Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[PŁOCK] Kastracja
Autor Wiadomość
sliwkowapanna 



Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 486
Skąd: Płock/Wawa
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 11:42   [PŁOCK] Kastracja
   Zwierzątka: 4 szczury i 2 myszki


Z racji iż Płock to moje rodzinne miasto a rzadko tam bywam a rozważam kastrację samca(1 rok i 8miesięcy), poleci ktoś jakiegoś weta w Płocku? Bo szczerze powiedziawszy znam aż jednego weta w Płocku i to raczej od większych zwierząt... + jaki koszt jeśli się ktoś orientuje
_________________

___________________________________
Harry(04.2013), Wally (02.2014), Karmelek i Hermiona(06.2014) -> Nasz temat
 
     
expelliarmus 



Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 163
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 12:22   

W Płocku polecam doktor Kaniewską, przyjmuje w przychodni Primavet (?) na Jana Pawła. Nie orientuję się jak z kastracją, ja jednak taki zabieg wykonałabym w Warszawie, ale jak byłam u rodziców i potrzebowałam weta na już to zawsze jeździłam do niej, pomagała mi też telefonicznie.
 
     
sliwkowapanna 



Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 486
Skąd: Płock/Wawa
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 14:40   
   Zwierzątka: 4 szczury i 2 myszki


niestety nie dysponuję aktualnie kwotą niemalże 300zł, a wiem, że w mniejszych miastach jest i taniej i dobrze robione. A w tej przychodni sprawdzałam, ale nie mają w "ofercie" małych zwierząt i ich kastracji więc wolę najwyżej odłożyć to w czasie i jak mówisz-Wawa
_________________

___________________________________
Harry(04.2013), Wally (02.2014), Karmelek i Hermiona(06.2014) -> Nasz temat
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 14:50   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


sliwkowapanna, gdzie w Warszawie tyle chcą za kastrację samca? Może poszukaj i porównaj ceny - ja płaciłam zdecydowanie mniej, a operuję u sprawdzonych wetów.

Druga rzecz - zdecydowanie wybrałabym doświadczonego w operowaniu szczurów weta, bo koszty powikłań źle przeprowadzonych zabiegów (ropnie, powtórne szycia, problemy z wybudzeniem się z narkozy) są zdecydowanie większe niż różnica w kosztach.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 22:01   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Podpiszę się pod expelliarmus, przy czym chirurgiem tam jest dr Kaniewski - dobry chirurg. Operował mi kilka szczurów, przeprowadzał również kastracje samiczek i prawie zawsze wszystko było OK (z wyjątkiem jednej sytuacji, IMO niezależnej od niego). Samce też kastruje, kastrował pana od Beataa.

Minus jest taki, że nie ma tam wziewki, ale poza tym byłam zadowolona z jego pracy i gdybym wróciła do Płocka, kastrowałabym u niego.

Edyta: za kastrację samiczki płaciłam 220 zł. Podejrzewam, że koszt samca nie będzie wyższy, stawiałabym nie więcej niż 170 zł. Warto przedzwonić i spytać.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12