Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Warszawa] MedicaVet
Autor Wiadomość
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:42   [polecam] [Warszawa] MedicaVet
   Zwierzątka: ogony


Doktor Kasia Kacprzak-Kamińska wreszcie spełniła swoje marzenie i założyła, wspólnie z lek. wet. Małgorzatą Dziubińską, własną lecznicę!
Lecznica będzie miała charakter nie tylko gryzoniowo-króliczo-fretkowy, ale, dzięki dr Dziubińskiej, będzie świadczyć również usługi dla psów i kotów. Doktor Kasia mówiła mi o dr Dziubińskiej, że to świetna internistka pso-kocia, zna się też na zoopsychologii tych gatunków i umie im robić dializy otrzewnowe.

Zakres usług świadczonych w lecznicy to:
- interna gryzoni, zajęczaków i fretek
- interna psów i kotów
- zoopsychologia psów i kotów
- dializoterapia psów i kotów
- chirurgia miękka gryzoni, zajęczaków, fretek, psów i kotów
- usg
- rtg
- echo serca i ekg.

Doktor Kasia kupuje sprzęt najwyższej klasy, jaki znajdzie i z rzeczy mniej standardowych posiada:
- aparat do narkozy wziewnej, takiej klasy, że ponoć w szpitalach dla ludzi takich nie ma. Pani doktor mówi, że dzięki temu będzie mogła bezpiecznie znieczulać do operacji nawet zwierzęta stare i chore.
- laser CO2! Pierwszy w Polsce. Dzięki niemu pani doktor będzie mogła wykonywac mikrocięcia, prawie bezkrwawe. Będą możliwe operacje, też u gryzoni, do tej pory niewykonywalne ze względu na ryzyko wykrwawienia.

Personel (na dzień dzisiejszy):
- w zakresie interny gryzoni, zajęczaków i fretek + chirurgia miękka + usg: lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska
- w zakresie interny psów i kotów + zoopsychologia + dializy: lek wet. Małgorzata Dziubińska
- będzie jeszcze dochodzić na konsultacje pani doktor zajmująca się echem serca i ekg, na razie tylko u psów i kotów. Pani doktor Kacprzak powiedziała, że wyślą ją na szkolenie do dra Bohdana Kurskiego, bo jej powiedziałam, ile teraz kosztuje ekg w Elwecie :roll:

Godziny przyjęć dr Kacprzak-Kamińskiej (od 27.09.2010):

- poniedziałek: 10-15
- wtorek: 13-22
- środa: 10-15
- czwartek: 13-22
- piątek: 10-15
- co drugi weekend (sobota+niedziela): 10-18

Przykładowe ceny dla szczurów:
- wizyta 1 szczura: 25 zł
- kontynuacja leczenia 1 szczura: 15-20 zł
- wizyta stada szczurów: 35 zł
- iwermektyna dla stada do podania w domu: ok. 10 zł
- kastracja samca: 80 zł
- kastracja samicy: 150 zł
- usuwania gruczolaka sutka: ok. 150-180 zł, zależnie od stopnia skomplikowania operacji.
Generalnie doktor Kasia mówiła, że starają się, aby ceny nie były zaporowe (jak w Oazie) i aby nie były zbyt wysokie w porównaniu z innymi warszawskimi lecznicami.

Dane teleadresowe:
Lecznica mieści się na Ochocie przy ul. Bohdanowicza 9 (5-10 minut pieszo od przystanku Rakowiec przy Żwirki i Wigury oraz od okolic PKP Rakowiec). Docelowo doktor Kasia chciałaby przenieść ją na Pragę Południe albo w okolice dworca Wileńskiego, ale wiadomo, to nie takie proste znaleźć lokal odpowiedni. I na razie nierealne.
Tel. 403 22 55, emergency call + 48 531 22 55 33.
Strona internetowa (w budowie): www.medicavet.pl

Uwaga! PROMOCJA!
W przyszłym tygodniu (16-22 sierpnia) będą testować aparat rtg u gryzoni. W ramach tej akcji ceny zdjęć będą promocyjne - tylko 25 zł!
Pani doktor Kacprzak-Kamińska gorąco zaprasza wszystkie gryzonie, które mają potrzebę mieć zrobione prześwietlenie.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez H. Sob Sty 08, 2011 14:43, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:50   

Nisia, dzięki za taki wnikliwy intel. ;) Nie mogę się już doczekać wizyty (jakkolwiek to brzmi). :mrgreen:
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:52   
   Zwierzątka: ogony


Viss, specjalny news dla Ciebie ;) Wracałam 188. Do nas jedzie 20 minut ;) (o ile nie ma korków).

