Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: AngelsDream
Pon Lis 19, 2012 12:26
Ankieta dotycząca smakowitości popularnych karm - 2011
Autor Wiadomość
Blackberry 



Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 4
  Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:35   Ankieta dotycząca smakowitości popularnych karm - 2011
   Zwierzątka: Dwa szczurki i piesek :)


Witajcie!
Podobny wątek już umieściłam na innej popularnej szczurzej stronie, także niektórzy użytkownicy tego forum już mogą być obeznani z tematem :)
W ramach zaliczenia przedmiotu na studiach muszę zrobić prezentację na temat najpopularniejszych na rynku karm dla szczurów. Chciałabym Was prosić abyście głosowali w ankiecie na karmę, która najbardziej smakuje Waszym szczurkom. Taką po której zostaje niemal pusta miska :D Wasze głosy będą mi bardzo potrzebne do oceny karm pod względem smakowitości. Im będzie ich więcej, tym lepiej! :)
Poniżej podaję link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/an...a-szczurow.html

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
_________________
Szukasz czworonożnego przyjaciela? Ja swojego znalazłam tutaj: http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/
:-)
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Lis 19, 2012 12:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:44   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Blackberry, szkoda, że nie ma Timy Rattimy, to bardzo popularna i smaczna karma.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:47   
   Zwierzątka: doge


A mnie od razu przerzuca na stronę końcową - 'wypełniono ankietę' :drap:
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:53   

Mnie w ogóle dziwnie przekierowuję, żadnej ankiety nie widzę na tej stronie, która się otwiera. Jeśli nie ma Timy, to rzeczywiście duża strata, bo to zawsze była najchętniej zjadana u mnie karma, z której zrezygnowałam z zupełnie innych powodów niż smakowitość.
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:59   
   Zwierzątka: ;(


No mnie też. Ze niby wypełniłam tą ankiete :?
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
Blackberry 



Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 22:08   
   Zwierzątka: Dwa szczurki i piesek :)


Zmieniłam link. Śmiga teraz? :)

Nakasha i Devona pozwolicie, że skopiuję co przed chwilą napisałam na szczurach.org :)
Cytat:
moim zamysłem było zrobienie porównania dla zwykłych właścicieli szczurków. Takich, którzy niekoniecznie siedzą na forach tematycznych, tylko wchodzą do pieszego lepszego zoologa i po prostu kupują karmę dla szczura. Chcę żeby wybrali najlepszą ogólnodostępną opcję żywienia dla swojego pupila - zbilansowaną pod względem zapotrzebowania pokarmowego, smakowitości, różnorodności i pozbawioną zbędnej chemii.
Timę, jak i wiele innych dobrych producentów karm dla szczurów dyskwalifikuje w moim rankingu zbyt mała ilość dystrybutorów. W pracy będę także uwzględniać cenę za kg, która liczę na podstawie średniej z 5 różnych źródeł, w przypadku Timy były to tylko zooplus.
Wiem, że ta karma jest popularna wśród "ludzi uszczurowionych" :) jednak dla zwykłego człowieka, który rzadko zagląda do Internetu i nie korzysta ze sklepów internetowych jest po prostu niedostępna. Dlatego ją pominęłam ;)


[ Komentarz dodany przez: Erato: Sro Maj 04, 2011 22:10 ]
5. Obowiązuje zakaz reklamy innych forów związanych z tematyką szczurzą [również stron, do których podlegają fora]. Nie tyczy się to jedynie stowarzyszeń np. SPS bądź SHSR oraz forów obcojęzycznych.
_________________
Szukasz czworonożnego przyjaciela? Ja swojego znalazłam tutaj: http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/
:-)
Ostatnio zmieniony przez H. Śro Maj 04, 2011 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
H. 


Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2925
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 22:11   
   Zwierzątka: doge


Off-Topic:
śmiga
 
     
lamia 
non compos mentis



Dołączyła: 17 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 22:52   
   Zwierzątka: ...


