Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:36
[polecam] Wrocław - Borowska 256 - Fizjo-Wet
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 16:01   [polecam] Wrocław - Borowska 256 - Fizjo-Wet
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Bardzo polecam. Przyznam, że zachwycona jestem niezwykle tą lecznicą.

Przyjmują tam na zmianę dwie wetki.

lek.wet. Dorota Strugała przyjmuje w pon. i czw. 16-20, a wt., śr., pt. 10-14 i co drugą sobotę 10-14 i to ona jest specjalistką od naszych milusińskich, chociaż i ta druga (zapomniałam nazwiska) także pomoże.

ogólnie lecznica jest czynna pn-pt 10-14 i 16-20 i sob - 10-14

ceny nie są wygórowane, nie ma praktycznie kolejek, znajomość szczurów dobra (Strugała sama ma szczury), zaopatrzenie w leki takoż. Niestety nie ma USG, a RTG nie wiem, czy już dojechał.

Moje doświadczenia - dwa razy operowana Balecia + wizyty kontrolne. Operacje sprawnie i fachowo przeprowadzone, z idealnie wprost wyliczoną dawką narkozy. Mimo, że nie jest to narkoza wziewna, po ostatnim podaniu Baletka już po dwóch godzinach od podania wybudzacza sama piła z poidła i pałaszowała ziarenko, co do tej pory nigdy mi się nie przytrafiło. Co do oceny samej wetki - bardzo dobre podejście do zwierząt i ich opiekunów.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 16:47   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Byłam tam jak na razie tylko dwa razy, ale lecznica zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dr. Strugała bardzo przyjazna, a przy tym fachowa. Szczurki zostały wymiziane, przebadane, a ja przy tym nie zbankrutowałam - pierwsza wizyta kosztowała mnie 25 zł z lekami, a druga z tymi samymi lekami już tylko 6 zł, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Zdecydowanie polecam.
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 17:28   

Ja również polecam bardzo gorąco! Operacja 2 letniej szczurzycy, kontrole, porady. Świetna pani doktor, a i ceny nie zwalają z nóg.
_________________

 
     
qisia 



Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 38
  Wysłany: Czw Cze 05, 2014 09:40   

A ja niestety NIE POLECAM. Nie wiem na ile był to zwykły błąd/niedopatrzenie a na ile niekompetencja.... Ale szczur od samego początku był źle diagnozowany, (chodzi o nowotwór pod okiem), na dodatek szczur pooperacji i 2 dniwym pobycie u dr Strugały został oddany z zapaleniem płuc, na dodatek nie dostał żadnych leków ani antybiotyków po operacji. Pytałam kilkukrotnie o kaszel jak i czy leki nie są potrzebne. Gdyby nie kochani ludzie z tego forum nawet bym nie wiedziała, że coś jest grubo nie tak. Z operowanym szczurem wybrałam się do zwierzyńca, gdzie okazało się, że szczur ma ciężkie zapalenie płuc a antybiotyki po tak poważnej operacji to konieczność! Niestety i tamta opieka już nie pomogła ;( . Może u dr Strugały jest taniej, ale wszystkie przypadki operacyjne wysyłałabym do lepszej lecznicy. Chociaż w moim przypadku też to na początku nie wyglądało grożnie. Dla zainteresowanych więcej w tym wątku:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=15325
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 12