Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Wto Sie 18, 2015 00:42
[Śląskie, Lędziny] Rosa Bluum (black hooded)
Autor Wiadomość
Gryzoniowa 


Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 78
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 11:13   [Śląskie, Lędziny] Rosa Bluum (black hooded)
   Zwierzątka: Elyan&Lionel


1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: Samiczka

3. Wiek szczurów: 26.10.2013 r.

4. Miasto: Lędziny (śląskie)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Komunikacją miejską w obrębie Tychów, Mysłowic, Katowic

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Na początku walczyliśmy ze świerzbem usznym, ale problem już dawno zażegnany.

7. Charakter, usposobienie szczurów: W miarę spokojna, jeśli wyładuje energię na wybiegu. Jak na szczura przystało jest bardzo ciekawska i musi wszystko sprawdzić.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Miłości wielkiej nie ma, ale na wybiegach sama podchodzi i skacze po mnie. Czasami potrafi chodzić za mną krok w krok.

9. Stosunek do innych szczurów: Nieznany, ale wobec innych zwierząt nie wykazuje agresji.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Chciałam spróbować znaleźć małej dom, bo nie jestem w stanie (przynajmniej na razie) zapewnić jest podstawowego warunku opieki jakim jest drugi szczur. Decyzja o oddaniu nie zapadła jeszcze tak naprawdę, bo cały czas szukam wyjścia, abym nie miała wyrzutów sumienia, że zabieram jej część szczurzej natury.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: ---

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: ----

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: ---

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: ---

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Z pewnością wypełnienie ankiety, nie oddam jej też osobie, do której nie będę miała zaufania. Oczywiście drugi szczur w podobnym wieku (mile widziane jakieś stadko), klatka odpowiednio urządzona i spełnianie podstawowych wymagań życiowych szczura.

16. Zdjęcia szczurów:




17. Kontakt: Poprzez forum.

18. Kilka słów o szczurze: Z ciężkim sercem dodaję to ogłoszenie, bo zdążyłam się naprawdę do niej przywiązać. Jest to naprawdę świetny szczur. Nie znosi łapania, podnoszenia czy trzymania na rękach, ale gdy jest na wybiegu i ma stały grunt pod łapkami to sama zaczepia ludzi (i nie tylko, bo do królika też zawsze musi podejść). Trzeba mieć na nią tylko oko, bo ona jest raz tu raz tam, ciężko za nią nadążyć. Wobec obcych osób jak i zapachów podchodzi ostrożnie. Musi najpierw kogoś poznać i pobyć z nim chwilę, by przekonać się, że to nic złego. Uwielbia obgryzać plastikowe koszyczki, ale kuwetę zostawia w spokoju. Hamaki też muszą być naprawdę wytrzymałe, bo lubi przerabiać je na materiały do gniazda. Za smakołyki da się pokroić, szczególnie słonecznik i pestki dyni (przez to przybrała trochę na wadze...) Jako jedyne zwierzę, które jest u mnie wcina suszone płuca :P Dzięki temu, że nie jest wymyślna, cała paczka jest tylko dla niej.

Jeśli moja sytuacja się zmieni i kluska zostanie od razu dodam informację w tym temacie.
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 14:42   
   Zwierzątka: szczurze damy


Aktualne?
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Gryzoniowa 


Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 78
Wysłany: Pon Maj 04, 2015 16:03   
   Zwierzątka: Elyan&Lionel


Tak.
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 11:31   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Aktualne?

[ Dodano: Wto Sie 18, 2015 00:42 ]
Brak odzewu, zamykam.
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12