Co z tego, że śmiga, skoro, jak już wielu zauważyło, nie ma Timy. A moje szczurasy nic innego jeść nie chcą. Tak więc, niestety, nie pomogę...
_________________
Małysz (✴09.04.2011 †27.03.2013), Newton (✴13.07.2011 †06.03.2012), Swing (✴26.08.2009 †01.12.2011), Jazz (✴26.08.2009 †01.08.2011), Blues(✴26.08.2009 †13.03.2011), Error (✴2007 †18.11.2009), Pixel (✴2007 †02.11.2009)
_________________
SESJE ŚLUBNE I NIE TYLKO
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 23:30   

W tej ankiecie jest tylko jedno pytanie? Jeśli tak, to wypełniłam :) .
_________________
za TM: W, S, J, DM1, K, M, P, DM2, S-a, N, L, B-o, Cz, Sh, OM3, G, A, R, Q, T, Po, Pe, C, B-a, E, Ś, B-k, MM
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 23:32   

Ode mnie też poszło :P Dla moich Tima nie jest idealna bo zostawiają co nieco, więc nie miałam problemu z wyborem - VL Rat Complete :)
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 00:07   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Blackberry, albo nie wiem czym karmię szczury, albo "BEAPHAR XtraVital Care +" nazywa się "BEAPHAR Care +" :wink:
BEAPHAR XtraVital to inna karma tego samego producenta i masz ją wyszczególnioną osobno.
 
     
Dimishka 


Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 310
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 08:33   
   Zwierzątka: duuuzo ;)


Czepne się troche ;)
Szczerze mówiąc, jeżeli nie podałam wszystkich tych karm moim zwierzakom, skąd mogę wiedzieć która im najbardziej smakuje? ;)
Spróbowałam, może 4-5 z tej listy, a jest przecież dużo więcej.
Może moim śmierdzielom bardziej smakowała, by jakaś tania karma... ze względu na jakieś dodatki.
_________________
O-kuni-nushi & Ofelia Emerald Moon, Isilya of Anahata, Geshtinanna & Getsumei of Anahata, Czeremcha Czarna Czarownica of Anahata, Crazy Mary, Q Quilla EM, Buka Beyla SunRats, Vilya sell en giliath silivren or Valinor Valhalla i Odinn & Old Old Coyote of Anahata, Fenrir Chernobog, Finrod Floss e-'run of Anahata
Ostatnio zmieniony przez H. Czw Maj 05, 2011 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Blackberry 



Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 21:25   
   Zwierzątka: Dwa szczurki i piesek :)


Pyl napisał/a:
Blackberry, albo nie wiem czym karmię szczury, albo "BEAPHAR XtraVital Care +" nazywa się "BEAPHAR Care +" :wink:
BEAPHAR XtraVital to inna karma tego samego producenta i masz ją wyszczególnioną osobno.


http://img3.burak.pl/img/...zura-250g-2.jpg
Spójrz na opakowanie :) Wszystkie nazwy karm przepisywałam bezpośrednio w etykiet, stąd ten człon "XtraVital" ;)

Dimishka Tak, masz rację. Dlatego umieściłam link do ankiety na szczurzych forach, bo wiedziałam, że tylko w tych miejscach ankietowani będą mieli przetestowane co najmniej kilka karm i błąd w moim sondażu będzie mniejszy. Oczywiście wspomnę, że tanie mogą lepiej smakować, jak np. chipsy, ze względu na ulepszacze, jednak jakie by one by były niskiej jakości ziarno (czyli ok. 80% karmy) i tak zostanie nie zjedzone przez szczurki ;)
_________________
Szukasz czworonożnego przyjaciela? Ja swojego znalazłam tutaj: http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/
:-)
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 23:47   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


OK, zwracam honor :wink: choć szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim opisem tego produktu, zawsze jest to po prostu BEAPHAR Care+, dla odróżnienia od BEAPHAR XtraVitalu. Ale masz rację - na etykietce jest BEAPHAR XtraVital Care+.
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 12:50   
   Zwierzątka: ;(


No a w moim przypadku była tam tylko 1 z 3 stosowanych prze ze mnie karm. Bo ja mieszam je ze sobą.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 15