Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:35
[polecam] [Białystok] Klinika dla Zwierząt ul. Zwycięstwa 16
Autor Wiadomość
mal_a 



Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 15:34   [polecam] [Białystok] Klinika dla Zwierząt ul. Zwycięstwa 16

Polecam całym sercem Panią Elżbietę Magrel- Franczak, która pracuje w Klinice dla zwierząt na ul. Zwycięstwa 16 (085 732 35 76)

Zna się na maluchach i potrafi doradzić co robić, żeby było dobrze. Wyratowała mi dwa szczuraski (jeden połamał nogę, a drugi się przeziębił i był odwodniony)

Mam nadzieję, że post nie zostanie potraktowany jako kryptoreklama. Zanim tę panią znalazłam zjeździłam chyba wszystkich weterynarzy w Białymstoku i albo nie chcieli się w ogóle zająć albo chcieli mi miesięcznego szczurka ze złamaniem pod narkozę brać.
_________________
Z nami dwa paszczury: Rambo (pchełek) i Gucio (kropek)
Ostatnio zmieniony przez Kluska Sob Lut 18, 2012 10:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 09:11   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Dobrzy chirurdzy i weci są na Białostoczku 13a (chirurg + USG i RTG - dr Tomek), to oddział tej samej kliniki co na Zwycięstwa 16.

Dobry chirurg jest też w Canwecie na Zwycięstwa 16.

Specjalistki od małych gryzoni są też w Arce na Dubois. :)

Dr Składanek na Zagórnej też jest niezły, chociaż z jego podejściem to różnie bywa.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
anginka84 


Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 17:57   

Ja dzisiaj kupiłam mojego miziaka w zoologicznym wiem ze to nie najlepsze miejsce ale chociaż on może mieć spokojne życie i szczęśliwe ze ktoś go kocha, nazwałam Misiek niby nic nadzwyczajnego ale taki przytulas dzwoniłam do lecznicy i w środę idę do Pani dr. Elżbietę Magrel- Franczak bo cos mi mój misiek się czochra wiec zajdę niech go zbada ,zobaczy czemu się czochra i obetnie pazurki.Dam znać jakby co czy ta Pani doktór jest wporzo i jak było na wizycie. :)
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 09:52   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Off-Topic:
Cytat:
Ja dzisiaj kupiłam mojego miziaka w zoologicznym wiem ze to nie najlepsze miejsce ale chociaż on może mieć spokojne życie i szczęśliwe ze ktoś go kocha
łał, podziwiam Cię, jesteś wielka. Uratowałaś biednego szczurka od zagłady, od samotności. Cudownie, cudowne zachowanie. Chciałam Ci pogratulować, bo tym samym przyczyniłaś się, do cierpienia całego miotu. Bo swoim zachowaniem dałaś sygnał sprzedawcy, że jest popyta na szczury i że one schodzą jak ciepłe bułeczki. Tym samym na miejsce szczura którego kupiłaś, pojawi się nowy miot. A miot to średnio sztuk 10. I co te też wykupisz? bo takie biedne. :? :evil: :evil: :evil:

Edit/a jeszcze jedno, szczur musi żyć w stadzie konieczne jest to do jego prawidłowego rozwoju psychicznego
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
anginka84 


Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 18:20   

Wątpię bo w tej klatce było chyba ich z 10 jak nie lepiej, a poza tym tak samo można powiedzieć do osób które dziecko adoptują z domu dziecka sytuacja ta sama bo i tak na miejsce dziecka zabranego trafi kolejne ale nikt tego nie potępia tylko podziwiają ze ktoś wziął i dał lepsze życie obcemu dziecku.Sytuacja taka sama jak przy każdym zwierzęciu np.kocie,psie,chomiku,śwince morskiej.Wszędzie możemy zaobserwować takie zachowania,to po co ludzie biorą kupują np.psa(bo co bo rasowy) a czemu nie wezmą ze schroniska(bo co bo jak nie rasowy to gorszy? nie zasługuje na godne życie?) a to przecież znajdują się zwierzaki z ludzkiej głupoty.Tu dzież ze szczurkiem ta sama sytuacja a poza tym to samo co i z hodowli bym wzięła bo też skoro mają popyt to i podaż wzrośnie i będą dalej hodować szczury.Owszem może nie uratuje wszystkich ale chociaż jednemu mogę jakoś pomóc.Niestety świata nie zmienię i nie uratuje wszystkich bo to nie możliwe bo zawsze się znajdzie ktoś kto się będzie bawić w matkę Nature i będzie rozmnażać zwierzęta każdego gatunku.Ale czy żadne z nich nie zasługuje na coś lepszego?I tak pewnie większość z tych biednych szczurków będzie pokarmem dla innych zwierząt.Jeśli nawet ja bym nie kupiła to ktoś kupi dla swojego węża czy pająka.A w większości tak jest że to ci co kupują szczurka dla swojego pupilka na karmę bardziej się przyczyniają do tego aby zoologi nabywali i sprzedawali szczurki a nie ja. JA nie zmienię świata dla tego jednego szczurka ale mogę zagwarantować że świat na lepsze zmieni się dla niego.
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 19:19   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


anginka84, ale Ty piszesz o adopcji dzieci. A to co zrobiłaś można porównać do kupienia dziecka na czarnym rynku, w dodatku urodzonego przez matkę zmuszaną do rodzenia dzieci w kółko i trzymaną w niewoli w małej celi. Łapiesz. ;) ?

Jest temat o tym, dlaczego nie kupuje się szczurów w sklepie, tylko ADOPTUJE. Poczytaj. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 20:27   

anginka84 napisał/a:
a poza tym tak samo można powiedzieć do osób które dziecko adoptują z domu dziecka sytuacja ta sama bo i tak na miejsce dziecka zabranego trafi kolejne ale nikt tego nie potępia tylko podziwiają ze ktoś wziął i dał lepsze życie obcemu dziecku.Sytuacja taka sama jak przy każdym zwierzęciu np.kocie,psie,chomiku,śwince morskiej
wiesz, jest różnica między ADOPCJĄ a KUPNEM. :] Jakbyś adoptowała szczura z forum tego, czy innego to byłoby jak z adopcją czy to dziecka, czy innego zwierzaka. Już się nie wróci tego, że kupiłaś obecnego szczurka, ale nie popełniaj tego błedu więcej. Nie popełniaj też błedu i nie skazuj swojego szczura na samotność. Adoptuj lub kup z hodowli zarejestrowanej w shsrp szczurka tej samej płci. I poczytaj forum - tu jest mnóstwo wiedzy, niezbędnej każdemu szczurolubowi. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
anginka84 


Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:58   

Możliwe ale czy wy patrzycie też na kwestie dowozu adoptowanego szczurka do Białegostoku a szczególnie przy takich mrozach?
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 12:08   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Jest coś takiego jak szczurzy transport:

http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=874

i przesyłka PKP. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13