Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Layla
Pią Kwi 17, 2009 09:47
Czy szczur może się na nas obrazić lub gniewać?
Autor Wiadomość
Patti 



Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:50   Czy szczur może się na nas obrazić lub gniewać?
   Zwierzątka: Heruńka


Czy wasze szczury się na was gniewają.. Bo Hera robi to strasznie, szczegółnie teraz. Z łaską wyszła z klatki wterepała się na ramie i nawet nie mruknie. A ile było proszenia żeby wyszła z domku. A to wszystko przez to, że nie było mnie w nocy w domu. Foch osiągną szczyt.
Zazwyczaj jak mnie dłużej nie było w domu to się gniewała, ale jak brałam ją na ręce to przechodziło. A teraz? I jak ja mam ją rozweselić. Nie moge patrzeć na takiego smutaska...
Moja kochana mordeczka a taka złosna ;(
_________________
~~Stąpam po cienkim lodzie choć kocham wolność~~
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pią Lip 26, 2013 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:02   

Oooo, gniewają się, są obrażone i sfochowane :rotfl:
U nas fochmistrzem jest Fragles.
Jak przynieśliśmy małego Mini Kju i połączyliśmy chłopców, to Fragles się tak sfochował, że nie dał sie dotknąć, odpychał nas łapkami, jak do niego mówiliśmy to sie dupką odwracał, nie chciał z klatki wyjść. Jak go wyjęliśmy to sie odwracał od nas i trzeba było cały dzień głaskać, całować, mówić, że kochamy i że jest wspaniały i nic sie nie zmienia. W końcu mu przeszło, dał sie udobruchać, ale słowo daję, że coś takiego widziałam pierwszy raz w życiu i szczeka mi opadła kompletnie. :lol1:
Dodatkowo warto zauważyć, że sygnały jakie wysyłał były dla człowieka niezwykle wyraźne, nie trzeba było sie domyślać o co chodzi. Był ewidentnie ciężko urażony i obrażony.
Cudo! :lol1: :serducho: :serducho:
 
     
nev!
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 13:04   

powiem tak. moje chłopaki to dwie oazy spokoju i miziastwa, chyba że akurat się kłócą między sobą i tłuką o dajmy na to kawałek chleba albo jabłka (no ja też bym na ich miejscu) i raczej się na mnie nie gniewają, w każdym razie obydwa są praktycznie bezkonfliktowe, niemniej kiedyś miałam Szczurzycę, którą trzymałam pojedynczo i traktowała mnie właśnie jak członka stada - i często jej podpadałam. Na przykład nie pozwalałam jej wyżerać cukru z cukiernicy - i to był powód do tego, żeby szarpać mnie za włosy, czyli wyczesać. Wszystkie jej konflikty ze mną rozwiązywała po szczurzemu, czasem mnie nawet potrafiła ugryźć i było to ewidentnie za karę... ale za stricte focha bym tego nie uznała. Każde zwierzątko ma swoje problemy, prosto na jego skalę - i to co nam się wydaje błache, dla szczura jest bardzo poważne i nie można lekceważyć tego, że na przykład nie dajemy mu swojego obiadu - kiedy ten obiad tak pieknie pachnie. My wiemy, że obiad nie dla szczurka, ale skąd szczur ma to wiedziec? Najlepiej nie prowokować szczura do takich sytuacji.
 
     
Maniak 
...:::Marzena:::...



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 558
Skąd: Z pierwszej stolicy ;)
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 13:10   
   Zwierzątka: szczury, brat


Eh oczywista ze sie fochaja....ze niby jak to , szczur bez fochów :) to chyba niemozliwe...oj moje tez nieraz jak je za cos wyzwe to mi sie na oczy nie pokazuja, a jak chce zeby przyszły to tylko wygladaja zza łozka i sie obracaja tylkiem...:)
_________________
whatever you do,. do it well.
 
 
     
nev!
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 13:26   

no co? po prostu nie chce im się przychodzić :) trzeba uszanowac wolę szczurka :)
 
     
Tygrys 



Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 1133
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 13:39   
   Zwierzątka: Maniek - kocie diablę ;-)


ooo tak. wczoraj musiałam sprzątnać chłopakom mimo, że spali. jak tylko wyjęłam effiego z klatki to zaczął tak "gadać" z miną "z pod byka". wiecie, jak chce się żeby ktoś usłyszał co mówimy złego, a jednak mówimy pod nosem. hehe rozbawił mnie tak, że go wyściskałam a on jeszcze bardziej się rozgadał :mrgreen:
_________________
Za TM: ogoniaste - Andrzej ['], Norris['], Speedy ['], Chuck['], Reynevan ['], Effendi Rat's Troop ['], Samson['], Hodari ['], Remi ['], Smirnoff Rat's Troop[']
Tofik - pierwszy mój osobisty pies [']
 
 
     
Maniak 
...:::Marzena:::...