A sama lecznica jest bardzo schludna. Przy podłodze na ścianach i drzwiach naklejone są sylwetki zwierząt. Jest nawet szczurek i dziura ;) Zresztą, w szyldzie też jest sylwetka szczurka ;)
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
Ostatnio zmieniony przez Nisia Śro Sie 11, 2010 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:53   

Tylko zazdrościć warszawiakom :]
_________________

 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:57   

Nisia napisał/a:
Do nas jedzie 20 minut
ztm sugeruje 24 minuty, więc nawet jakbym jechała 30 to i tak nadal lepiej niż do Animy, o dziwo. eaz, ze krócej, a dwa, ze bez przesiadek (i cholernego 185).
I strasznie się cieszę z dr Ani. :mrgreen: Nie będę musiała wybierać.
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 22:59   
   Zwierzątka: ogony


Dokładnie, a uwzględniając bus-pasa na Łazienkowskiej, to tylko przebić się przez Żwirki.
No i to autobus, więc nie będzie patelni latem, a lodówki zimą.
A w razie tragedii - można pójść też na tramwaj lub pociąg.
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
magnes 
na lodówkę



Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 3008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:01   

Na Okęcie mam daleko :/
No ale fajnie, że obie będą w jednym miejscu :DD
_________________
ze mną: :3 ) Bolek, =^..^= Totoro(??.06.2011)
na zawsze w :serducho: Franek (??.06.2008-09.02.2009), Zdzisio (??.11.2007-21.05.2009), Drakuś Ratteria Rataty (28.03.2008-14.02.2010), Dino Happy Feet (18.04.2009-01.04.2010),
Qremkline Qundelek Anahata (03.06.2010- 11.07.2010) Zenek (??.01.2009-17.07.2010), księżniczka Mrimblanka(??.03.2010-25.01.2012), Hěmiómil Beris(23.08.2010-05.02.2013) Qiỹlilóoy Anahata(03.06.2010),
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:01   

Nisia napisał/a:
można pójść też na tramwaj
9 jedzie niewiele dłużej, ale chyba dłuższe dojście dl lecznicy jest od Korotyńskiego. Tak czy inaczej, dojazd mamy genialny.
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:05   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Magnes, ale niedaleko mnie i zawsze można wpaść na herbatkę :mrgreen:
edit: miałam na myśli, że ja mieszkam niedaleko Okęcia :wink:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
Ostatnio zmieniony przez susurrement Śro Sie 11, 2010 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:05   
   Zwierzątka: ogony


Patrząc na plan ulic w tamtej okolicy lecznica leży mniej-więcej w równej odległości od skrzyżowania Racławickiej i Żwirek, Korotyńskiego i Grójeckiej oraz od stacji PKP.
Lecznica jest prawie na rogu Mołdawskiej i Bohdanowicza, w takim nowym bloku na dole. Przed blokiem jest parking, po drugiej stronie ulicy park.

EDIT. Już nie powiem, jakim lokalem doktor Kasia się interesowała, bo się Viss zapłaczesz. Ale cóż, nie wygrała przetargu....
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:16   

A jak wygląda kwestia zapisów? Są konieczne?
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 23:20   
   Zwierzątka: ogony


Babyduck, na razie nie. Ale może dlatego, że interes dopiero się rozkręca (dziś było uroczyste otwarcie) i nie wiedzą jeszcze, jaki będą mieć zalew pacjentów....
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 00:16   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


OMG nie mam pojęcia, gdzie jest ta ulica, ale sama mieszkam przy przystanku Rakowiec :D
Aczkolwiek ja mieszkam na Ochocie, która sąsiaduje z Włochami, a nie z Okęciem ;)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 00:56   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


quagmire, od Ciebie jakieś 400 metrów w prostej linii w stronę mojej pracy :)
Ale... to... to... Ty już mnie nie będziesz odwiedzać przy okazji wizyt w Ogonku? ;(
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 01:05   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Boże ja cem koło Wileńskiego. Chyba bym umarła z radości. Och och.

Ależ się cieszę. Zanim przeczytałam się prawie wystraszyłam, że nie będzie ukochanej Ani. A tu proszę I lecznica czynna do 22. Och

Już kocham tą Kasię! :DD
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14