Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Czw Lis 13, 2008 19:14
Miot C Alcedo- nie udało się :(Będzie II próba.
Autor Wiadomość
Pleiades 
czarownica



Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kórnik koło Poznania
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:19   Miot C Alcedo- nie udało się :(Będzie II próba.
   Zwierzątka: szczuryx6, ryżowcex2, myszkix3, kotyx2


No więc planuję miot "C" w mojej hodowli i nadal szukam chętnych...

Krycie byłoby pomiędzy Alcedo ANCORĄ: dumbo rex siamese seal point:


Oraz SEVERUS'em Karat: dumbo mink velveteen irish:


Uszy: wszystkie młode będą miały uszy dumbo.
Sierść: standard, rex, velveteen, rex+velveteen (2 w 1 ;) ), co może być arcyciekawym połączeniem
Znaczenia: solid(self) lub irish
Spodziewane kolory: black, blue, może mink, może beige, siamese lub himalayan

Planowane krycie: przełom czerwca i lipca, jeśli znajdą się chętni.

Rodowody i genotypy rodziców do wglądu tutaj:
Ancora: http://alcedo.topworld.org/ancora.html
Severus: http://alcedo.topworld.org/severus.html

Nadal przyjmuję maile i PW od potencjalnych chętnych, bo krycie może się przesunąć w czasie, co nam nie szkodzi, bo Ancora ma czas do końca tego roku ;)
Ancora jest bardzo duża, po swoim ojcu, i ma bardzo ładne pofalowane umaszczenie rex.
Severus jest również duży, ale raczej samotnik, z tym, że jego sierść velvet oraz kolor są bardzo ciekawe.

Zobaczymy, co z tego wyniknie...
_________________
Pleiades i zwierzyniec i Half Blood Prince (przyszły hodowca)
Ostatnio zmieniony przez Sob Wrz 08, 2007 08:45, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:29   

Pleiades napisał/a:
umaszczenie rex.


futro chyba ;)

trzymam kciuki za miot :) a samiczka naprawdę piękna.. jej wygląd zachwyca :) musisz z nią wpaść na jakiś pokaz a nóż coś zdobędzie? :)
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 22:56   

wykopcie mnie stad i dajcie bana na ten temat! ;(
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 23:31   
   Zwierzątka: kot


Olimpia napisał/a:
wykopcie mnie stad i dajcie bana na ten temat! ;(


mnie też :sciana:
_________________
mam kota.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 23:42   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


A ja juz do Ciebie wysłałam wcześniej PW :) na innym forum, wiec chyba ponawiać nie musze :)
_________________

 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 23:49   

Ale są piękni rodzice :shock: :serducho: I chyba oba mają uszy typu tulipan, prawda? Cudowne uszaki :serducho:
Ostatnio zmieniony przez Viss Sob Cze 16, 2007 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pleiades 
czarownica



Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kórnik koło Poznania
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 09:12   
   Zwierzątka: szczuryx6, ryżowcex2, myszkix3, kotyx2


sachma napisał/a:
Pleiades napisał/a:
umaszczenie rex.


futro chyba ;)

trzymam kciuki za miot :) a samiczka naprawdę piękna.. jej wygląd zachwyca :) musisz z nią wpaść na jakiś pokaz a nóż coś zdobędzie? :)


yy, pewnie że futro rex, ja już sama nie wiem co piszę.... -_-;;; Usprawiedliwiam się, że cierpię od 2 dni na potworny ból zęba i jestem nieco nim otumaniona i czasem wypisuję głupoty.... :(
Dajcie mi kata ;( Dentysta dopiero jutro...

Co do Ancory, to na pokaz jakiś pojadę, jak tylko będzie okazja :) W końcu szczurzyca z własnego odchowu, jestem z niej dumna już teraz :)
Ciekawe, czy sprawdzi się jako przyszła matka. Jak by była możliwość, to spokojnie ją podkarmię do lata/jesieni i wtedy może lepiej nawet zniesie ciążę i poród. Jak mówię, nam się nie spieszy, ona młodziutka jest :)

Hefi: Ciebie już zapisałam zaraz po otrzymaniu wiadomości. Wszystko jest oraj i pod kontrolą :)
_________________
Pleiades i zwierzyniec i Half Blood Prince (przyszły hodowca)
 
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 20:41   

Miot sie zapowiada ślicznie :mrgreen: :serducho: Nie boisz się jednak że ze znalezieniem domków dla małych bedzie problem tak jak z chłopakami ostatnio?? Ja bym sie bała :? No ale Twoja decyzja trzymam kciuki za przyszłe maleństwa :)
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 21:04   

Boże dopomóż mnie słabej... jak będą minki to ide się zabić :( :lol1:
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 21:15   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Viss, rozbrajasz mnie :rotfl:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 22:01   

