Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowany miot B of Anahata
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 19:22   Planowany miot B of Anahata
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


PLANOWANY MIOT "B"

MIRACLE of Anahata + JAN PETER of Blue Moon



Miot będzie odchowywać Susurrement w Warszawie.


Miracle:
dumbo, rex, BES seal point, self
ur. 10.03.2010



Opis by susurrement: "Miracle to najbardziej przebojowa i odważna samica u mnie w stadzie. Ma motorek w dupce, wszędzie jej pełno; po otwarciu klatki nie można się od niej opędzić. Ba, nawet przez pręty ciężko ją zignorować. Usiądzie sobie zawsze dama w najbardziej strategicznym miejscu i obserwuje, nic nie może umknąć jej uwadze. Zaczepia przez pręty i nie daje spokojnie przejść obok klatki. :serducho: Pomimo swojego roztrzepania jest dość emocjonalna w stosunku do człowieka, lubi ze mną przebywać. Jest też niezwykle związana z siostrą - Mabelle. Wiecznie wszędzie razem.
Zarówno Miracle jak i Mabelle odziedziczyły po mamusi Destiny charakter, tylko każda z nich inną jego część: Miracle odwagę i przebojowość a Mabelle miziastość i zrównoważenie."



Jan:
standard, BES seal point, self
ur. 24.07.2009



Zdjęcia są własnością Oli.

Opis charakteru by Oli: "Alfa w stadzie młodych, lekki awanturnik, ale bez agresji. Janek jest bardzo uparty i to co sobie ubzdura jest święte, więc jak chce sobi ekogoś podporządkować to nie ma uproś. Co ciekawe na wybiegach nie podskakuje do żadnego ze starszego stada, nawet z nimi nie dyskutuje. Jest importem z Holandii i początkowo był bardzo zagubiony, nie znał dobrze człowieka i tego, co ze sobą niesie kontakt z nim. Dało się to mniej więcej naprawić. Miziakiem nie jest, ale lubi do mnie przychodzić i jak otwieram klatkę to od razu sprawdza co u mnie słychać i co ciekawego tym razem będziemy robić. Został tatą miotu Kwiatowego Sun Rats. Bardzo mnie tutaj zaskoczył, bo liczyłam się z poddenerwowaniem, jakimiś kłótniami w stadzie po kryciu, a Jan jak go wyjmowałam od towarzyszki to spojrzał z miną "to jakie teraz masz dalsze atrakcje dla mnie?" po czym w klatce jak gdyby nigdy nic poszedł do miski. Moje prawdziwie brudnonose, takie jakie uwielbiam. :serducho: "



Krycie jest planowane na wrzesień 2010.




Spodziewamy się:
uszy: standard
sierść: standard, rex
kolory: BES seal point, seal point siamese
znaczenia: self


Cena za jednego maluszka będzie wynosić 95 zł ze względu na pochodzenie ojca. Kluski od razu dostaną rodowody.


Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)
[/u]
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
Ostatnio zmieniony przez Nakasha Nie Wrz 26, 2010 00:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 20:18   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


BESy :serducho: :serducho:
_________________
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:15   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Szkoda,że dumbusiow nie będzie,ale i tak będą piękne maluszki,no i te oczka :serducho:
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 00:33   

Martuha, jakaś szansa na dumbo jest, ale mniejsza niż większa. ;)

znowu będę babcią ^^
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 06:24   Re: Planowany miot B of Anahata
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Nakasha napisał/a:
Krycie jest planowane na wrzesień 2010.

czyt. susu będzie kombinować, żeby się maluchy urodziły w susełkowe urodziny :DD
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 08:21   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Jeden pradziadek Jana jest dumbo, więc nie sądzę, aby poniósł ten gen. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 10:40   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Któż to wie :wink:
A ja chciałam dodać, że według mnie Janek jest najpiękniejszym piontem świata - podoba mi się bardziej niż Leto :P
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:25   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


O kurcze to może ja się zapiszę na maluszka dumbo jeśli będzie jeśli nie to zrezygnuję,czy raczej odpada taka opcja ? ;) Bo ja marzę o dumbusiu BES ;)
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 14:44   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Martuha, w tym miocie dumbo się nie spodziewamy i nie będziemy przyjmować na nie rezerwacji.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 17:07   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Zbieramy już powoli chętnych na babeczki. :) A 8 sierpnia będę w Wawie i jak się uda, to zrobimy Miracle piękną sesję :DD
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 17:46   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Miracle jest piękna,rozpływam się patrząc na jej czarne ślepka i dumbusiowe uszka :serducho: .A Jan to tatuś mojej Lillki,dopiero teraz zauważyłam :mrgreen:
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 14:04   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


obiecany opis charakteru Miracle:

Miracle to najbardziej przebojowa i odważna samica u mnie w stadzie. Ma motorek w dupce, wszędzie jej pełno; po otwarciu klatki nie można się od niej opędzić. Ba, nawet przez pręty ciężko ją zignorować. Usiądzie sobie zawsze dama w najbardziej strategicznym miejscu i obserwuje, nic nie może umknąć jej uwadze. Zaczepia przez pręty i nie daje spokojnie przejść obok klatki. :serducho: Pomimo swojego roztrzepania jest dość emocjonalna w stosunku do człowieka, lubi ze mną przebywać. Jest też niezwykle związana z siostrą - Mabelle. Wiecznie wszędzie razem.
Zarówno Miracle jak i Mabelle odziedziczyły po mamusi Destiny charakter, tylko każda z nich inną jego część: Miracle odwagę i przebojowość a Mabelle miziastość i zrównoważenie.


fotki już niebawem, Nakasha zrobiła w niedzielę więc można ją śmiało męczyć ;)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 14:41   

Ja ze swojej strony powiem, że całe rodzeństwo M jest cudowne i kochane - mam dwie siostrzyczki Miracle i takich szczurów mogłabym mieć jeszcze z dziesięć :lol: Mają wspaniały charakter, są urocze i bardzo kontaktowe, tak więc zachęcam :mrgreen:
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 20:24   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Nowe zdjęcia:



:)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
cytryn007 



Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 1017
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 14:50   
   Zwierzątka: zero:(


Miracle jest po prostu przepiękna aż mnie serce boli, ide sobie stąd... ;(
_________________
Nie boję się obietnic, nie lękam się zazdrości, nie dbam o nagrody kpię z przyzwoitości...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 11