Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] MEDVET na Bloniu w Bydgoszczy
Autor Wiadomość
izoldka 
nietypowa czarownica ;P



Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: Wto Mar 02, 2010 12:22   [polecam] MEDVET na Bloniu w Bydgoszczy
   Zwierzątka: pies i kotka w ciazy


malzenstwo wetow majace pojecie o leczeniu ogonkow:) ze wskazaniem na PANA Wojtka :) sami maja szczurki:)
_________________
moje stadko http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7613
Ostatnio zmieniony przez H. Nie Paź 03, 2010 21:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Wiewiora 



Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 323
Skąd: Bydgoszcz/Cieszyn
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 17:19   
   Zwierzątka: dwa psy,dwie szynszyle, dziesięć <:3 )~ i świniol


byłam tam dzisiaj i też mogę ją polecić. rzeczywiście mają pojęcie o szczurkach i mają odpowiednie podejście do nich. byłam z moim Cosiem bo zaczął mi kichać i chciałam by ktoś go osłuchał. dostaliśmy BetaGlukan i mam go podawać przez 7 dni i obserwować. jak nie przejdzie to mam wrócić. osłuchowo był czysty. zobaczę :roll: czy przestanie kichać :roll:
_________________
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

George Bernard Shaw

Elmo, Syriusz, Acair Abraxas, Ksawery Abraxas, Hipolit SunRat's
za TM: Tofik, Dyzio Marzyciel, Gratis, Wirek, Diabeł, Coś [']
 
 
     
mal 



Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 60
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 13:48   
   Zwierzątka: szczurkowa ,kropeczka ,krystynka


izoldka, dzięki za info
_________________

 
     
izoldka 
nietypowa czarownica ;P



Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 21:34   
   Zwierzątka: pies i kotka w ciazy


mal nie ma za co :)
sluchajcie a moze tak jakies spotkanko zaszczurzonych Bydgoszczan? jest nas coraz wiecej :) nareszcie :) jak sie rejestrowalam to byla mala garstka...
_________________
moje stadko http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7613
 
 
     
kinia87 


Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 44
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 19:36   

rowniez potwierdzam, medvet swietnie wykonal zabieg mastektomii u mojego tajfuna. Ranka pomimo 14 szwow pieknie sie zagoila, sladu brak. Teraz czeka nas kolejny zabieg usuniecia kolejnego guza, nie mam watpliwosci, ze ide tylko tam :)
 
     
Embargo 
AJ BILIW AJ KEN FLAJ



Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 13:39   

Potwierdzam. Dr Wojtek przeprowadzał dwa zabiegi na moich ogonkach, dawniej kastrację Kiwiego, wczoraj usunięcie Tosi gruczołaka z sutka. Pięknie się wybudziła, rana dobrze zszyta; teraz mija mniej więcej doba od operacji i ogonka świetnie się czuje, ma apetyt i zeszło z niej całe wczorajsze otumanienie lekami. Dostałam szczegółowe instrukcje jak postępować z nią przez najbliższe parę dni, prosili też o telefon odnośnie samopoczucia Tosi. Pełen profesjonalizm.
_________________
// Ze mną: Drake
Za TM: Kiwi, Korek, Miecia, Tosia, Yuki, Kuro, Zuza, Kaori, Sayu, Cortez [*]
 
     
zainteresowana 


Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 67
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 01:11   
   Zwierzątka: Szczurzyce, bojownik, golden retriever i żółw stepowy :


Nie wiem sama jak opisać tę lecznicę. Pan wojtek kiedyś - jak pojechałam do niego z moją kluską to mimo, że jeździłam z nią wcześniej leczyć ją na kichanie i duszności, to stwierdził z góry, że to alergik, osłuchał i wysłał do domu. Nawet nie sprawdził kartoteki... :/
_________________
Bajeczka, Kluseczka I Lucynka :* :*:*
 
     
ankapatrycja 


Dołączyła: 06 Lut 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 09:54   
   Zwierzątka: 2 szczurki i psa


