Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Noszenie na ramieniu - czy każdy szczur to lubi?
Autor Wiadomość
NadyaB 



Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 68
Skąd: Dolnoślązaczka ;)
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 17:38   

mój szczuras tylko i wyłącznie siedzi na ramieniu podczas gdy ja chodzę albo gdy chce żebym go gdzieś przeniosła np gdy ja siedzę i jestem w innym pokoju i gdy on chce iść do klatki(czyli swojego pokoju:)) to wspina mi się właśnie na ramie i to jest oznaka że chce iść do siebie bo gdy nie chce to wchodzi tylko na kolana. heh a po czym poznaje że chce iść do klatki ? otóż po tym że kręci się w koło na moim ramieniu i jak daję go na tapczan w pokoju którym on ma klatkę to on od razu leci do niej żeby się załatwić. :lol:

Gdy nie miałam jeszcze transporterka a jechałam do weta to gdy było zimno zwyczajnie siedział mi pod kurtką na dekoldzie a jak było ciepło to spokojnie siedział na ramieniu.
_________________

 
 
     
baradwys 
Catch Me If You Can



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 3398
Skąd: Gorzkowice/Rybnik
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 15:23   

moje ogony siedza na ramieniu tylko w komfortowych dla nich sytuacjach... nie ma mowy by przejsc przez miasto! szczury wola ciemne i spokojne miejsca jak kaptury, kieszenie czy rekawy...
_________________
Informacja od MT: Osoba korzystała z cudzego loginu i hasła (bez zgody tej osoby), by czytać forum. Za kradzież konta otrzymała ban stały. AD
 
 
     
Arthas
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 08:34   

A moje na ramieniu posiedzą ale jakąś minutę a potem łażą po mnie jak chcą i gdzie chcą, ale jak gdzieś idę z nimi to siedzą w kapturze przeważnie
 
     
Cerro 
gdzie nogi poniosą



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Kato
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 13:56   

Fero generalnie rzecz biorąc nie lubi kieszeni i kapturów. A chustki - nie wiem. Problem z nim jest taki, że ciągle trzeba uważać, bo on sobie nagle wymyśla wejść na głowę właścicielki... albo chce się potulić... i generalnie chce wszystko sam zmacać i obwąchać.
Myślę, że ja też mam trochę stres przed wyniesieniem go gdzieś, bo się boję, że wrócę bez szczura...
Ale dobra, spróbujemy...
_________________
Gryfnioki
 
     
sylwikk 


Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 116
Skąd: dupa
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 13:53   

Pralka nienawidzi siedziec na ramieniu a jak raz z nia wyszlam to wróciłam z rozklapciana kupą na ramieniu...
natomiast Gadzinka to kocha poszlam z nia dzisiaj na bazarek jak bylo jej zimno chowala sie pod bluza ale ciekawosc i tak ja zżarla na bazarku i wylazla spod bluzy zero jakiegokolwiek stresu tylko sie rozgladala i niuchala

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Sob Wrz 26, 2009 14:06 ]
wróciłam, bo wracać
Ostatnio zmieniony przez babyduck Sob Wrz 26, 2009 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dolly 



Dołączyła: 08 Paź 2009
Posty: 44
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 11:39   

Moja Mika lubiła siedzieć a ramieniu i oglądać świat z góry. Mogłam z nią sprzątać, jeść obiad(pewnie wtedy siedziała na ramieniu bo zawsze coś jej się dostawało :) ), oglądać telewizję. Ja mam długie włosy więc jak się ewentualnie czegoś przestraszyła to mi się w tych włosach chowała i tylko nosek jej wystawał. Za to Dolly nie lubiła ramienia.
 
 
     
lolek 


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 31
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 00:25   
   Zwierzątka: szczur


Moj szczurek bardzo lubi przesiadywac na ramieniu jest mu tam dobrze czyuje sie bezpiecznie i cczasami nawet mnie lize po szyjii;d
 
     
jijane 


Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 09:28   
   Zwierzątka: Niunia (krupnioczek) i fandzloch (mort)


Moja Niunia nie jest w stanie wytrzymać w innym miejscu na dworze jak tylko na ramieniu lub owinięta o kark. :) mnie to absolutnie nie przeszkadza ponieważ tak ciepłego szaliczka nie da się kupić :D Teraz mam młodą i jeszcze nie sprawdzałam ale na pewno uwielbia siedzieć na głowie w domu. Na dwór nie ma mowy na razie bo za młoda.
 
 
     
Cerro 
gdzie nogi poniosą



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Kato
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:18   

My z Ferasem do wiosny czekamy... Od czasu ostatniego mojego posta w tym temacie bestia tak się oswoiła z ramieniem, że się tam czuje jak w domu :) Myślę, że zaczniemy w tym roku łazić na spacerki, tylko niech się cieplej zrobi...
_________________
Gryfnioki
 
     
kameliowa 



Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 122
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 13:40   

Jak ja podróżowałam ze szczurkami jak były do tego warunki (lato ;) ) to często z ramienia wędrowały np na dekolt :D Przeważnie niezależnie od pogody mam szalik lub jakiś szal na szyi (ukrywający blizny) i ogony lubią w nim siedzieć bardzo.
 
 
     
Cerro 
gdzie nogi poniosą



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 154
Skąd: Kato
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 18:46   

Fero w chustach siedzieć nie chce, co najwyżej wygryza w nich dziury wielkości mojej głowy :roll:
Ale chowa się we włosach i w kapturach :)
_________________
Gryfnioki
 
     
kameliowa 



Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 122
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 04:32   

Ja bym wolała nawet, żeby siedział w kapturze, wygodniej się nosi :) I mam wrażenie, że nawet szczurom w kapturach jest wygodniej. No ale moje nie chcą :)
 
 
     
tomcio524 
Świeży na forum :)



Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 22
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 15:57   
   Zwierzątka: Szczur, Pies


moja Mika zawsze na początku poobserwuję z ramienia a potem kładzie się do kaptura i śpi. :mrgreen:
_________________

 
 
     
kameliowa 



Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 122
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 01:50   

tomcio524 napisał/a:
moja Mika zawsze na początku poobserwuję z ramienia a potem kładzie się do kaptura i śpi. :mrgreen:


Przygarnij szczurce towarzystwo. szczurki to zwierzęta stadne, potrzebują towarzysza tej samej płci. samotność dla szczura, to męczarnia.
 
 
     
izoldka 
nietypowa czarownica ;P



Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 11:53   
   Zwierzątka: pies i kotka w ciazy


zaczela sie wiosna wiec mam pytanko...jakie tenperatury sa wsazane kiedy zabierasz szczura na spacer? wiem ze nie moze byc za zimno, a co z tenperatura w druga strone? czy kiedy jest wiatr spacer jest wskazany?
_________________
moje stadko http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7613
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 12