Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Śro Sty 07, 2015 15:46
Przygarnę 2 samiczki w wieku od roku dla
Autor Wiadomość
Karolinap15 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 0
  Wysłany: Czw Lis 13, 2014 09:02   Przygarnę 2 samiczki w wieku od roku dla
   Zwierzątka: Szczurka-Bitches,myszki-Miki i Iwo,króliczka-Dyzia i psa Majkiego


A więc,przygarnę 2 samiczki-koleżanki dla mojej szczurzej panny.Niedawno pożegnałyśmy jej siostrę . Bitches ma 2 lata i 6 miesięcy . ;) Jeżeli chodzi o transport da się jakoś skombinować .

Miejsce zamieszkania : Wałcz,zachodniopomorskie niedaleko Piły


Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Karolina
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 11:17   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Karolinap15, http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=17016 , http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16927
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Sob Lis 15, 2014 08:27   oddam :(

cześć,
mam 2 szczury, samiczkę husky wysterylizowaną oraz samczyka wykastrowanego liljowego.
nie są rodzeństwem mają 1 rok i 10 miesięcy.
mam trudną sytuację...tydzień temu zastałam puste szafki partnera z którym byłam 7lat i list pożegnalny... nie stać mnie opłacać samej mieszkania... muszę przeprowadzić się na mały pokój i nie dam rady zabrać ze sobą ukochanych szczurów. chciałabym żeby trafiły w dobre ręce... :(
Drobniutka samiczka Porsche , jest ciekawska wiecznie zabiegana, bardzo inteligentna, reaguje na imię, robi obrót :) na hasło obrót.. lub jak tylko chce cos dostać. Jest indywidualistką :)
Duży Samczyk Łyski również reaguje na imię, robi obrót (choć żeby mu się chciało to zrobić to ewidentnie nad swoja główką musi mieć bardzo smaczna zachętę). Jest nie ufny wobec obcych. ale to kwestia dania mu trochę miłości i zainteresowania. idealny do pieszczot.
mogę oddać Ci za darmo moją klatkę kwarantannę (40x40) i oczywiście karmę large cripsy którą uwielbiają oraz standardową.
/Ewelina 694705207
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Sob Lis 15, 2014 08:29   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


katharsise, wrzuć ogłoszenie w tym dziale: http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=63
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Sob Lis 15, 2014 08:39   

zdjecia

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
Karolinap15 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 0
Wysłany: Sob Lis 15, 2014 13:00   Re: oddam :(
   Zwierzątka: Szczurka-Bitches,myszki-Miki i Iwo,króliczka-Dyzia i psa Majkiego


katharsise napisał/a:
cześć,
mam 2 szczury, samiczkę husky wysterylizowaną oraz samczyka wykastrowanego liljowego.
nie są rodzeństwem mają 1 rok i 10 miesięcy.
mam trudną sytuację...tydzień temu zastałam puste szafki partnera z którym byłam 7lat i list pożegnalny... nie stać mnie opłacać samej mieszkania... muszę przeprowadzić się na mały pokój i nie dam rady zabrać ze sobą ukochanych szczurów. chciałabym żeby trafiły w dobre ręce... :(
Drobniutka samiczka Porsche , jest ciekawska wiecznie zabiegana, bardzo inteligentna, reaguje na imię, robi obrót :) na hasło obrót.. lub jak tylko chce cos dostać. Jest indywidualistką :)
Duży Samczyk Łyski również reaguje na imię, robi obrót (choć żeby mu się chciało to zrobić to ewidentnie nad swoja główką musi mieć bardzo smaczna zachętę). Jest nie ufny wobec obcych. ale to kwestia dania mu trochę miłości i zainteresowania. idealny do pieszczot.
mogę oddać Ci za darmo moją klatkę kwarantannę (40x40) i oczywiście karmę large cripsy którą uwielbiają oraz standardową.
/Ewelina 694705207

Słodziaki ;) Bardzo,ale to bardzo chętnie je przygarnę.Moja samiczka coraz bardziej osowiała z powodu braku towarzystwa ..
_________________
Karolina
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 12:04   

jestem z wrocławia,
więcmusimy ustalić jak je przetransportować
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
Karolinap15 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 0
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 13:58   transpt
   Zwierzątka: Szczurka-Bitches,myszki-Miki i Iwo,króliczka-Dyzia i psa Majkiego


Okej,to ja założę temat.Może akurat ktoś bd przejeżdżać . ;) A i jeszcze pytanie ,czy szczurki lubią ziółka herbal pets lub suszone owoce ? Bo ja mam taki problem że ani moja szczurka,ani królik nie ruszają,a mam ich naprawdę dużo .Tylko myszki jedzą no ale wiadomo,takie maleństwa to raczej tego nie zjedzą przez pór roku hehe . Oby znalazł się transport ;)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
Karolina
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 16:26   
   Zwierzątka: brak


Poszukajcie transportu na blablacar, niektórzy mają zaznaczone, że przewożą zwierzaki i można zapytać, czy zgodzą się przewieźć szczurka w transporterze. Tylko trzeba zapłacić parę zł ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 17:23   

zioła wybierają-nie wszystkie im smakują(ja dawałam im taka mieszankę zioła dla szczura, owoce i warzywa chętnie wcinają
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
Karolinap15 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 0
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 19:47   
   Zwierzątka: Szczurka-Bitches,myszki-Miki i Iwo,króliczka-Dyzia i psa Majkiego


katharsise napisał/a:
zioła wybierają-nie wszystkie im smakują(ja dawałam im taka mieszankę zioła dla szczura, owoce i warzywa chętnie wcinają

Aham,no to fajnie ;) a ja jeszcze pytanie,czy posiadasz transporter w razie przewózki ?
_________________
Karolina
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 02:19   

cześć
pojadą w klatce, z zawieszonym hamakiem więc będą się czuły bezpiecznie w nim
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
Ostatnio zmieniony przez Karena Czw Lis 20, 2014 04:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 15:59   

nie wiem czemu ale mam wrażenie że wiadomości które wysykłam nie dochodzą do ciebie ;)
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
Karolinap15 


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 0
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 10:08   aa
   Zwierzątka: Szczurka-Bitches,myszki-Miki i Iwo,króliczka-Dyzia i psa Majkiego


katharsise napisał/a:
nie wiem czemu ale mam wrażenie że wiadomości które wysykłam nie dochodzą do ciebie ;)

Doszła do cb wiadomość ? Muszę się upewniać bo tak jakby priv mi chyba nie działa :/
_________________
Karolina
 
     
katharsise 



Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 17:03   

doszla tylko jedna
_________________
Rati i Dixi - "wczoraj i dziś"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 15