To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz szczurow we Wroclawiu?

Zołza - Nie Sie 10, 2008 11:48

Cytat:
Najpierw zobaczymy, jaka liczba rasiakow nam sie wyklaruje, a pozniej bedziemy dobierac kundelki


Więc czekam z podekscytowaniem na informację, czy będę mogła wpaść z dwoma 'kundelkami' ;D Cen biletów nie ma jeszcze ustalonych?

PALATINA - Nie Sie 10, 2008 13:15

an,

wiesz może o jakimś tanim miejscu do przenocowania?
Nigdy nie byłam we Wrocławiu, a zawsze o tym marzyłam (tylko kasa :| ).
Może pojechałabym z Fistaszkami (mogę też wziąć jakiegoś kundelka).

Azi - Nie Sie 10, 2008 15:22

PALATINA, sądzę, że we wrześniu będą wolne jeszcze akademiki. A to chyba najtańszy z noclegów ;)
PALATINA - Nie Sie 10, 2008 15:46

Azi,
A masz jakiś namiar na taki akademik (adres, telefon)?
Ze szczurami można tam przyjechać?

hefi - Nie Sie 10, 2008 17:41

PALATINA napisał/a:
Ze szczurami można tam przyjechać?


Ja w akademiku mieszkałam ze szczurem i nikt mi nic nie powiedział ;) najlepiej poprostu się nie przyznawać :DD

Co do akademików to proszę - do wyboru do koloru...
http://www.dlastudenta.pl...ow_search&id=56

L. - Nie Sie 10, 2008 17:52

an, już Ci napisała co nieco na gg.
Jak coś prototyp ulotki SHSRP moge podesłać na mejla, używaliśmy jej na wystawie w Gdańsku :) Tylko przydałoby się ją jakoś podrasować. Tzn. jakiś rysunek + logo, coś w kolorze.


A i przypomniam to nie wystawa, tylko pokaz.
pokaz = każdy może sobie przyjść pooglądać, można zrobić jakieś konkursy a'la szczur publiczności, rozdajemy ulotki, propagujemy posiadanie szczurów, mówimy jak się nimi zajmować
wystawa = sędziowie, oceny liczące się do tytułów, championaty, nagrody, (+ elementy pokazu).


Dla klarowności sytuacji :wink:

Azi - Nie Sie 10, 2008 18:12

hefi, nieprzyznawanie jest be - a co jak Cię wyeksmitują, co jak nie przyjmą? Lepiej się przyznać i przekonać. Mi się w Gdańsku udało, choć były problemy, po prostu trzeba wyjaśnić spokojnie i rzeczowo, jakiego typu to zwierzeta i że są przebadane i ze w transporterach.
PALATINA,
http://www.dlastudenta.pl...ow_search&id=56 na poczatek to znalazłam, niestety zbiorczej nie widzę

hefi - Nie Sie 10, 2008 18:15

Azi, jeżeli zwierzak nie zagraża innym tudzież nie przeszkadza innym (np. współlokatorom - co przy wynajmowaniu pokoju na krótki okres czasu odpada bo wtedy zazwyczaj mieszka się samemu) to babki nawet nie ingerują...

ten sam link podałam w swoim poście wyżej ;)

PALATINA - Nie Sie 10, 2008 21:11

Dzięki dziewczyny! :wink:
Anonymous - Nie Sie 10, 2008 21:30

Wie ktos ile kosztuje bilet pkp z zielonej do wro?

Ja na 90% bede.
Jak dziewczynki beda w formie to wezme ze soba jednego rasiaka i jednego kundelka :)

LunacyFringe - Nie Sie 10, 2008 22:08

katasza, wg pkp.pl za cały bilet jakieś 33 zł. Tak pisze na stronce, nie wiem jak to się ma do rzeczywistości.
Anonymous - Nie Sie 10, 2008 22:58

A ja nie moglam znalezc :oops:
czyli nie duzo, wiec na 95% bede :mrgreen:

Anonymous - Pon Sie 11, 2008 06:39

Ło, widze, ze temat odzyl, co leje mjut na moje serce :]

Palatinka, najechetniej, to przenocowalabym Cie u nas w mieszkaniu, ale warunki mamy trudne, bo tylko nasz wlasny pokoj, a chlop jest uczulony na ogony, wiec nie dal by rady w jednym pokoju ze szczurem :/ (Arica mieszka w kuchni i korytarzu z kotem, ktory sie jej boi, ale inne szczury nie sa az tak temperamentne ;) ) Jesli jednak wybierzesz sobie jakis akademik, to daj znac, a zaklepie Ci miejsce i w ogole ;)

A ja powiem, na jakim etapie stoja prace. Zglosilam nas juz oficjalnie na targach i recze za to swoim osobistym nazwiskiem, wiec prosze mi sie teraz nie wycofyfwac w ostatniej chwili ;) Dodatkowo dostalam od L. reklame do katalogu, a sama napisalam kilka slow, ktore rowniez w katalogu sie pojawia.
reklama (zmienilam kolor liter i wyslalam dwie wersje - z jasnymi i ciemnymi, bo balam sie, ze bedzie nieczytelnie)

Mysle wiec, ze jednym z plakatow pokazowych bedzie wlasnie wyzej pokazana reklama. Natomiast o drugi plakat poprosilam Fee. Idea jest taka, ze narysuje ona na tablecie szczura w wersji plastyczno-komiksowej, byc moze jakiegos w klimacie secesyjnym ;) Inwencje pozostawiam autorce, bedzie to niespodziewajka :)

Jesli chodzi o kundelki, to na razie proponuje sie wstrzymac, bo, wedlug moich obliczen, bedzie ich prawie tyle samo, co rasiakow, a chodzilo nam o wyrazna roznice, a nie 1-2 ;) Dlatego sadze, ze ostateczny rozrachunek zrobimy pod koniec sierpnia, bo wtedy bede musiala zglaszac ilosc uczestnikow. Ja juz np. wiem, ze odpadam z Ariczka, bo mala ma kolejnego guza, ktorego juz nie ebde operowac ze wzgledu na jej wiek, a ktory szybko rosnie :/

Jesli sie uda, to byc moze zalatwimy sobie faunaboxy po wystawie w Olsztynie. Ale na ten temat bede rozmawiala z L. i wszystko ebdzie wiadomo dopiero po wystawie, ktora jest pod koniec miesiaca. Jesli nie uda sie ich sprowadzic do wro, to wtedy akurat zostanie ok. dwoch tygodni czasu, zeby kazdy zaopatrzyl sie w swoje boxy.

To chyba tyle na razie :)

gratis - Pon Sie 11, 2008 07:12

Aaa! Będzie tyyyle ludzi - super :) Ja pewnie też będę, bo mnie kusikusikusi, ale z decyzją wstrzymam się do 29, rożnie może być ^^
Anonymous - Pon Sie 11, 2008 10:51

na tym plakacie nie ma polskich liter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group