Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Paź 10, 2013 17:43
Miot dzikiej samiczki i samca z interwencji.
Autor Wiadomość
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:11   

nie chcecie tych szczurów to nikt wam ich brać nie każe, ani tym bardziej nikt wam flaków z portfela bez waszej wiedzy nie wyciąga. skoro maluchy już są no to po ptokach, już nic się w tej sprawie nie zrobi, a już z pewnością nie uśpi, bo to nie wasza decyzja. paplanie pt "co by było gdyby" jedynie przysporzy większych sprzeczek.

Cytat:
Ogłoszenie ma prawo wisieć.
rajt, ma prawo wisieć w razie gdyby osoby zainteresowane adopcją chciały się o tym coś więcej dowiedzieć.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:13   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Fea, usypiałam interwencyjne - własnoręcznie. I tylko jedna róznica jest - były jednodniowe. Gdybym miała to zrobić jeszcze raz, zrobiłabym. Ale nie na 3 tygodniowych malcach. Tylko nie rozumiem tej radości z tego miotu, bo ja tu nic do cieszenia się nie widzę.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:14   

Fea napisał/a:
Jednocześnie proponuję w ramach szeroko pojętego humanitaryzmu udać się do właścicielki i zaproponować prewencyjne uśpienie miotu, najlepiej własnoręczne, coby być konsekwentnym we własnych poglądach.


bez takich, bo to obniza tylko poziom dyskusji.
jakos jak usypiano slepe mioty interwencyjne nikt nie protestowal i nie posuwal sie do tak niskiej ironii. ten miot nie rozni sie od tamtych i dlatego powinien byc potraktowany w taki sam sposob. albo jestesmy konsekwentni albo zarzucajmy dobrych ludzi, tzw domy tymczasowe masa szczurow bez przyszlosci. i nie, nie mowie zeby teraz isc i je usypiac, ale uwazam ze osoba ktora ma takie doswiadczenie powinna wiedziec ze lepszym wyjsciem bylo by humanitarne uspienie mlodych z wpadki po interwencyjnym samcu, ktory notabene tez powinien byc uspiony jako osesek. to juz jednak za pozno o pare tygodni na to.
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:18   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


A jeszcze co do ogłoszenia - ma prawo wisieć, ale w dziale oddam. Bo w przeciwnym razie każda osoba z wpadką będzie mogła szczury sprzedać i tylko pokażemy co poniektórym, że to jest idealny sposób na dorobienie do przysłowiowej tygodniówki. Bo skoro merch może sprzedać, to czemu nie pan x? A i przypominam, że jak się pan x z miotem pojawi, to żadnych naskoków, bo albo jest równość dla wszystkich albo nie ma jej wcale.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:20   

Ja napisze cos, co moze niejednej osobie tu chodzi po glowie - dla mnie to nie miot wpadkowy... :|
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Fea 



Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 1150
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:22   

Nie wiem, co tu jest jeszcze do obniżenia.
Uśpiłybyście jednodniowe malce - ok. Gdybym miała wpadkę w domu, też bym uśpiła. Ale jednodniowe, a nie odchowane dzieciaki. Jak widzę, do usypiania dzieciaków nikt się już nie kwapi, wobec czego uważam, że cała ta wzmianka była zbędna.
Powtórzę się raz jeszcze, skoro jest taka potrzeba. Jeżeli te zwierzęta są już na świecie i nikt się nie podejmuje ich miłosiernego odstrzału, to zwyczajnie dajmy im szansę na domy. W żadnym wcześniejszym przypadku nie była prowadzona taka dyskusja, a były tu kinderniespodzianki ze sklepu, które diabli wiedzą jakie geny niosły.
_________________
Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w dupie, a państwu będzie miło.

pisz, dopóki nie uwolnisz wszystkich
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:23   

jest tylko jeden mały szkopuł - kto kupi szczura wpadkowego, skoro w sklepach są po 6zł? w wypadku merch to jest jej sprawa, jeśli nie znajdzie ludzi to pewnie sama wychowa, ale szczerze wątpię by jakiś bezmyślny rozmnażacz dorobił sobie na tym fortuny.

Cytat:
bez takich, bo to obniza tylko poziom dyskusji.
sachma, Fea ma rację, robisz wielkie halo a tak właściwie i tak nic nie zrobisz już w tej sprawie, bo merch decyzję podjęła dużo wcześniej i teraz już jej nie zmieni.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:24   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Fea, skoro była potrzeba dyskusji teraz - dyskusja jest.
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:26   

Off-Topic:
Mazoku, Fea - nie chodzi o racje, ale o forme wypowiedzi. Mozna bylo to ujac inaczej. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:27   

co nie zmienia faktu, ze moge wytknac ten blad ;)

Oli, nie tylko tobie sie to po glowie kolacze.. niestety.

swoja droga trzeba poinformowac ze jesli mlode chca sprzedawac to nie tu. no i przerzucic temat do odpowiedniego dzialu.
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:30   

jak chcecie się kłócić o to kto tu jest bardziej pyskaty to załóżcie odpowiedni temat :]

Cytat:
co nie zmienia faktu, ze moge wytknac ten blad ;)
wytknąć, tak, raz, a nie kilka razy, jakby to jakimś cudem miało zmienić przeszłość. nie trzeba wrzeszczeć po piętnaście razy o czyimś błędzie żeby ktoś to zauważył.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:31   

pituophis, ogłoszenie ma prawo wisieć pod warunkiem, że spełnia wymogi, które są jasno określone.

sachma napisał/a:
jakie naciski byly na mnie abym takie badania robila Timonie przed kryciem
oczywiście, bo dokładnie tak to powinno wyglądać. :)
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:35   

Mazoku, powtarzalam bo bylo to mi wytykane w sposob ktory dla mnie byl nie mily, wiec musialam wyjasnic o co mi dokladnie chodzi no i powtorzylam to tylko dwa razy.

zastanawia mnie jeszcze zdawkowy sposob podawania informacji.. czy ktos tez to zauwazyl? robienie z tego sporej tajemnicy.. czy gdyby nikt nie domagal sie odpowiedzi wiedzielibysmy tylko ze tatus jest szczurem a mama dzika szczurzyca, a mlode byly by sprzedawane jak z planowanych miotow?
no i zachwyty towarzyszace temu miotowi, jak zadnej innej wpadce.

[ Dodano: Sob Wrz 15, 2007 19:36 ]
Viss, wiem i zgadzam sie z nimi, tylko mnie zastanawia czy to aby napewno byla wpadka i czy samica kiedy kolwiek miala robione takie badania... moze ktos cos wie...
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:43   

sachma napisał/a:
Oli, nie tylko tobie sie to po glowie kolacze.. niestety.

Viss napisał/a:
więc może to nie wpadka? :cojest:

sachma napisał/a:
czy ktos tez to zauwazyl? robienie z tego sporej tajemnicy.

Viss napisał/a:
Widzę też, że i tu nikt nie napisał nic ważnego i rzeczowego o rodzicach. Ja rozumiem, że wstydzą się wpadki, ale takie robienie tajemnicy jest co najmniej zastanawiające.

sachma napisał/a:
moze ktos cos wie...
ocywiście nikt nic nie wie, bo po co. Im mniej info, tym mniej trzeba się tłumacyć.. :roll:
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:48   

a kij z rodzicami w tym momencie jak do oddania zostały DWA szczury? czy naprawdę jest nad czym się rozwodzić, nie lepiej po prostu zostawić sprawę w spokoju razem z tamtym ogłoszeniem? jak ktoś będzie chciał wiedzieć to niech napisze do merch czy krwiopijki i sam się dowie.
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13