Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: agathe1988
Czw Maj 26, 2016 22:06
Oddam 1,5 letniego szczura
Autor Wiadomość
metalowa 



Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 126
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 11:28   Oddam 1,5 letniego szczura
   Zwierzątka: fretka


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: urodzony w lipcu 2014

4. Miasto: Słupsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: mocno ograniczone, pracuję w nieregularnych godzinach

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: 1.Przesunięty krąg w kręgosłupie - nie daje obecnie żadnych dolegliwości, na wszelki wypadek mam dla małego leki 2.Regularnie odrobaczany 3.Bakteria e-coli w zeszłym roku, wyleczone 4.Nowotwór - szczurek miał operację w lutym tego roku, od tego czasu nie ma dolegliwości

7. Charakter, usposobienie szczurów: szczurek humorzasty, szczególnie dla obcych, ale przywiązuje się do opiekuna

8. Stosunek szczurów do człowieka: opiekuję się nim od malutkiego i nigdy mnie nie ugryzł w złości, jedynie bardzo rzadko łapie ząbkami żeby zostawić go w spokoju, chętny na głaskanie, nie boi się brania na ręce; w stosunku do obcych bywa nieufny, czasem pozwoli się pogłaskać, potrzymać na rękach, a czasem ugryzie

9. Stosunek do innych szczurów: ma dominującą naturę, ze swoim bratem większość życia żyli w zgodzie, dbali o siebie nawzajem w trakcie choroby, jednak zdarzały się też napady agresji ze strony Murzynka

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: jego brat odszedł na początku marca, od tego czasu Murzynek tylko je i śpi, nawet nie za bardzo chce być brany na ręce, myślę że tak mu brakuje innych szczurów... a ja cóż, stada na razie nie powiększam

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: wyposażenie klatki za darmo, duża klatka za drobną opłatą, opcjonalnie chorobówka za drobną opłatą

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: - ankieta, regularne fotorelacje z życia szczurka

16. Zdjęcia szczurów:



17. Kontakt: 509689207, najlepiej SMS

18. Kilka słów o szczurze: ciężko mi go oddawać, bo to mój kochany pieszczoch, ale nie mogę patrzeć, jak gaśnie w oczach
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 12:30   
   Zwierzątka: królinka i szczury


metalowa, a może rozważ "pożyczenie" bądź adopcję jakiegoś dwulatka dla niego?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
agathe1988 



Dołączyła: 24 Maj 2015
Posty: 919
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 18, 2016 19:41   
   Zwierzątka: Cała 16 w <3


Aktualne?

[ Dodano: Czw Maj 26, 2016 22:09 ]
Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Na zawsze w sercu: Dumbo [*] Dabi [*] Abu [*] Dropsik [*] Gucio [*] Bubuś [*] Mount [*] Tadeusz of Zirrael Rattery [*] Everest [*] Homer [*] Thor [*] Dover [*] Otto [*] Puci [*] Navaho Incredible Rats [*] Powhatan Incredible Rats [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12