Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 22:19
Plusy bycia członkiem SHSRP!
Autor Wiadomość
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:14   Plusy bycia członkiem SHSRP!

Chciałabym oficjalnie powiedzieć, ze hodowcy jednogłośnie ustalili, że osoby ze stowarzyszenia będą mieli o 10zł tańsze szczury niż inni kupujący.

Dodatkowo, opłaty za wystawy sa również niższe :)

Składka w SHSRP to zaledwie 5zł miesięcznie!

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, które pomogą rozpowszechniać idee szczurów rodowodowych! Nie trzeba zakładać hodowli aby być członkiem SHSRP!
 
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:16   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


sachma, pomoc w rozpowszechnianiu idei, to coś jak aktywność na forach i polecanie szczurów rodowodowych?
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:18   

Kagero, dokladnie, dodatkowo pomoc w organizowaniu wystaw i udzial w dyskusji na naszym podforum (dawanie pomyslow na akcje) - wiem ze to mozna i bez uczestnictwa, ale powiedzmy sobie szczerze, z uczestnictwem ma sie glos, a bez juz nie :D bo najwazniejsze podforum jest nie dostepne ;)
 
 
     
Kagero 
wyobraźnia kury.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 997
Skąd: spod Twojego łóżka.
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:20   
   Zwierzątka: wszystkie za TM.


czyli właściwie korzyści znacznie przewyższają obowiązki.. decyzja warta rozważenia :)
_________________
I'm sick and I'm twisted, I'm broken - you can't fix it.
reality is truly scaring me


I'm gonna eat your brains and gain your knowledge!
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:22   

A można ubiegać się o honorowego członka? :>
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:27   

Olimpia, Zirr jako jedyna otrzymala honorowego czlonka - zalatwiala wszystkie formalnosci i obkupywala SHSRP przez rok.. nie wiem czy oplaca sie to bardziej niz samo placenie skladek :P
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 21:59   

A ja za darmo zorganizowałam pokaz i na dodatek moje szczury uratowały jego honor. :P Żartuję oczywiście i moje pytanie było czysto hipotetyczne i żartobliwe. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 00:02   

Off-Topic:
Olimpia, to ja powinnam miec podwojne honorowe czlonkostwo :P ( Gdansk i Warszawa oba organizowalam praktycznie sama ;)
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 00:05   

Off-Topic:
No widzisz, to ma sens. :twisted: :lol:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 14:11   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


I jeszcze jedna rzecz - dlaczego jest upust na szczurki dla członków Stworzyszenia?

To proste - jezeli ktoś jest w SHSRP - jest sprawdzony, my, hodowcy, wiemy, że da dobry dom, że jest z nim kontakt, że nie jest osobą anonimową. Nie musimy już takiej osoby "sprawdzać", a dzięki temu ma ona dużo większe szanse na szczurka od nas :) A i my spokojniejsci jesteśmy.

No i jeszcze jedno - w przyszłości planujemy stworzyć legitymacje, koszulki, smycze i inne rzeczy z logo SHSRP. Dla członków wiadomo, że będa one tańsze. A także wreszcie powstanie oficjalny druk rodowodu - nie tylko metryki. I wyrobienie takie także będzie tańsze dla członków SHSRP.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 14:15   

Azi napisał/a:
I jeszcze jedna rzecz - dlaczego jest upust na szczurki dla członków Stworzyszenia?

To proste - jezeli ktoś jest w SHSRP - jest sprawdzony, my, hodowcy, wiemy, że da dobry dom, że jest z nim kontakt, że nie jest osobą anonimową.

To uważam za niesprawiedliwe i nieodpowiednie "wytłumaczenie". Takim systemem myśląc, ja np. powinnam także mieć zniżkę, bo mnie znacie (większość hodowców nawet osobiście - właściwie to chyba wszyscy), wiecie jakie mają warunki u mnie szczury i jestem "sprawdzona". Takich ludzi jak ja na forum jest więcej. :wink: Nadal nie czuję się zachęcona do wstąpienia w szeregi SHSRP i argumenty do tej pory przedstawione kompletnie do mnie nie przemawiają... :]

Jeszcze jedno pytanie :arrow: Czy w takim razie to, że nie jestem członkiem SHSRP powoduje od razu, że uważacie mnie jako osobę niewiarygodną i niegodną polecenia jako dom?
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 14:45   

