Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Lis 10, 2014 14:03
[Gdańsk] oddam maluchy za miesiac :))
Autor Wiadomość
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Śro Paź 08, 2014 09:47   [Gdańsk] oddam maluchy za miesiac :))

1. Liczba szczurów do oddania: 8
2. Płeć szczurów: chłopcy
3. Wiek szczurów: ur. 7.10.2014
4. Miasto: Gdańsk
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: trójmiasto max
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie
7. Charakter, usposobienie szczurów: piszczą :mrgreen:
8. Stosunek szczurów do człowieka: znają już mnie
9. Stosunek do innych szczurów: nie znają innych prócz mamy
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie wiem
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: póki co kluski
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: pomyśle nad tym
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: rozważę to
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: ma być rozsądny żeby wiedział co się wiaże z tą decyzją
16. Zdjęcia szczurów: będę dawał na bieżąco
17. Kontakt: 512158886 wystarczy sms oddzwonię
18. Kilka słów o szczurze lub szczurach:póki co rosną :-)

Szczurka została mi oddana bo puściłem pocztą pantoflową że poszukuje koleżanki dla mojej Mimi :-)

Okazało się że szczurka jest w ciaży i z poniedziałku na wtorek urodziła :shock: maluchy widziałem tylko przez chwile i na dzień dzisiejszy nie wiem ile ich tam jest póki co nie ruszam ich niech mama się przyzwyczai do mnie choć jest miła i przyjacielska

Maluchy do oddania pod koniec miesiąca lub po św.zmarłych

Moim tematem proszę o opieke panne smeg

Prawdopodobnie dziś może je obejrzę na krótko i doszedłem do wniosku że jeśli w miocie bedą panny to wszystkie zostawiam sobie :>
Ostatnio zmieniony przez waskisongo Nie Paź 12, 2014 20:56, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Śro Paź 08, 2014 21:10   

Dobra policzyłem je póki co

jest ich 12 sztuk :shock:

Wziąłem je na chwilę, mama nie protestowala póki co xD potem chciała jednego mi ukryć w kołdrze :>

Myślała że tego nie widzę :>

Póki co rosną, nie widziałem też nic niepokojącego

Płci nie sprawdzałem będzie czas i na to

:serducho: a jakie sweet różowe kluski aż łza sie kręci na oku ;)

Myślę nad tym czy z miotu nie zostawić wszystkich dziewczyn z mamą!!!!

Co myślicie??

Poprawiłam błędy i literówki. Popracuj trochę nad czytelnością tekstu. /Devona
Ostatnio zmieniony przez smeg Czw Paź 09, 2014 14:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 13:18   
   Zwierzątka: brak


waskisongo, zalezy ile tych dziewczyn bedzie i czy masz warunki na tyle szczurow ;) Jakie wymiary ma Twoja klatka? Czy masz jeszcze jakies szczurki, oprocz matki miotu i mlodych?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 14:07   

Mam dwie duże klatki, dwupietrowe zamieszkują dwa samce Herkules i Łysy :-)

Drugą zamieszkuje Mimi z jej obecną fufelką, z racji porodu jej koleżanki Mimi obecnie siedzi z chłopcami :p

A mamusia z dziećmi :>

Wiem o co zapytasz panno smeg....Mimi jest wystrerylizowana więc bez obaw xD

Herkules jest już trochę wiekowy i powiem szczerze co zauważyłem u niego, że nie lubi swoich towarzyszy woli być ze mną i pod moją nieobecność siedzi , śpi , je na moim łóżku

Zapomniałem wspomnieć :lol: jeden szczurek jest juz zarezerwowany dla mojej koleżanki (samiec) :-) ma dwa młodziaki i chce 3 :-)
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Paź 11, 2014 11:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Ruuda89 


Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 14:47   

Czekamy na zdjęcia :D
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 14:58   

Internet mam tylko w tablecie :mrgreen: i nie mam pojecia jak w tablecie zrobić miniaturki ;( taki tępy bat ze mnie :lol:
Ostatnio zmieniony przez karola Czw Paź 09, 2014 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 18:44   

Footki :mrgreen:





 
     
elddine 



Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 22:41   
   Zwierzątka: Filip,Gacek, mały


Sliczności :) Daj znac jak bedzie wiadomo ktorzy chlopcy sa :) czy jest mozliwy transport do Warszawy?
_________________
Ze mną Gacek i Czesio oraz Ruda na DT po usunieciu guza... Filip na zdjęciu za tęczowym mostem :(
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 08:29   

elddine napisał/a:
Sliczności :) Daj znac jak bedzie wiadomo ktorzy chlopcy sa :) czy jest mozliwy transport do Warszawy?


Chyba nie :/ zadaleko trochę ;( napewno wkrótce będą ogłoszenia z Wawy :glaszcze: pozatym maluchy rosną, wczoraj na chwilę zaglądałem i zauważyłem problem

Czy to normalne jak matka karmi (to wiadomo dzieciaki są przyklejone do sutka) usłyszała mnie to wyleciała z domku razem z kilkoma młodymi :shock: potem je pozbierała do domu lecz prócz jednego, potem go pokazałem jej to go zabrała do domu, mogła zapomnieć o nim ??
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 10:27   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


waskisongo, młode matki czasem są w stanie zagubić malucha, zwłaszcza jeśli jest ich dużo. Dobrze zrobiłeś, że jej pokazałeś - cieszę się, że ogarnęła temat.
Z Trójmiasta do Warszawy dość łatwo znaleźć transport - poszukajcie na blablacar, na facebooku i u nas na forum.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Jasta 


Dołączyła: 04 Paź 2014
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 14:02   
   Zwierzątka: 1xpies 3xszczuras


Ja myślę, że będę chętna na 2-3 chłopaków :D z niecierpliwością czekam na więcej info :)

Off-Topic:
(widziałam ten temat już wcześniej ale jeszcze nie było żadnego info i po cichu miałam nadzieję, że to będzie gdzieś blisko mnie... no i proszę! Gdańsk! :D to chyba przeznaczenie :lol1: )
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 14:57   

Jasta napisał/a:
Ja myślę, że będę chętna na 2-3 chłopaków :D z niecierpliwością czekam na więcej info :)

Off-Topic:
(widziałam ten temat już wcześniej ale jeszcze nie było żadnego info i po cichu miałam nadzieję, że to będzie gdzieś blisko mnie... no i proszę! Gdańsk! :D to chyba przeznaczenie :lol1: )


Na_pewno szczurki będą na oddanie :> myśl pozytywnie moja droga
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Paź 11, 2014 11:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jasta 


Dołączyła: 04 Paź 2014
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 15:23   
   Zwierzątka: 1xpies 3xszczuras


waskisongo, już się nie mogę doczekać, stan bezszczurowia mi nie służy... :) :roll: a tak z ciekawości, masz jakąś fotkę gdzie bardziej widać szczurzą mamusię? Na jednej fotce dojrzałam pyszczek, śliczna jest!
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 16:15   

Jasta napisał/a:
waskisongo, już się nie mogę doczekać, stan bezszczurowia mi nie służy... :) :roll: a tak z ciekawości, masz jakąś fotkę gdzie bardziej widać szczurzą mamusię? Na jednej fotce dojrzałam pyszczek, śliczna jest!


Jestem teraz w pracy :-)

Po pracy zrobie fotkę i zamieszczę tu… poza_tym ma czerwone oczki jak rubinki :>
Ostatnio zmieniony przez Devona Sob Paź 11, 2014 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
waskisongo 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 83
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 19:03   

Szybka sesja :mrgreen:
















 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 19