Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Czw Lis 10, 2016 14:31
[Białystok,Ełk,Suwałki,okolice] Przygarnę 2 szczurki
Autor Wiadomość
noname890 


Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 12:24   [Białystok,Ełk,Suwałki,okolice] Przygarnę 2 szczurki

Może na początek dodam coś o sobie :O d razu zaznaczam, że planuję przygarnąć pierwszy raz ten rodzaj zwierząt, chociaż innych przez mój dom przewinęły się tuziny.
15 września zaczynam studia w Białymstoku (Budownictwo na politechnice) - pomyślałem więc, że to idealny moment na szczurki, które tak wiele osób mi polecało i chwaliło. Mimo tego, że będę studiował jestem w stanie zagwarantować im dostateczną opiekę, a jeżeli chodzi o brak doświadczenia- to postaram się je nadrobić czytając - no i wiadomo praktyka czyni mistrza :) . Po 15 września jestem w stanie odebrać zwierzaczki z odległości około godziny drogi od Białegostoku/ Ełku :)
1. Czy masz już szczury? - Niestety jeszcze nie- ale każdy kiedyś zaczynał, prawda? Posiadałem tuziny innych zwierząt i wydaje mi się - że nigdy żadne nie było pokrzywdzone- raczej każdy dożywał swoich sędziwych dni :) .
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. - Klatkę zamierzam kupić od razu jak przeprowadzę się na stancje/ew. odkupić od poprzedniego właścicela szczurków :)
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? - Białystok- do najlepszego który jest w Białymstoku zdaniem forumowiczów :)
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? - zbilansowaną dietą- jestem dietetykiem z pasji, z tego co wstępnie się doczytywałem zbilansowana dieta węglowodanowo-tłuszczowa z niskim białkiem - lecz zamierzam kupić książke- wrazie jeżeli przeczytalbym głupotę na internecie .
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? - nie nie zamierzam
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? - tak, jestem w stanie pisać często i chwalić się postępami :)
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. - Nie mam :)
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? - raczej nie zamierzam wyjeżdzać ze stancji na dłuższy okres czasu-a w nagłym przypadku mieszkam z 3 osób z czego jedna miała już szczury
9. Jak będą wyglądały wybiegi? - zamierzam wypuszczać je po pokoju, łóżku, może później jakieś spacery na ramieniu ( oczywiscie zależy jak oswojone będą szczurki :)
Więcej informacji:dawid.zatowski@o2.pl
lub pod nr telefonu:536924666
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 12:33   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Witaj!
Spacery oczywiście tylko po mieszkaniu, bo nie wychodzimy ze szczurkami na zewnątrz ;)
Po 15.09 będą do adopcji maluszki z dwóch miotów- z Poznania, które aktualnie znajdują się w Gdańsku oraz z Gorzowa(również znajdują się w Gdańsku-a przynajmniej tak mi się wydaje). Załatwienie transportu do Białegostoku myślę, że niw byłoby problemem.
Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się na priv ;)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 07, 2016 07:52   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


noname890, mogę zamknąć? :)
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Wrz 07, 2016 09:55   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


agathe1988 napisał/a:
mogę zamknąć?

Ale szybko poszło :mrgreen:
No ale sensowny adoptujący, to i szybka adopcja :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 07, 2016 10:30   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


limomanka, w tym tygodniu pomogłam już w adopcji 4 maluchów :D
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Śro Wrz 07, 2016 16:34   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


agathe1988, działaj, działaj - widzę, że masz ostatnio +100 do skuteczności ^^
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 18:30   
   Zwierzątka: szczurze damy


Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 10, 2016 14:26   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Brak odzewu, zamykam.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12