Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Śro Kwi 13, 2016 00:17
Psiaki XXI
Autor Wiadomość
Chester 
Szczurza mamusia



Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 391
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 20:06   

Niesamowita różnica 💮 :serducho:
_________________
Chester i spółka - Facebook :
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 20:39   

W każdej wersji wygląda uroczo :jezor:
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:04   

Syndrom "zimnego ogona" ktoś przechodził, ile trwało i czy jakoś u weta leczył? Comie po wpadnięciu 2 dni temu do rzeki połowa ogona zdechła. Wisi jej taki flaczek martwy :P Złamany nie jest bo daje się normalnie obmacywać, humor dopisuje jak zawsze.

Delta za to bez wpadania do rzeki kicha zwłaszcza po przebudzeniu, i trochę kaszle ale to chyba przez łykanie śpika :P Wiem że mogę iść do weta ale wolałabym uniknąc ładowania w psa antybiotyku. Daję rutinoscorbin od 2 dni, gorzej nie jest ale czy lepiej to w sumie też nie wiem. Pomysły?
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 20:16   

My w czwartek wróciliśmy z wyprawy do domu. Świnoujście odhaczone, spotkanie z Juni i młodą również :D Pieseł poznał nowych znajomych, w końcu mógł się wybiegać (bo nie było co pół metra szkła na ziemi). Plaży nie zaliczyliśmy bo nie było czasu i chęci. Zresztą w Gdańsku na tę plażunie też nam się nie chce tuptać.


Z moją mamą w Kamminke




W odwiedzinach u koni



Papi walk z Juni :P Generalnie wyjazd do Świnoujścia był pod znakiem beagle & border collie, jeżeli chodzi o spotykane na spacerach psy


+ Bonus, polecam :D http://i68.tinypic.com/2pq03lt.jpg
_________________


 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 22:49   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Vaco dobry bonus :D
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Lama 


Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 688
Wysłany: Pon Kwi 04, 2016 09:36   

Wróciliśmy z naszej pierwszej poważnej wystawy - DuoCACIB Nitra.
W oba dni Drakul zajął w młodzieży drugą lokatę i dostał ocenę doskonałą. Dumna jestem, bo pierwsze miejsce było ustawione, a sędzia w sobotę zryty - na 20 psów połowa doskonała, reszta niżej, były nawet dyskwalifikacje. Najbardziej cieszy mnie to, że polscy zawistni handlerzy, którzy próbowali mnie zdenerwować w czasie oceny na ringu, wyszli z ostatnimi lokatami i ocenami bdb, chociaż mają championów Polski. W niedzielę poszło nam już lepiej, do tego stopnia, że hodowczyni/właścicielka naszego konkurenta zaproponowała, żebyśmy przed wysyłaniem zgłoszeń na wystawy kontaktowały się ze sobą i ustalały, która wystawia psa w której klasie. Tzn. że mój pies musi być fajny nie tylko w moich oczach. :twisted:

Słowacy i Czesi są zajefajni, Polaczki to tragedia. Pojawia się ktoś nowy - trzeba potraktować z buta konkurencję... Już mam stresa przed klubówką w przyszłym tygodniu, bo jakimś cudem udało nam się zgłosić na polską wystawę. Będą próbowali mnie zeżreć, dobrze że zabieram męża. :P
Naprawdę cieszę się, że importowałam Drakula - jak zrobimy jakiekolwiek championaty i do tego IPO, to będziemy wymiatać. Tylko musimy wytrenować stanie na wystawach, bieganie już ogarnęliśmy.;)
 
     
Chester 
Szczurza mamusia



Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 391
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 15:22   

Teosiowi wylało się oczko. Nie stać nas na weta więc przemywamy. Oby do Poniedziałku
_________________
Chester i spółka - Facebook :
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 16:51   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Chester, nie możesz pożyczyć? Lepiej, żeby chociaż go zobaczył dr Garncarz.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
czartoria 



Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 1341
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 17:08   
   Zwierzątka: Gucio, Bryś, Amorek, psy i rybki


Przecież to straszny ból jest :?
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11606
Za TM: Dumbusia, Tchórzyczka, Tentej, Drechu, Tfety, Zygmunt, Borsuk, Sylwuś, Malinka, Maciusiu, Suszi, Sziszunek, Kreciu, Nesti, Abies, Holly, Czili, Liczi, Kofi
 
     
Tuś 



Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 113
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 17:17   
   Zwierzątka: 2 skoki, chomik, pieseł, 4 koteły +dzikusy


U nas w prawdzie chodziło o kotkę, ale gdy ropa wypchała jej gałkę oczną, która z kolei spowodowała jej pęknięcie, kocica była na przeciwbólowych zanim doszło do zabiegu. Nie wyobrażam sobie zostawić zwierzę w takim stanie bez jakiejkolwiek pomocy.
_________________

 
     
Trzynastka 


Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 192
Skąd: Sopot
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 17:21   

Chester napisał/a:
Teosiowi wylało się oczko. Nie stać nas na weta więc przemywamy. Oby do Poniedziałku [url=http://images77.foto...5bm.jpg]Obrazek[/URL]


:|
 
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 18:14   

Moja kundellla też tak miała, dostawała zastrzyki z antybiotykiem i taką zawiesinę do wkrapiania. Oko wyglądało paskudnie najpierw jak czerwona bania, potem jak martwe. Zaszło bielmem i się ślimaczyło, pies miał wtedy 20 lat i szczerze myśleliśmy o uśpieniu. Po miesiącu zakrapiania oko wróciło do normy.
Psu doraźnie można podać pyralginę na takiego malucha 2x dziennie po pół tabletki. No i koniecznie do weta! Kasę pożyczyć po rodzinie, sąsiadach, znajomych. Albo iść do swojego stałego weta i wyjaśnić sytuację, może zgodzi się odwlec płatność.
Nie jestem w stanie zrozumieć odwlekanie wizyty z psem w takim stanie. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia.

A z psich nieszczęść, Delcie od 3 dni leje się co jakiś czas krew z nosa. Wet stwierdził że dolne kły które wbijały się w podniebienie przebiły się do nosa :/ Wściekła jestem bo ten sam wet stwierdził że nie ma potrzeby korygowania tych kłów, że one już sobie miejsce zrobiły i głębiej nie wejdą. No i weszły :/ Decydujące będzie zdjęcie RTG czaszki ale tu pojawia się problem bo Delta prawdopodobnie ma wadę serca. Ostatnio dowiedziałam się że z jej rodzeństwa żyje już tylko jeden pies oczywiście z wadą wrodzoną pikawy :/ W poniedziałek EKG, echo, dopler czyli 200zł nie moje. Potem zdjęcie i w najlepszym wypadku piłowanie kłów. Dobrze że suka w stanie ogólnym dobrym. Chyba będę przez dwa miesiące chleb ze smalcem jeść żeby za to wszystko zapłacić bo z kasą u nas słabo aktualnie. Ehh bida moja kochana.
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 18:19   

Sorgen, o rety... ale kumulacja
biedna Delta :glaszcze:

Chester, koniecznie do weta, choć by na kredyt albo kase popożyczać
przecież pies cierpi....
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Chester 
Szczurza mamusia



Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 391
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 18:38   

Wiecie - ja mogę mówić ile wlezie... :( w tym rzecz. Akurat musiało się to zdarzyć wtedy, kiedy bieda zagląda do kieszeni... Pytaliśmy innych..nic z tego. ;(
_________________
Chester i spółka - Facebook :
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 18:44   

Idźcie do swojego weta, zastrzyk i krople to nie fortuna może zgodzi się na kredyt dać.
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 12