz wiadomo?

blackowca - Wto Sie 19, 2008 01:21

Ja też chętnie się pojawię z dwoma Panami D :)
Anonymous - Wto Sie 19, 2008 06:38

Musze sie troche ruszyc, bo ostatnio mialam inne rzeczy na glowie. Wiem tyle, ze jestesmy zgloszeni i mozemy brac sie do roboty :)

1* Plakaty. Jeden juz jest, drugi projektuje Fea. ak beda, to Azi bedzie mogla zakrecis sie kolo plotera :)
2* ulotki. Projekt jest, trzeba bedzie tylko wydrukowac i powycinac. Ma ktos dostep do krajalnicy do papieru? W mojej aktualnej firmie nie maja takowej :/
3* Zbieram sie do napisania do sponsora. Z planety Zoo chyba zrezygnuje, bo oni obskakuja glownie wystawy szczurow, a nasz pokaz jest na razie malo prestizowy ;) Jak pisalam do nich kiedys, to dostalam wlasnie informacje, ze musza sie zastanowic. A wiem, ze wystaw jest duzo, a zasponsoringiem ida koszty, wiec nie naciskam :) Dlatego skontaktuje sie tylko z Herbal Petsem, Pan Sliwa zgodzil sie wczesniej uundowac upominki dla zwyciezcow konkursu na najsympatyczniejszego szczurka, ale takze dla kazdego uczestnika ;) Bedzie wiec ziolowo ;)
4* Rozgladajcie sie powoli za faunaboxami. Czesc moze uda sie pozyczyc od SHSR, ale nie nastawialabym sie na to. Wszystko zalezy od wystawy w Olsztynie, ktora jest w najblizszy weekend. Po wystawie ebde wiedziala, czy chociaz czesc tych pudel mozna bedzie do nas sprowadzic. Ale na pewno dla wszystkich nie wystarczy, dlatego mozecie sie zainteresowac, czy np. ktos z Waszym otoczeniu moglby Wam pozyczyc takie cudo. Jesli trzeba bedzie kupic, to koszt nie ejst duzy, bo ok 25 zl. Mozemy zrobic tak, ze jesli ktos bedzie musial kupic faunabox, to zostanie zwolniony z oplaty wpisowego (czyli calych 10 zl) - moze byc? ;) Bo przede wszystkim chodzi o to, zeby sie dobrze bawic.
5* Pod koniec sierpnia bede zbierala wyej wymienione wpisowe. Jest to wazne o tyle, ze musimy za cos podrukowac te ulotki, imiona szczurkow itp. Skonczy sie na tym, ze pewnie sama w wiekszosci poplyne finansowo, ale jesli bedzie mozna mnie jakos odciazyc, to bede wdzieczna ;) I tak mamy szczescie, bo Azi zadeklarowala ploter ze swojej pracy, wiec przynajmniej za plakaty nie zaplacimy.
A jesli zostanie reszta, to kupimy smakolyki dla ogonow i rozdysponujemy po nas :)

Chyba tyle na pocztek, powoli zaczne w pierwszym psocie tworzyc liste chetnych.

PALATINA - Wto Sie 19, 2008 09:16

Aniu,
Mam pytanie, czy istnieje możliwość pozostawienia ogonów na pokazie i wyjścia na miasto? Chodzi o to, że jesli już przyjadę do Wrocławia, w którym nigdy nie byłam, to bardzo bym chciała zobaczyć, ile sie da. 8)
Moi dwaj panowie są absolutnie niekonfliktowi, nieagresywni i w ogóle palce lizać. :]
Nie mam faunaboxu i raczej nie chciałabym go kupować, bo chcę kupić z tej okazji koci transporter na podróż, a faunabox to dodatkowe wydatki i niepotrzebny mi potem sprzęt.

Anonymous - Wto Sie 19, 2008 09:27

Palatina, faunabox jest warunkiem koniecznym wlasciwie. Po pierwsze - ze wzgledu na bezpieczenstwo zwierzakow. Po drugie - ze wzgledu na widocznosc. W kazdym innym transporterze o widocznosc bedzie trudno. Nie dalabys rady pozyczyc od kogos faunaboxa? W Warszawie jest Was masa, na pewno znajdzie sie jakas przyjazna duszyczka ;) A jesli nie, to jaki inny widzisz sposob, zeby zachowac oba wyzej wyminione warunki?

Jesli chodzi o pilnowanie chlopakow, to zaden problem. Ja bede bezszczurowa, wiec moge sie nimi zajac. Byle byscie mi ich do pozna nie zostawily ;)

Layla - Wto Sie 19, 2008 09:30

No właśnie, faunabox jest rewelacyjny do wystawiania, nikt nie pcha łap, szczura widać dobrze. Palatina, pożycz od Olimpii, ona ma taki na 2 szczury. Wrócisz to jej oddasz :)
PALATINA - Wto Sie 19, 2008 09:34

an,
Nie widzę żadnej innej możliwości niz trzymanie ich w faunaboxie na czas pokazu. Nawet by mi do głowy nie przyszło pokazać ich w czymkolwiek innym. :wink:
Chodzi o to, czy nie dałoby rady tego pożyczyć na miejscu? Czy muszę z tym jechać z W-wy?
Albo jeśli faunabox kosztuje 25zł i zwolnisz mnie z 10zł wpisowego, to bym Ci zapłaciła te 15zł, żebyś kupiła mi faunabox we Wrocku. Po pokazie i tak go nie zabiorę - można go będzie komuś oddac lub wyrzucić. Nie chcę jeździć z nadmiarem bagaży (zwłaszcza, że chcąc zaoszczędzić na biletach pociągowych, będę jechać jakimś zatłoczonym pośpiechem zapewne 8) ).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group