Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Albireo
Śro Sty 17, 2018 12:55
ODDAM szczurki Kraków i okolice - miocik dumbo
Autor Wiadomość
neilah 


Dołączyła: 23 Paź 2017
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 20:45   ODDAM szczurki Kraków i okolice - miocik dumbo

1. Liczba szczurów do oddania: 13

2. Płeć szczurów: samice i samiczki (zapytaj)

3. Wiek szczurów: 2 tygodnie

4. Miasto: Kraków (odbiór na terenie Krakowa, dowóz w okolicach)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Okolice Krakowa - tak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Szczurki ciekawe świata, niektóre bardziej nieśmiałe niektóre mniej, bardzo ruchliwe i żywe, odkrywają świat bardzo intensywnie.

8. Stosunek szczurów do człowieka:, nie boją się człowieka, chętnie podchodzą, reagują na glos, wychodzą na dłonie.

9. Stosunek do innych szczurów: brak agresji, od narodzenia żyją w stadzie, nie wykazują żadnych zastanawiających zachowań

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Adoptowałam szczurkę - koleżankę dla moich 2 pozostałych dziewczyn (chciałam mieć 3 - wyszło, że dostałam 13 xD) i mimo zapewnień, jak teraz już wiem pseudohodowcy, że szczurka była oddzielana i nie ma szans na żadną ciążę - w ciąży była. O ciąży dowiedziałam się 2 dni przed porodem, bo wcześniej nic nie było po niej widać! :P Na szczęście kluski urodziły się zdrowe i dały mi dużo uciechy, patrzenie jak rosną jest niesamowite, szukam im dobrego domku, bo są prześliczne. Ja nie mam miejsca ani warunków na utrzymanie gromadki szczurów.

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Brak.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Jeśli nie masz szczurów to w parkach lub więcej, jeśli dobierasz do stadka to również pojedynczo oddam jak najbardziej. ;)

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Oczywiście chcę, żeby szczurki miały jak najlepiej, dlatego chcę wiedzieć przed adopcją co dana osoba wie na temat hodowli oraz jakie ma warunki (klatka itp.)

16. Zdjęcia szczurów: W załącznikach.

17. Kontakt: mailowo dominikat1997@interia.eu lub w wiadomości prywatnej na forum

18. Kilka słów o szczurze: Szczurki to odmiana dumbo, wiekszosc z nich po matce to husky i srebre kamturki (jasniejsze i ciemniejsze), mam tez dwa fuzzy dumbo ( :o )

Zdjecia









baby fuzz :3

 
     
0strowsky 


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 0
Skąd: Wrocław / Kraków
Wysłany: Śro Lis 15, 2017 16:28   
   Zwierzątka: Szczurki


Proszę o namiary na PW ;)
 
     
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 15, 2017 22:58   

neilah, jednego chyba sobie zostawisz...? :>
 
     
neilah 


Dołączyła: 23 Paź 2017
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 07:37   

Niwka chciałam, zobaczymy jak to będzie. Najbardziej chciałam zatrzymać fuzza, ale wszystkie to chłopaki, więc nie mogę. Bo mam w stadku same dziewczynki.
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1083
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 13:26   

neilah, proszę o zmianę zdjęć na miniaturki. Możesz korzystać z naszego hostingu z linku: http://img.szczury.biz/
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
szczurkai 



Dołączyła: 21 Mar 2016
Posty: 92
Skąd: zielona góra
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 14:44   
   Zwierzątka: szczury i żółw


neilah, jak chcesz zostawić sobie maluchy, to lepiej zastaw od razu dwa- będą wtedy miały towarzyszów w swoim wieku do zabawy :)
_________________
Moje :
Syria, Serbia , Ukayali , Orinoco
Za TM:Luna, Chelsi, Unia Europejska, Velvet, ,Melania, Bella, Paryż , Tokio
 
     
ziew 



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 592
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 21:58   
   Zwierzątka: 4 szczurze panienki


neilah, słodziaki :)
Brałbym wszystkie, ale walczę z GMR.
Wymiziać proszę i znaleźć fajne domki.

P.s. szczurkai, ma rację - jeżeli zostawisz, to muszą być dwie. Maluchy zawsze zbierają bęcki od starszych ciotek. Muszą mieć kogoś w swoim wieku, żeby się bawić i razem łobuzować. Jeden maluch ma przes....ne przy starych ciotkach, a dwa radzą sobie znacznie lepiej. Mogą się choćby potłuc w tej samej kategorii wagowej. :)
_________________
Zielony, a pod spodem: Pluszaki i Zamszaki.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=12519
 
     
Niwka 


Dołączyła: 13 Kwi 2016
Posty: 348
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 18, 2017 00:50   

Tam mamusia jest w wieku maluchów (prawie), więc nawet jedno dziecko miałoby towarzystwo. I mamusia też :) (nie wiem w jakim wieku reszta szczurków neilah).
 
     
neilah 


Dołączyła: 23 Paź 2017
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 18, 2017 21:32   

Niwka, Mamusia ma około 3, 4 miesiące, (zgaduję), moje pozostałe szczurki mają 5 miesięcy. ;)
 
     
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 16:28   
   Zwierzątka: ....


Poszło priv :serducho:
_________________
...
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1083
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 12:11   

neilah, czy wszystkie szczurki znalazły już dom?
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Albireo 



Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 1083
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Sty 17, 2018 12:55   

Brak odpowiedzi. Post zamykam i przenoszę do archiwum.
_________________
"Zawsze przy mnie, lecz nie ze mną": Spika, Irina, Akne, Rosika, Spock, Flawia sHS, Flora sHS, Xilesia of ZR, Yldritta od ZR [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1.28 sekundy. Zapytań do SQL: 12