Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Pon Mar 21, 2016 16:23
Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]
Autor Wiadomość
Ohime 
Peace & Love


Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 20:25   Oddam PILNIE 3 samce [MOSINA, PUSZCZYKOWO, KÓRNIK, POZNAŃ]

1. Liczba szczurów do oddania: 3 młodych panów

2. Płeć szczurów: Samce

3. Wiek szczurów: Ok 4 miesiące

4. Miasto: Rogalinek

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Mosina, Puszczykowo, Kórnik, Luboń, Poznań Starołęka

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Szczurki są zdrowe. Chorób nie przechodziły.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Szurki są ciekawskie i przyjazne. Szczurek biały jest bardziej takim szczurkiem dominującym, dwa szare to czyste miziaki. :D

8. Stosunek szczurów do człowieka: Do człowieka są przyjaźnie nastawione lecz niestety nie są bardzo z nim związane więc wymagają więcej opieki.

9. Stosunek do innych szczurów: Przyjazne wobec siebie

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Z wielkim żalem jestem zmuszana oddać moje 3 samce. Powody są dwa.
Pierwszy powód jest taki, że moje dziecko ostatnio było w szpitalu i z racji tego całego zamieszania, bo nie znosił tego pobytu dobrze to nikt nie mógł się tymi szczurkami zająć. Drugi powód jest taki, że u mojego syna wykryto bakterie.Oczywiście może być to mały procent, bo tą bakterię nie można zdiagnozować gdzie ona była, ale właśnie z racji tego, że szczury mogą być jej nosicielami muszę zminimalizować ryzyko kolejnego pobytu w szpitalu. Naprawdę z wielkim bólem serca muszę je oddać. Zależy mi bardzo, żeby te szczury miały dobry dom.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Wolałabym razem.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Z racji tego, że nie mogę im zapewnić domu chce dla nich jak najlepszego domu i jak najlepszego nowego właściciela. Bardzo mi zależy co jakiś czas abym mogła zobaczyć szczurki na zdjęciach, a przed adopcją wymagana jest umowa przedadopcyjna.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: 726 795 467 lub przez facebook: tutaj

18. Kilka słów o szczurze: Szczurki zaadoptowałam jak były malusie. Szczurki mają czerwona oczka i oklapnięte uszka. Dwa szare i jeden biały.

Dodatkowe: Niestety mam możliwość zawiezienia szczurków do Mosiny, Puszczykowa, Kórnika, Lubonia. Z samym Poznaniem byłoby bardzo ciężko. Bardzo zależy mi na czasie.



 
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 22:55   

Kurcze jakby był transport do Wawy to wziełabym wszystkie razem :)
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Tenabris 


Dołączyła: 26 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Sokółka
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 11:11   
   Zwierzątka: Dwa konie, kota, oraz planuję ponowny zakup szczurków :)


Aktualne?
 
     
wilcza 


Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 02, 2016 11:38   
   Zwierzątka: Cztery szczury


Tenabris napisał/a:
Aktualne?


Podpinam się pod pytanie.
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sty 02, 2016 13:16   
   Zwierzątka: brak


Podany jest numer telefonu i kontakt na facebooku, użytkowniczka raczej nie wchodzi na forum.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 10:07   
   Zwierzątka: brak


Ohime, aktualne?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
olgapsiara 


Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 405
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 11:35   
   Zwierzątka: Pies, 3 szczury i gekon lamparci


Aktualne, bo na olx ciągle jest. Ostatnio było odświeżane ;)
_________________
Ze mną : Pysia, Granda i Szelma
Za TM : Mysia ( 6 miesięcy ) [*]
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 13:36   
   Zwierzątka: brak


Ohime, nadal aktualne?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 21, 2016 16:22   
   Zwierzątka: brak


Brak odzewu, zamykam.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13