Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Natręctwa, obsesje u szczurów - kiedy niepokojące?
Autor Wiadomość
Tatyka 
szczurolubna



Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 279
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 21:36   

może ruszyłaś coś, co uważały za swoje i próba odcięcia tego kawałka została uznana atakiem?
_________________
Ariel - 8.06.2010.. {*} Nataniel - 9.09.2010.. {*} Arseniusz - 2.04.2011 {*} Capri - 22.12.2012 {*} Cahirek - 14.06.2013r.
GALERIA
 
     
Myszowa 
jajcowa mania ; )



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 201
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 18:11   
   Zwierzątka: Stefan, Czesio i Franek - trzy szczury.


Raczej nie był to atak :)
To bardziej wyglądało na próbę zabawy właśnie. Taka zaczepka, czy coś w tym stylu.
Jak dotąd, jeszcze mi nic nie zrobiły. :lol:
_________________

- jajka ; )
 
     
Zołza 



Dołączyła: 09 Sie 2008
Posty: 31
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 22:22   
   Zwierzątka: Pies: Gucci


Moje robią podobnie z odkurzaczem. Aż mnie brzuch boli na samą myśl, że mam odkurzyć pokój kiedy biegają sobie gdzie chcą. Zawsze się do niego pchają i boję się, żeby im pysiów i ogonków nie wciągnąć :)
_________________
Ze mną: psowaty Gucci.
Za TM: szczurowata Zuzia, szczurkowaty Kubuś, szczurkowaty Igor i szczurkowaty Borysek oraz psowata Aga i chomikowate 'Misiek', nie zapominając o patyczakowatych 'ej Ty!'.
 
     
Myszowa 
jajcowa mania ; )



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 201
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 14:41   
   Zwierzątka: Stefan, Czesio i Franek - trzy szczury.


Zołza napisał/a:
Moje robią podobnie z odkurzaczem. Aż mnie brzuch boli na samą myśl, że mam odkurzyć pokój kiedy biegają sobie gdzie chcą. Zawsze się do niego pchają i boję się, żeby im pysiów i ogonków nie wciągnąć :)


Ja zawsze wynoszę szczurki, kiedy mam odkurzać, bo boję się, że poodpadają im te maleńkie uszka :serducho: .
_________________

- jajka ; )
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 12, 2008 14:27   

co do odkurzacza to moj szczur atakuje odkurzacz i pcha do niego lapki i pyszczek. Zabawnie to wyglada hehe
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 12, 2008 14:40   

Radaś kocha odkurzacz. Jako jedyny reaguje tak pozytywnie. Reszta olewa, ale radar po prostu kocha odkurzacz, nie moge sie go pozbyć. :D On chyba lubi jak go zasysa.... O_o :hahaha:
 
     
Tatyka 
szczurolubna



Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 279
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro Lis 12, 2008 16:24   

Viss, :lol:
Prawdopodobnie. Ja lubi powiewy z suszarki, to może i wsysacze z odkurzacza? :roll:
_________________
Ariel - 8.06.2010.. {*} Nataniel - 9.09.2010.. {*} Arseniusz - 2.04.2011 {*} Capri - 22.12.2012 {*} Cahirek - 14.06.2013r.
GALERIA
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lis 12, 2008 17:09   

cos w tym jest. U mnie tez Stary chyba lubi jak go zasysa bo podlazi do rury ciagle,
 
     
Myszowa 
jajcowa mania ; )



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 201
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 14:30   
   Zwierzątka: Stefan, Czesio i Franek - trzy szczury.


Nie ma to jak zassać wielką-małą kupę futra/fuzza do odkurzacza :] . Może jest im wtedy cieplej :D .
_________________

- jajka ; )
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:39   

Moja szczurka od razu się ożywia jak włączam odkurzacz i chce wychodzić z klatki. Podobnie jest z mikserem
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:45   

Czyli kręcenie się za ogonem jest zawsze oznaką czegoś złego? Bo moja szczurka bardzo rzadko to robi, ale w sytuacjach i miejscach, które zakwalifikowałabym jako dające jej poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Poza tym nie przejawia żadnych niepokojących zachowań i jest bardzo zrównoważona
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 19:06   
   Zwierzątka: małe stadko


Znalazłam na youtube jeszcze jeden filmik odnośnie natręctwa ;) .
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 19:32   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Scalone z "Kręcenie za ogonem", "Dziwne reakcje szczurów-obsesja"
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Elka 



Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 22:32   
   Zwierzątka: szczurek


:cry: Prosze was o pomoc bo nie wiem czy to jak moja Mańka sie zachowuje jest normalne,otóż: Mania jest u mnie od czerwca,ma około 6 miesiecy,od 3 miesiecy jest sama,próbowałam zakumplowac ja z inną szczurką ale skończyło sie na walce i stresie tego drugiego,wiec niestety jest sama.Ale zastanawia mnie to iż od kilku dn mania boi sie kiedy nosze je da reku,ucieka i od razu chowa sie w łóżku bądź w jakims ciemnym koncie...co nigdy do tad nie siedziała grzecznie w klatce,jej biegania nie było konca tak teraz potrafi przespac cały dzien i w nocy tez nie skacze...POMÓŻCIE bo nie wiem czy jest w tym coś przez co mam sie o nią martwic... :cry: :cry:
_________________
Człowiek oswoił zwierzęta...
"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś."
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 22:45   

Elka, twój szczur jest smutny. Najprawdopodobniej walka przy łączeniu nie była straszna i trzeba było łączyć dalej. Potrzebna jej koleżanka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 11