Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Wto Mar 20, 2012 20:46
[Zielona Góra i okolice]Zamówienia w zooplus.pl i zooplus.de
Autor Wiadomość
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 20:09   [Zielona Góra i okolice]Zamówienia w zooplus.pl i zooplus.de

Szukam chętnych na zamówienie w Planecie Zoo z Zielonej Góry i okolic. Nie zamierzam bardzo dużo zamawiać, raczej średnio i chciałabym zminimalizować koszty przesyłki. Jeżeli masa całego zamówienia nie przekroczy 30 kg, to można by wybrać przesyłkę kurierską, która kosztuje 19 zł i podzielić przez liczbę osób.
Czekam na chętnych :) .Zamówienie chciałabym złożyć jak najszybciej.

/edit
Nikt się nie zgłosił, więc zamawiam dziś sama, ale proszę o pozostawienie tego wątku na forum. Zmieniłam tytuł na bardziej ogólny. Zakupy w sklepach internetowych robię dość często, ponieważ potrzebuję ok. 10 kg karmy miesięcznie. Zamawiam w zooplusie i planecie, zatem jeśli ktoś z Zielonej Góry lub okolic (i nie tylko, razem ze mną zamawia dziewczyna z Opola, bo jeśli ona potrzebuje jakiś pojedynczy produkt, a ja zamawiam na tyle dużo, że w zooplusie nie płacę za przesyłkę, to później wysyłam jej pocztą za niewielkie pieniądze), to przed złożeniem zamówienia proponuję napisać w tym wątku, prawie na pewno też będę miała zamawianie w planach. Od zooplusa dostaję często ciekawe zniżki, kilka razy miałam 10% na wszystko, przypuszczam, że z powodu naprawdę sporych zamówień. Dodatkowo zawsze naliczają mi 2% za wybranie płatności przelewem. Natomiast w kwestii planety, wspólne zamówienie sprawia, że wybór przesyłki kurierskiej będzie o tyle korzystny, że koszt na jedną osobę wyniesie mniej, niż przy indywidualnych zamówieniach i wyborze przesyłki pocztowej ekonomicznej.
Ostatnio zmieniony przez Devona Śro Maj 02, 2012 23:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 18, 2009 11:20   

up :)
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 11:47   

Dzięki :) .
Do 25.02 mam znów zniżkę 10% (plus 2% przy wybraniu płatności przelewem) na wszystkie produkty w zooplus. W sklepie jest wiele obniżek, a z dodatkowym rabatem będzie jeszcze taniej, więc zachęcam do zgłaszania się osób zainteresowanych zakupami. Nie ograniczam się tylko do osób z Zielonej Góry i okolic, ponieważ zamawiam zawsze za taką kwotę, żeby nie ponosić kosztów wysyłki, a osobom spoza lubuskiego wysyłam produkty Pocztą Polską, co nie kosztuje dużo przy pojedynczych artykułach, na pewno mniej niż przy indywidualnym zamówieniu z dowolnego sklepu internetowego. Zachęcam do zamawiania :) . Nie mogę czekać aż do 25. lutego, bo karmy mam najwyżej na 2 tygodnie, a z powodu kłopotów z dostawcami opóźnia mi się zamówienie z innego sklepu, zatem czekam na zamówienia do jutra do godz. 18.
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 12:12   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


a czy ta karnawałowa zniżka też się łączy z Twoimi? ;)
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 12:16   

Mrówa, jaka karnawałowa zniżka?
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 12:24   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


w zooplusie.
o ta ;)
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 12:37   

Mrówa, miałam na myśli tę zniżkę, nie zwróciłam uwagi na jej nazwę po prostu ;) . W zooplusie można wykorzystać na raz tylko jeden kupon, ale teraz ogólnie są obniżki, dodatkowo te 10%+2 upustu oraz zerowe koszty przesyłki dla osób z ZG i okolic lub niewielki koszt przesłania pocztą - dlatego zachęcam do dołączenia się do mojego zamówienia.
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 12:40   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


skorzystałabym ,ale nie widzę szczurzej karmy ;p
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 13:09   

Mrówa, jest tam szczurza karma, bo właśnie takie artykuły tam kupuję ;) . Zerknij tutaj, polecam szczególnię Timę Rattimę :D .
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 18, 2009 13:26   

Devona napisał/a:
polecam szczególnię Timę Rattimę :D .

Ja też, świetna karma :mrgreen:
 
     
Mrówa 



Dołączyła: 11 Sie 2008
Posty: 294
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 14:04   
   Zwierzątka: szczury, psy, koty...


a mi się właśnie kojarzyła z typową marketową tanią karmą :P

edit// kuuurde... nie mam aż 30zł ..... ;/
nie chce nikt na pół kupić? :mrgreen: ja chętnie wezmę 1kg napewno.
_________________
:mysza: Haku Zabuza Ringo Ben Sokrates Sho :mysza:
 
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Śro Lut 18, 2009 14:54   

Mrówa, w Niemczech (a zooplus jest niemieckim sklepem i stamtąd przyjeżdżają zamówione towary) w marketach jeszcze nie widziałam odpowiedników naszych Vitapoli, Animalsów itp. Karmą marketową u nich jest Vitakraft ;) , ale są trociny produkowane dla supermarketów.
Jeśli chcesz kupić mniejszą ilość, to zamów coś innego lub poszukaj chętnej np. na połowę opakowania w swojej miejscowości.
 
     
Gość

Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 13:30   

W poniedzialek/wtorek bede zamawiala w zooplus i moze w planecie zoo.
W zooplus ja zamawiam juz powyzej 100zl, wiec przesylka bedzie za darmo.
Ktos z okolic chcialby cos? ;)
A jak by ktos z innego miasta chcial cos malego zamowic, tak, ze mu sie nei oplaca placic 15 zl za przesylke, to ja jak zamowie moge pozniej wyslac w kopercie jakiejs, zeby przesylka wyszla jak najnizsza.
 
     
Devona 
(astro)fizyczka



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 3981
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 14:41   

Ja też będę zamawiać, właśnie miałam pisać ;) . W zooplusie na pewno i być może w innym sklepie (zooplus przestał sprzedawać ściółkę, więc muszę znaleźć inne źródło).
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 14:44   
   Zwierzątka: ......


Devona, ja poproszę tak jak ostatnio ;) 5 kg karmy, wiesz której.
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13