Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] Opole - Przychodnia i Gabinet Weterynaryjny EDEN
Autor Wiadomość
karola 



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 1236
Skąd: zza zachodniej granicy
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 09:26   [polecam] Opole - Przychodnia i Gabinet Weterynaryjny EDEN
   Zwierzątka: szesnaście szczurzych łapek i cztery psie


Jak w temacie. Z całego serca polecam Przychodnię Weterynaryjną i Gabinet Weterynaryjny EDEN w Opolu.

Przychodnia Wet.: ul. Słowackiego 6
pn-pt 10:00-19:00
sb 10:00-14:00

Gabinet Wet.: ul. Chabrów 58
pn-pt 10:00-19:00
sb 10:00-12:00

Miałam do czynienia ze wszystkimi wetami pracującymi w obu gabinetach. Najszerszą wiedzę o szczurach ma w moim odczuciu p. Ula Skowron. Ania Balasa i p. Tomek Pięknik też dobrze sobie radzą i co najważniejsze dla mnie potrafią przyznać się, że czegoś nie są pewni i poprosić o chwilę cierpliwości żeby mogli skonsultować się z p. Ulą. W przypadku mojego stadka w EDENIE walczyliśmy o zdrowie Tobby kiedy pękł jej ropień w kanale słuchowym, a w chwili obecnej wspólnymi siłami pozbywamy się wszołów. Poza tym kilkakrotnie zawracałam pracującym w EDENIE wetom głowę swoimi problemami, że któraś z dziewczyn kicha, że ma porfirynę, że ciągnie za sobą łapkę i zawsze byłam wysłuchana i pokierowana co mogę zrobić z problemem.

Dodam jeszcze, że w razie dużej potrzeby weci z EDENU potrafią w środku nocy wyskoczyć z łóżka i przyjechać do Przychodni jeśli zadzwoni się do nich na prywatny telefon. Przerabiałam taką sytuację osobiście, nie ze szczurem, ale z moim pinczerem miniaturką kiedy w czasie ogniska przelazła do sąsiada i została pogryziona przez jego boksera.
_________________
Muzyka - Strofa - Shaaby - Saidi :serducho:

Tęsknię za: Robin - Tobbą - Tiril - Taszą - Melodią
 
 
     
Eaglex 


Dołączyła: 19 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 19, 2016 17:53   lekarz dla szczura w Opolu
   Zwierzątka: szczurki


Niestety zdecydowanie nie zgadzam się przedmówcą. To chyba wpis reklamowy. Miałam kontakt z dwoma lekarzami w tej przychodni, poza tym, że rozpoznają gatunek, nie mają wiedzy o typowych , książkowych niemal chorobach szczurów i nie potrafią się do tego przyznać.

Fachową opiekę dla szczurków znalazłam we Wrocławiu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13