Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty dla niemowląt w diecie szczurów - temat ogólny
Autor Wiadomość
Lulu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 20:20   Produkty dla niemowląt w diecie szczurów - temat ogólny

dajecie swoim ciurow jedzenie przeznaczone dla niemowlat? jakie lubia najbardziej?

moje dosyc czesto dostaja gerberki, rzadziej bobo fruty. najczesciej kupuje im desery owocowe. od czasu do czasu cos co sie chyba nazywa 'naturalnie proste' czyli jednoskladnikowe. z tych najczesciej brokuly. od czasu do czasu dostana cos z mieskiem. na wszystkie rzucaja sie, wiec ciezko mi jest stwierdzic co lubia najbardziej ;) niestety czesto musze zmieniac smaki, bo jezeli dlugo dostaja to samo pod rzad to juz nie cieszy sie to takim entuzjazmem.

duzo rzadziej (traktuje to jako przysmak od swieta ;) ) kaszke dla niemowlat. najczesciej kupuje nestle. ale tak jak w przypadku gerberkow, rzucaja sie na kazdy smak wiec nie wiem co im najbardziej przypada do gustu...
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pon Lis 19, 2012 12:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 20:25   
   Zwierzątka: szczur(y)


moje nie dostają często germerków, bo gerberki są poprostu drogie, ale kaszki tak. Szczególnie jakieś takie kleiki typu BOBOVITA malinowe ( bo ja sama je lubie jeść mimo swojego wieku :oops: )
 
 
     
ESTI
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 21:08   

Po pierwsze gerberki.

Po drugie kaszki dla dzieciakow o roznych smakach.

Po trzecie...hmm nie wiem co jeszcze. ;)
 
     
Xmen
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:49   

KAKA napisał/a:
bo ja sama je lubie jeść mimo swojego wieku


Hehe KAKA nic złego :-P ja też od czasu do czasu lubie wrzucić na rust ale kaszki dla niemowląt :-P , choć prawdopodobnie bede maił maleństwo to bede mógl toszeczke podprowadzić:P...pozdro
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 11:48   
   Zwierzątka: szczur(y)


Xmen napisał/a:
choć prawdopodobnie bede maił maleństwo to bede mógl toszeczke podprowadzić

przepraszam za off topic, ale ciekawosć mnie zżera :twisted: wiem ze to pierwszy stopień do piekła :lol: zostaniesz szczęśliwym tatusiem czy braciszkiem?? :P

czy moze dziadkiem ? :mrgreen:
 
 
     
Xmen
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 22:20   

KAKA napisał/a:
przepraszam za off topic, ale ciekawosć mnie zżera wiem ze to pierwszy stopień do piekła zostaniesz szczęśliwym tatusiem czy braciszkiem??


Kaka :-P :-P , narazie nić nie powiem bo nie mam 100% pewności , niech narazie to zostanie moją slodka tajemnicą :-P :wink: :wink:
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 30, 2005 15:16   
   Zwierzątka: szczur(y)


czekam z zniecierpliwieniem :mrgreen:
 
 
     
Mirea el tahiri 


Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 14:57   
   Zwierzątka: pies


Ja kupowałam Gerbery jak Vincent był chory i nie mógł nic jeść twardego (miał bezwład w łapkach) ale niestety najpierw namawiałm go 15 minut a później zjadł łyżeczkę i koniec nie za bardzo mu to smakowało więc musiałm robić papki owocowe sama z jabłka to było dla niego najlepsze...
 
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 15:55   
   Zwierzątka: szczur(y)


Mirea ja włąśnie uważaqm ze takie domowe papki są najlepsze, nie dość ze tanie to jeszcze wiem co w tym jest i z jakiego źródła pochodzi ( a jak jeszcze z domowego ogródeczka no to super)
 
 
     
Mirea el tahiri 


Dołączyła: 19 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 22:54   
   Zwierzątka: pies


KAKA napisał/a:
( a jak jeszcze z domowego ogródeczka no to super)

heh pewnie ze super ale ja nie mam ogródeczka :( Poza tym masz racje Gerbery są drogie i nie mają smaku moze dla tego Vincet nie zabardzo chciał to jeść, a takie jabłko czy banan z ekologicznego gospodarstwa był dla niego pyszny (my kupujemy warzywa i owoce od pana na rynku który ma prawdziwe ekologiczne uprawy :D , nie znosze kupować warzyw czy owoców w hypermarketach )
 
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 16:21   
   Zwierzątka: szczur(y)


i bardzo dobrze :wink:
wiadomo, że gerberki sa bardzo zdrowe, ale są również naprawdę drogie. A można wyzbyć się szkodliwych substancji poprzez gotowanie waarzyw na parze, potem jedynie wszystko wymieszać na papkę wsadzic do słoiczka, do lodówki i gerberek gotowy :wink:
i mam satysfakcję ze sama zrobiłam i że szczuras lubi i kieszeń zaoszczędzona i to o dużo :wink:
 
 
     
foka_z_zakonu
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 25, 2006 13:25   

dzisiaj kupilam Tymowi gerbrka (warzywka i kroliczek :mrgreen: ) ale nie powiem aby sie tym zachwycał - widocznie nie trafilam w gust szczurzastgo :? :shock: :mrgreen:
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 13:28   
   Zwierzątka: szczur(y)


bywa i tak :wink: mje np. lubią warzywa gotowane na parze, potem je wszystkie przemielami dostają taka papkę. Jak gerberek, tańsze, wydajniejsze i zdrowsze :wink:
 
 
     
foka_z_zakonu
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 25, 2006 14:32   

gdybym miala taka gromadke jak ty, pewnie tez bym im sama cos pichcila - ale jak mam jedynaka :mrgreen: wiec najnormalniej mi sie nie oplaca :? - a tak w ogole Tymon to wybredna bestia :roll: :mrgreen:
 
     
KAKA 


Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 15:55   
   Zwierzątka: szczur(y)


Foka dopisz cos w moim temacie o moich szczuraskach to czegoś npowego sie dowiesz :mrgreen:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 12