Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] Bydgoszcz Klinika Wet Centrum ze szpitalem
Autor Wiadomość
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 12:53   [polecam] Bydgoszcz Klinika Wet Centrum ze szpitalem
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


Chodzę tam od półtorej tygodnia z moją gołą,usunięto jej tam gałkę oczną i teraz jest tam leczona.Co prawda chirurg jakoś wybitnie miły nie jest ale operację wykonał dobrze i zastosował wziewną narkozę co na pewno się chwali.Mają wielu pacjentów, szczególnie pan doktor Słodki który jest poprostu oblegany.Przyjmuje tam taki fajny młody wet któy nawet wiedział że fuzz to fuzz :) Pełen zakres usług: profilaktyka ,leczenie,chirurgia i ortopedia,szpital!! salon fryzjerski dla małych zwierząt

ul. Bełzy 36 85-817 Bydgoszcz
tel 0523454045
www.klinikacentrum.pl
Czynna 24h na dobę!!

Wyczytałam że niektórzy weci z tej lecznicy nie są polecani,odniosę się do tego w taki sposób że właściciel to rzeczywiście gbur co nie znaczy że robotę wykonuje źle bo kroił moją Fobię i myślę że rozmyślnie nie zada zwierzęciu krzywdy.A to że jest niemiły to prawda,może taki już jest.Drugą lekarką tu ocenianą jest pani dr Ola co prawda nie jest ona wykwalifikowana pod kierunkiem szczurów i to przyznam,chociaż jest delikatna i wprawnie już teraz kłuje takie maluchy.Szczurami w tej klinice zajmuje się dr Kwiatkowski i radzę do niego się udawać z gryzoniami.
Ostatnio zmieniony przez Layla Wto Mar 20, 2012 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kredka na baterie 



Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 135
Skąd: R-m/ Bdg
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 15:43   
   Zwierzątka: Szczurki- Marysia, Malinka, Bajka, Jagódka


Byłam tam kilka razy i szczerze mówiąc mimo, że trafiłam w sumie na 4 różnych lekarzy to żaden nie zabłysł wiedzą jeśli chodzi o szczury.. Teraz szukam weterynarza, który potrafi dobrze znieczulić i wybudzić szczurki (operacja usunięcia nowotworu pod skórą) i chyba trochę bym bała się tam iść..
_________________
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami..



Za TM: Andzia, Pysia, Bunia, Rysia, Marysia, Malinka, Jagódka, Balbinka, Bajka, Gucio...
 
 
     
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 09:33   
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


Parzęcki który jest tam chirurgiem usunął oko mojej łysej i Fobia świetnie się wybudziła,znieczulenie tylko wziewne.Ten lekarz jest nie za fajnym człowiekiem bo ma dziwne podejście do człwieka i zwierzęcia ale skroił moją mała dobrze.
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 09:44   
   Zwierzątka: kot


Iskrunia, ile wziął za usunięcie oka?
_________________
mam kota.
 
 
     
Iskrunia 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 331
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 16:42   
   Zwierzątka: 3 ogoniastych panów


Cola 150 zł
 
     
monijjca 
PaniPasiukowa



Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 257
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 22:15   
   Zwierzątka: pasiukowe


Ja baaaardzo polecam dr Kwiatkowskiego, zna się na szczurasach i moje panny zawsze diagnozuje bezbłędnie i stosuje odpowiednie leczenie. A dr Słodki jest od psów i kotów więc raczej nie do niego ze szczurem :wink:
_________________
:serducho: INCREDIBLE Rats hodowla szczurów rodowodowych :serducho:

Tosia, Zosia, Lola, Pepper, Temida, Amelia, Fleur, Thyri, TraumTanzerin zwana Alicją, Catwoman, Czarna pcheła, Francessca ♡


(*) Nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać, ile mamy czekać aby znowu się pojednać.. - Na zawsze w moim :serducho:
 
     
Mo-Wu 



Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 14:36   
   Zwierzątka: Szczurze gamonie <3


Tylko i wyłącznie dr Kwiatkowski :serducho:
Zna się na rzeczy, miły, wiecznie usmiechnięty czlowiek. :mrgreen: Podał nawet swój numer prywatny i słuzy radą nawet jak niema go w klinice.
W sumie to oprócz niego w klinice już nikt szczura nie zoperuje.

Od biedy jak nie ma Kwiatkowskiego to do dr Marty Ostrowskiej. Może za bardzo się nie zna ale jest ostrozna i się dopytuje jak czegoś nie wie.

Ja osobiście wystrzegam sie tam dr Targońskiego. Nie dość że podejścia nie ma wcale, to jak u niego byłam na nocnym to nie powiedział jaki mogą mieć podane leki wpływ na szczura i dał za duża dawkę sterydu po której szczur mi się ledwo trzymał na nogach... :/
_________________
Ze mną: Scarlett Johansson IR, Endorfina IR, Incredible Empress IR, Mi Corazón IR
Za TM: Aurora, Kofeina, Coma, Dopamina, Abby, Ruby, Cola (vel Pchełka vel Mrówka)

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=18197
 
     
HotRod 


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 16:25   

Cześć,

Ja właśnie się wybieram do "Centrum" i trafię prawdopodobnie do Pani Marty. Ktoś może coś więcej o niej powiedzieć?
nie kojarzę nawet która to Pani.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 13