Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwany sprawdzony wet z Nysy (w.opolskie) i jej okolic
Autor Wiadomość
Necromanthe 



Dołączyła: 31 Sty 2015
Posty: 8
Skąd: Nysa
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 16:48   Poszukiwany sprawdzony wet z Nysy (w.opolskie) i jej okolic
   Zwierzątka: sunia w podeszłym wieku; a wkrótce dwaj szczurzy lokatorzy:)


Witam!
Interesują mnie dane kontaktowe dobrych, obeznanych z wszelkimi chorobami, z jakimi borykają się małe zwierzęta futerkowe (gryzonie), weterynarzy z miasta Nysa i jej okolic! To niewielka mieścina w woj. opolskim (o ok. godziny jazdy od Wroca i tyle samo od Opola), jednak forum Alloszczur jest na tyle duże, że a nuż znajdzie się jakiś forumowicz z tychże rejonów.:)
Jestem jeszcze przed zakupem ogonków, jednak chcę się jak najlepiej przygotować na ich przyjęcie, czego nr do porządnego weta jest, moim zdaniem, nieodzownym elementem.
Chciałabym tutaj zaznaczyć, że chętnie przyjmę namiary nie tylko na weterynarzy, z którymi mięliście osobiście styczność, ale i na tych, którzy cieszą się uznaniem wśród Waszych znajomych, którzy sami powierzają w ich ręce swoich pupili, nie tylko szczurki, choć głównie to o nie się tutaj rozchodzi.:)
Sama obdzwonię jeszcze wszystkich i posprawdzam, bo w końcu to w moim interesie leży, żeby milusińscy, którzy trafią pod mój dach, mięli zapewnioną możliwie jak najlepszą opiekę.
Dzięki temu mam nadzieję uniknąć, że tak powiem... wpadek z wetami, których wiedza o czworonogach kończy się na poziomie psa i kota. xD Troszkę czytałam na ten temat, nie tylko tutaj, ale i na innych forach, i z całego serca pragnę oszczędzić niepotrzebnych cierpień moim zwierzakom!
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie Wasze odpowiedzi.
A.:)
_________________
Level of the sky is not the last one we can reach...
A pod moim dachem już niedługo dwaj, nowi szczurzy lokatorzy:)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 16:55   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Necromanthe, a w liście polecanych wetów sprawdzałaś? W Nysie była polecana lecznica Bernardyn (zajrzyj do wątku po szczegóły) - do zweryfikowania, ale jest to jakiś punkt zaczepienia.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Necromanthe 



Dołączyła: 31 Sty 2015
Posty: 8
Skąd: Nysa
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 18:28   
   Zwierzątka: sunia w podeszłym wieku; a wkrótce dwaj szczurzy lokatorzy:)


Dzięki za napomnienie, Pyl. :] Wcześniej, jak próbowałam dostać się do katalogu "Polecani" z androida, każdorazowo internet trafiał, za przeproszeniem, szlag - stąd osobny wątek. Przerzuciłam się na laptopa i od razu znalazłam wspomnianą lecznicę, już po pierwszych paru wynikach. xD :lol: Dlatego pardon za faila z mojej strony. Oddelegowuję innych nieogarów, takich jak ja, do polecanych wetów: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=11924 . Dla zainteresowanych: dokładne namiary na tę lecznicę także można znaleźć w tym wątku.:) Mam nadzieję, że temat nie zostanie zamknięty, a nuż komuś jeszcze przypomną się namiary na weta, do którego uczęszcza z pupilem. :wink:
_________________
Level of the sky is not the last one we can reach...
A pod moim dachem już niedługo dwaj, nowi szczurzy lokatorzy:)
Ostatnio zmieniony przez smeg Nie Lut 01, 2015 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 3.18 sekund. Zapytań do SQL: 13