Witam,
Mam szczurke 1,5 roku i ma guzka pod sutkiem. Lekarz powiedział (a byłam na Bełzy)ze sa dwie szkoły albo wycinać teraz ale może sie nie wybudzić albo czekac az bedzie guz sie powiekszał i wtedy operacja. Nie okreslil sie zs punktu widzenia medycznego co jest lepsza opcja i co mam zrobić żeby jak najlepiej pomoc mojej Nelce. słyszałam,ze lekarze na Błoniu są kompetentni w sprawach szczurków. Czy ktoś ma opinie na ten temat? czy to prawda ze może sie nie wybudzic pomimo ze operacja sie powiedzie. Co mam robic...pomóżcie proszę...
_________________
Anka
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 10:33   
   Zwierzątka: brak


ankapatrycja, najlepiej operować dopóki guz jest mały - zabieg jest wtedy szybszy, szczur jest krócej pod narkozą i ryzyko niewybudzenia jest wtedy mniejsze.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Anka. 



Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 377
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 17:09   
   Zwierzątka: 5 szczurząt, 2 królice, chomik, 2 sucze, ptaszniczka


Spróbuj jeszcze skonsultować Nelkę w Animal Care Complex na Błoniu, Broniewskiego 10. Jak dla mnie najbardziej kompetentni, spieprzone leczenie psa w MedVecie poprawili. Ze szczurami byłam tam tylko na kontroli, bo leczyłam w Toruniu u dr.Krawczyka, ale dużo rozmawiałam z p.Anną o narkozie i zabiegach u szczurach.
I zawsze jest możliwość,że pomimo udanej operacji szczura się nie wybudzi. W takich sytuacjach sekcyjnie wychodziły wady serca lub obrzęk płuc.


Jeśli mogę doradzić ,pokaż szczure innemu wetowi, i jeśli guz będzie się powiększał operuj, a jeśli nie-kontroluj. Możliwe,że guz nie musi rosnąć, tym bardziej jeśli jest łagodny.
Decyzja należy do Ciebie, daj znać co z Nelką:)
_________________

[*]Avonka(01.03-8.01.05), Parszywek ,Czwóreczka Szczurosław (06-27.06.08) Fąfel (VII 06-13.10.08) Sekret (I 07-15.10.08 ) Czesio (07-07.05.09)
Meritum (23.08.07 - 14.06.09) Białas (01.07-25.07.09) Fatum (23.08.07-22.08.09) Aspekt (I 08-2 XI 09) [*] Korunia (31 I 2005 - 7 XII 2009) Baggins, Kessar ,
Absurd SzpicelekPożogar, Występek Pohybelek Konsensus ,Wigorek, Hammerth, Moddelek, Temek, Myś Pyś, Karolek Dawidek['] Huragan i Hiś AR, Skoczek, Hektor, Napi,Luzak, Bębenek, Bartuś, Halik AR
 
     
monijjca 
PaniPasiukowa



Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 257
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 22:40   
   Zwierzątka: pasiukowe


Kosztuje coś wizyta u tego weterynarza? :roll:
_________________
:serducho: INCREDIBLE Rats hodowla szczurów rodowodowych :serducho:

Tosia, Zosia, Lola, Pepper, Temida, Amelia, Fleur, Thyri, TraumTanzerin zwana Alicją, Catwoman, Czarna pcheła, Francessca ♡


(*) Nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać, ile mamy czekać aby znowu się pojednać.. - Na zawsze w moim :serducho:
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 22:47   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


monijjca, weterynarz też człowiek, zarabiać na życie musi więc kosztuje.
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
monijjca 
PaniPasiukowa



Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 257
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 23:36   
   Zwierzątka: pasiukowe


Pytam, ponieważ kiedyś byłam i nie płaciłam nic. Tyle,że to była tylko taka wizyta kontrolna :-P a jakie koszta mniej więcej są takiej wizyty?Żadnej operacji nie przewiduje. Moja Tosia ma taką łysą plamke na główce i chciałabym się dowiedzieć o co z tym chodzi :) :)
_________________
:serducho: INCREDIBLE Rats hodowla szczurów rodowodowych :serducho:

Tosia, Zosia, Lola, Pepper, Temida, Amelia, Fleur, Thyri, TraumTanzerin zwana Alicją, Catwoman, Czarna pcheła, Francessca ♡


(*) Nikt nam nie powiedział kiedy mamy się pożegnać, ile mamy czekać aby znowu się pojednać.. - Na zawsze w moim :serducho:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 14