Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: babyduck
Śro Cze 30, 2010 19:16
Planowany miot T of Anahata - 30.06.2010 :)
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 15:40   Planowany miot T of Anahata - 30.06.2010 :)
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Planowany miot T:

Juuko of Anahata + Hermes z TazManie



Juuko:
standard Dg, standard, russian blue, self
ur. 28.12.2009



Juuko to słodka, wesoła dziewczynka, która uwielbia biegać i zaczepiać inne szczury i ludzi, zachęcając do zabawy. :)



Hermes:
standard Dg, standard, russian blue agouti, self
ur. 03.07.2009


Hermes dosyć ostro przechodził burzę hormonów, ale teraz agresja całkowicie mu przeszła (także łupież testosteronowy :P ). :) Również jest wesoły i chętny do zwiedzania, a człowiekowi pozwala ze sobą zrobić po prostu wszystko. :)


Przodkowie miotu:
http://nakasha_kratakau.w...etrykamiotT.jpg

Wśród przodków jest sporo ogonków z Niemiec i oczywiście Czech. :) Również są w 5 pokoleniu z GB i Holandii.


Spodziewamy się:
uszka: standard (75%), dumbo (25%)
siersć: standard
kolor: russian blue, russian blue agouti
znaczenia: self

Krycie jest planowane na początek czerwca 2010.

Cena za jednego maluszka będzie wynosić ok 75-80 zł.

Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)



Miotem będzie się opiekować Ren - prosiłabym o kontaktowanie się w tej sprawie właśnie z nią. :) Miot urodzi się w Białymstoku.
Ostatnio zmieniony przez Nakasha Śro Cze 30, 2010 16:57, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 15:45   

szzzzlaaaaag, jestem chora z zazdrości, zazdroszczę wszystkim przyszłym domkom tych maluchów. ja to się chyba już nigdy nie doczekam swojego własnego russiana :P
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 15:49   

Nakasha napisał/a:
Miotem będzie się opiekować Ren - prosiłabym o kontaktowanie się w tej sprawie właśnie z nią. :)

Tak tak, ze wszystkim do mnie proszę :)
 
     
maria89 
maery z dyftongiem



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 147
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:14   

Oj, ja też bym chciała - piękne małe będą... ale już czekam na trzy,więc muszę powiedzieć sobie basta! :zly:
_________________

 
     
Martuha 



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 975
Skąd: Legnica/Polkowice
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:56   
   Zwierzątka: 3 szczurzynki,2 psy,królik,rybki ;)


Czemu Wy mi to robicie ? :lol: i znów będę musiała kupować nową,większą klatkę niedługo :P
_________________
Za TM : Białeczka,Łysa,Tycia,Iva,Gaja i kilkanaście innych aniołków ;(
Ze mną;Lillka SunRat's,Koffi Abraxas i Fetka :)
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 18:35   

a ja się nie złamię, ja się nie złaaaaamię.... :evil:
 
     
Oleczka 
Sklep Gryzoland


Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 67
Skąd: Warszawa - Wola
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 23:51   
   Zwierzątka: szczurcie


ooo a ja wlasnie zaczelam chorowac kurcze nio :( ja chce niebieskie dumbo ;(
_________________
Sklep dla Gryzoni i Kroliczkow
www.gryzoland.pl
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 00:07   

Oleczka, niebieskie dumbo to zuoo, które miesza nam w głowach :twisted: :P
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 01:43   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Oleczka, moja Czekoladka już Ci nie wystarcza? ;(

ale na russian blue to i ja choruję.
na szczęście moje szczury postanowiły uleczyć moje GMR. mam ich obecnie tak dziką ilość, że zaczynam czuć różnicę w stosunku do wcześniejszych ilości. brudzą co nie miara i jedzą takie kilogramy karmy, że zbankrutuję jak tak dalej pójdzie :lol:

niemniej jednak miot będzie piękny :) trzymam kciuki za piękne i zdrowe potomstwo :)
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 11:07   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Pewnie znów się nie urodzą russian blue agouti, bo jakoś nie mam szczęścia. A może mam? Bo miejsca w klatce już brak :)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 12:29   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Ja bym bardzo chciała, aby się dla mnie urodziła panienka dumbo russian blue agouti. :) Trzeba będzie mocno kciukać :D
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 12:37   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Ja zawsze kciukam za russian blue agouti - nawet jak nie ma na nie najmniejszych szans :wink:

:kciuki:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Bulletproof 
...i wish i was



Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 823
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 13:17   
   Zwierzątka: Minitygrys


Tu to chyba mało prawdopodobne żeby wcale r.blue agouti nie było :P ( idę stąd, bo mnie tak bardzo kusi ten miot ;( )
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 13:26   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Jest prawdopodobne, ale Matka Natura lubi płatać psikusy ;)
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 13:42   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Nie no, dark opale będą na 100%, ale nie wiadomo czy trafi się taka panna dumbo...
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 10