Layla, miło mi nader bardzo, ackolwiek dla mnie to jest całkiem średnio zabawne :lol1: :lol1:
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 22:40   

Viss, nie pojdziesz sie zabic tylko razem ze mna wybierzesz sie na zakupy po wieksza klatke (wiem ze tym masz gigantyczna,ale ja nie :( )! :mrgreen:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Pleiades 
czarownica



Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kórnik koło Poznania
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 09:26   
   Zwierzątka: szczuryx6, ryżowcex2, myszkix3, kotyx2


Sorgen napisał/a:
Miot sie zapowiada ślicznie :mrgreen: :serducho: Nie boisz się jednak że ze znalezieniem domków dla małych bedzie problem tak jak z chłopakami ostatnio?? Ja bym sie bała :? No ale Twoja decyzja trzymam kciuki za przyszłe maleństwa :)


Owszem, boję się, dlatego najpierw staram się zorientować, co i jak.
Wolę mieć listę chętnych na oku, nim będę kryć. Jak już mówiłam, Ancora dopiero kończy 5 miesięcy, do co najmniej końca roku ma czas, by zostać rodzicem :) Nic na siłę i nic w pospiechu.

Ewentualnie zawsze może się zdarzyć jakiś przypadek, jak właśnie ostatnio, że przyszłe domki (ludzie z listy) wycofali się i szukałam na zabój nowych odpowiedzialnych właścicieli. Zawsze też uwzględniam fakt, że ostatecznie z 3 maluchy, które by domu nie znalazły, mogłyby zostac u mnie w domu na dożywociu. Ale to już gruba ostateczność i mój mąż chyba by na mnie się wściekł ;) A działalność hodowli zostałaby zawieszona ;)
_________________
Pleiades i zwierzyniec i Half Blood Prince (przyszły hodowca)
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 09:43   

Off-Topic:
Pleiades, my zrobilysmy male plakaty, na a4 i porozwieszałyśmy w okolicznych miastach ;) dodatkowo oglos to na roznych stronach o zwierzakach - tam gdzie oglaszaja zapowiedzi miotow w psich i kocich hodowlach - u nas to bardzo pomoglo, wszak forum nie jest calym swiatem i nie kazdy wlasciciel ogona na forum zaglada ;) kilka osob trafilo na forum wlasnie dlatego ze byli zainteresowani naszymi miotami o ktorych przeczytali w ogloszeniach i przyszli ogladac foty i sprawdzac czy zalapia sie na liste ;)
 
 
     
Pleiades 
czarownica



Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kórnik koło Poznania
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 10:47   
   Zwierzątka: szczuryx6, ryżowcex2, myszkix3, kotyx2


Sachmo: tak zrobiłam, jak 2 dziewczynki z "A" zostały mi i nie miały nowych domków ;) Poskutkowało, więc pełna czarnych mysli nie jestem, choc nadal ostrożna ;)

[ Dodano: Pon Lip 02, 2007 09:03 ]
Hmm, ciekawe, samiczki mają mniejsze wzięcie od samców ? ;) Chętni owszem, zgłaszają się, ale jakby większość chce jednak chłopaki ;) No, komu dziewczynkę, komu ? Bo zaczynam mieć idiotyczne myśli, żeby sobie jedną chociaż zostawić do dalszej hodowli ;E (TŻ mnie zabije ! To już pewne ! A ja jeszcze Maine Coony jadę w lipcu oglądać w 2 hodowlach @_@ )

[ Dodano: Pią Lip 06, 2007 12:56 ]
Niestety mam złe wieści.

Krycie przesuwam w czasie na koniec wakacji (narodziny prawdopodobnie pod koniec IX). Ze względów osobistych.
Po pierwsze - chyba czeka mnie wizyta w szpitalu, gdzie spędzę co najmniej 2 tygodnie, a może nawet miesiąc. Nie zostawię w domu TŻ z dzieckiem i całym stadem zwierzaków plus ciężarną czy rodzącą samicą. W życiu by sobie nie poradził.
Po drugie - chyba niedługo się przeprowadzamy. W tej chwili wolny czas i urlopy będziemy wykorzystywać na niezbędne remonty, więc będzie z tym też trochę zachodu. Matce szczurzej z młodymi natomiast należy zapewnić spokój, a nasza bieganina i odnawianie/remontowanie domu na pewno nie stworzy dobrych warunków dla mamy i maluchów.
Po trzecie - co prawda Ancora ma już pożądaną wagę, ale nic nie szkodzi, aby jeszcze trochę przybrała masy i dorosła. Przynajmniej będzie zdrowszy i liczniejszy miocik :)

Pozdrawiam

Pleiades.
_________________
Pleiades i zwierzyniec i Half Blood Prince (przyszły hodowca)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 14