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 558
Skąd: Z pierwszej stolicy ;)
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 13:53   
   Zwierzątka: szczury, brat


nev!, no własnie trudno tu opisac, ale jedank to był foch bo długo sie ciagneło :0 byc moze zle przedstawiłam słowami :D
_________________
whatever you do,. do it well.
 
 
     
Mangusta 
ICanHasASnake!



Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 2458
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 14:08   

Dota jest na mnie sfochowana od ładnych kilku dni :roll: chyba dlatego że często mnie w domu nie ma...
_________________
Gadzinowe: Haribo, Gary; Czterokołowe: Hondziaszek, Granatowa Krowa
 
 
     
Elbereth 


Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 136
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 15:16   
   Zwierzątka: szczury, psy, patyczaki


Skąd ja to znam :roll: ... Po jakie licho sprowadziłaś tego małego gnojka do domu, zabieraj te łapy, nie chcę cię znać, nigdy ci tego nie wybaczę, a temu twojemu nowemu maleństwu łeb odgryzę :evil: ...
_________________
Moje ogoniaste słoneczka:
Dziewczyny: Kora, Bella, Nela
Chłopaki: Ferdinand, Kit, Nevis
Po Drugiej Stronie Tęczy: Nora, Vani, Franz
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 15:27   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Heidi ma wiecznego focha na ludzi których po prostu nie lubi :P Mafia obraziła się na mnie przez to że kilka dni nie mogłam ich wypuszczać. Nie chciała wychodzić z klatki a jak już nie wytrzymała i wyszła to trzymała sie odemnie z daleka, jak brałam ją na ręce to szybko uciekała i nie dawała sie głaskać. Ale ogólnie mam ciury nie obrażalskie ;)
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Patti 



Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 08:15   
   Zwierzątka: Heruńka


Uff... Dzisiaj już po wszystkim ;] Foch minął, a Heruńka siedzi sobie teraz słodko na kolankach... Koffane dziecko. Nawet serem żółtym się podzieliła. Wyniosła zakamuflowany w domku nieskończony kawałek, wzięła w łapki i wyniosła mi z klatki.. Hehe mój aniołek ;]
_________________
~~Stąpam po cienkim lodzie choć kocham wolność~~
Ostatnio zmieniony przez Pią Maj 18, 2007 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
ciacho 



Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 217
Skąd: Stargard
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 11:45   

hehe mnie jak niema dłużej w domu to Odys nie może się odemnie oderwać jak się steskni :) ale jak tylko mu czegos zabronie to ucieka za szafe i nie przychodzi na wołana, chyba że bardzo się sffochuje to przyjdzie, ale nie da się nawet dotknąć, wyjdzie pokaże sie i się odwróci tyłkiem siedząc za szfą z zaktóej mogę go widzieć, ale nie mam jak go wyjąć :P
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 12:39   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


ciacho napisał/a:
hehe mnie jak niema dłużej w domu to Odys nie może się odemnie oderwać jak się steskni


A co mu się dziwisz - bez kolegi jest :roll:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
ciacho 



Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 217
Skąd: Stargard
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 13:14   

wiem
ale juz niedługo będzie miał towarzysza :D wczoraj kupiłam mniejszą klatkę na czas zapoznania sie w poniedziałek jak dobrze pójdzie nie będzie sam :)
 
     
polegalu 
...Kagetora...



Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 187
Skąd: Gorzów Wlkp./Poznań
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 15:02   
   Zwierzątka: 3 szczurki <:3 )~~


Widzę, że odwracanie dupką to taki znany element. Moja ma największy problem, gdy w nocy do klatki trzeba iść, a ona bardzo tego nie chce (czasem ulega), bo znalazła sobie jakieś ciekawe zajęcie (np. wypychanie skarpetek z szuflady). Nawet rano potrafi sie obrócić i nie zwracać na mnie uwagi. No cóż szczur też człowiek :mrgreen:
_________________
Break [*], Kagetora[*], Demi[*], Tork [*], Precka [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14