Olimpia, ciebie to nie zacheca, to trudno, blagac cie nie bedziemy ;) po za tym byl czas przywyknac ze prywatne sprawy, rzeczy dla niektorych bolesne o ktorych nie chce sie mowic to dla ciebie zatajanie i "smrodek" a ulgi dla jednych to "dyskryminacja innych" ;) ale trzeba sie pogodzic z tym ze taki jest juz ten swiat :) korzystają ci ktorzy naleza do organizacji, placa skladki, pomagaja, osoby na ktore wiadomo ze mozna liczyc ;)


jesli ktos chce wstapic to drzwi otwarte zawsze :)

wiecej informacji co i jak na : http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 14:53   

sachma napisał/a:
Olimpia, ciebie to nie zacheca, to trudno, blagac cie nie bedziemy ;)
Wcale nie chcę żebyś mnie błagała... :] Po prostu wyrażam swoje zdanie, ale może mi tego nie wolno...

sachma napisał/a:
po za tym byl czas przywyknac ze prywatne sprawy, rzeczy dla niektorych bolesne o ktorych nie chce sie mowic to dla ciebie zatajanie i "smrodek" a ulgi dla jednych to "dyskryminacja innych" ;)
Niebardzo rozumiem tą wypowiedź. Domyślam się jednak, że ta wypowiedź ja tłumaczy

sachma napisał/a:
korzystają ci ktorzy naleza do organizacji, placa skladki, pomagaja, osoby na ktore wiadomo ze mozna liczyc ;)
Jednak ciekawe, że sama też pomagałam, nie będąc żadnym członkiem i rozumiem, że nie można było na mnie liczyć... Hmm... Dość hermetyczne się zaczyna robić to SHSRP... Za niedługo to o nic nie będzie można wielmożną panią prezes zapytać, bo nie będzie wypadało... :]

Dyskryminacją jest dl amnie argument podany prze Azi, a dokładniej nie dyskryminacją a niesprawiedliwym faworyzowaniem za kasę (chodzi mi o składki - jak będę płacić, to będę cacy, a jak nie to co?).

Off-Topic:
sachma, upuść sobie trochę tej wody sodowej co Ci do głowy uderza i zacznij się zachowywać jak osoba wiarygodna i szczera, bo jak narazie taka nie jesteś. Jak chcesz podyskutować o moim zdaniu na temat Twoich wypowiedzi, to zapraszam na pw, a nie tutaj. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 15:02   

Jasne ze wolno :) wszak w wolnym kraju zyjemy :)

to co zacytowalas tyczy sie proby wymuszenia wywlekania na forum sytuacji miedzy mna i nezu - po za tym ostatnio twoje wypowiedzi wydaja mi sie wiecznym poszukiwaniem teorii spiskowych.


gdyby srodowisko bylo hermetyczne to nie zacheciałabym nikogo :)

nie rozumiem czemu traktujesz moje slowa jako jakies ataki czy uderzenie wody sodowej - nie uzywam sarkazmu, bo go po prostu nie lubie :) wiec moje minki nie traktuj jako sarkastyczne i uspokoj sie troche, bo atakujesz mnie, nie wiadomo dlaczego. Nie orzumiem tez czemu uwazasz ze nie jestem szczera, widac wiesz lepiej co mysle niz ja.

na prawde nie mam ochoty sie klocic, wiec przestan mnie oskarzac i prowokowac. Jesli masz cos do mnie to zapraszam na PM, bo tu nie czas i miejsce.
 
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 15:05   
   Zwierzątka: ogony


Jak dla mnie, to Stowarzyszenie HODOWCÓW Szczurów Rasowych, powinno zrzeszać tylko hodowców - a więc osoby, które rozmnażają szczury, bądź rozmnażać zamierzają.
Oczywiście, dla takich osób ulgi byłyby zrozumiałe - wszak osoba rozmnażająca musi mieć pewną pulę genową (ilość szczurów), a więc musi te szczury sprowadzać. Ponadto, wydaje mi się, że hodowcy powinni bywać na wystawach, a więc zniżki na wystawy też są zrozumiałe.

Natomiast "zgarnianie" ludzi z HODOWLĄ niezwiązanych jest pewnym nieporozumieniem. To jak np. "zgarnianie" do klubu turystycznego np. kibiców (nie interesujących się turystyką).
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 12