Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:48
Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's
Autor Wiadomość
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 10, 2014 01:25   

Papi napisał/a:
Tyle maluchów już w swoich domkach, a moja Rubinka (Rewolucja) jeszcze musi tydzień poczekać
trzymam kciuki żeby szybciutko Ci zleciało :kciuki: :glaszcze: :grouphug:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 22:49   
   Zwierzątka: kot


Papi i jak maluchy już u Ciebie? możecie się nareszcie sobą nacieszyć? :]

mam nadzieję,że już tak i moje kciuki nie są już potrzebne ale i tak podsyłam :kciuki:
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 23:43   

SzczurLOVE, Zizollo, dzięki pomocy maris właśnie dojechałyśmy do domu z maleńką Rewolucją :serducho: Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :) Nasza mała księżniczka jest bardzo grzeczna :serducho:
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 00:32   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Papi, a ja mam odwrotnie wrażenie - mi się wydaje, że Rusia jest dosyć duża jak na dziecko O.o

O samej Rusi - najgrzeczniejsze dziecko na świecie :serducho: Taka spokojna, pod bluzą siedzi, na dłoni się kładzie, cudo, nie szczur. Oby jej nie przeszło :mrgreen:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 01:17   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


A ja widziałam :> Załapałam się na podglądanie transportowanych maluchów :P

No i trzymam kciuki za łączenie i za młode duchem stado :kciuki:
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Zizollo 



Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2803
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 11:05   
   Zwierzątka: kot


Papi napisał/a:
Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :)


oj tak bo długim czasie niedoszczurzania i nie obcowania z takimi małymi szkrabami człowiek naprawdę nie może się nadziwić :)

kciuki za łączenie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
tu nas zobaczycie http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13006


na zawsze w sercu : Balu ?.10.12- 27.10.13,Bonzo 01.03.12-13.01.14,Bolo 01.03.12-14.08.14, Dragon ?-02.09.2014 ,Kiran 02.09.13-27.01.16, Karmel 02.09.13-31.05.2016[*]
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 12:24   

Papi napisał/a:
SzczurLOVE, Zizollo, dzięki pomocy maris właśnie dojechałyśmy do domu z maleńką Rewolucją :serducho: Juz zapomniałam, że dzieciaki są takie maleńkie :) Nasza mała księżniczka jest bardzo grzeczna :serducho:


widziałam Rewolucję w sobotę mała jest śliczna :) chociaż powiem Ci że jest trochę większą od mojego Robina mały normalnie wygląda jak mysza choć cały czas go podkarmiam :P no ale może sie jeszcze wyciągnie jak brat z eSek mój Stephen który jest tak duży ale nie gruby tylko wielki po prostu dlugaśny z wielkim pyszczkiem :P jest średnio o 1/3 większy niż Salvador i Sebastian :) także nie martw sie Rewolucją chłopaki tez malutkie z eRek sa :)
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 14:17   

Pyl napisał/a:

A ja widziałam Załapałam się na podglądanie transportowanych maluchów

A ja pierwszy raz mogłam pozachwycać się chłopakami :mrgreen: wiem, że dla kogoś, kto ciągle tarmosi jakieś szczury brzmi to dziwnie :lol: , eReczki słodkie chlopaki, ale Szarlej :serducho:
Zizollo napisał/a:
oj tak bo długim czasie niedoszczurzania i nie obcowania z takimi małymi szkrabami człowiek naprawdę nie może się nadziwić

ja w lecie się doszczurzałam, ale te moje panny tak rosną, że maleństwo rozczuliło mnie do reszty. Pewnie dlatego też, że nie mam kontaktu z innymi szczurami tylko z moimi
SzczurLOVE napisał/a:
widziałam Rewolucję w sobotę mała jest śliczna chociaż powiem Ci że jest trochę większą od mojego Robina mały normalnie wygląda jak mysza choć cały czas go podkarmiam
no to będzie jak z moją Ozisią z O2, ja ciągle piszę jaka ona maleńka, a wszyscy odpisują, ze ich dzieciaki z tego miotu jeszcze mniejsze :lol:

Dziękuję za wszystkie kciuki i proszę o więcej, bo w nocy miałam ochotę na nogach do Warszawy iść po towarzystwo dla maleńkiej, żeby tylko sama nie siedziała w klatce. Skończyło się jednak na 2 wolnych dniach od pracy, żebym mogła pobyć z maleńką, szef pytał które to dziecko mam chore :P . Oby moje dziewczyny szybko ją zaakceptowały.
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 19:38   

Dużo kciuków :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Śro Lis 19, 2014 13:21   

Jesteśmy na dobrej drodze, oby łączenie Rubinki z resztą stada nadal było bezproblemowe :kciuki: (szczegóły w naszym temacienie :wink: )
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 13:38   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Mao, Reynevan to przeciwieństwo Rusi - skacze jak pchełka, wszędzie go pełno, zaczepia Szarleja i nie usiedzi w jednym miejscu :D Pod bluzą łazi cały czas, gania za ręką i nie w głowie mu jakieś pieszczoty :P Za to Szarlej jest statecznym chłopcem i jest pierwszy do jedzenia.
W sumie pasują do nich imiona - bohaterowie, którzy je noszą, mają podobne charaktery :P

Papi, kciuki za łączenie :) My zaczynamy jutro rano.
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 23:02   

Nie wiedziałam co to szczęśliwy szczur dopóki nie zobaczyłam Rubinki w klatce z resztą stada, szczury są zdecydowanie stadne. Dziewczyny, jeszcze nie w klatce docelowej, a w alasce, ale razem, zero pisków i przepychanek. Jeszcze trochę przed nami, ale jak na razie łączenie Rubisi ze stadem przebiega bardzo spokojnie.
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 00:42   

Mój Robin to mały wariacik :) szaleję jak mały potwór :) u nas wybiegi wspólne ale klatki osobne bo dzieciaki przechodzą jeszcze między prętami :P :huh2: :saywha:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 09:10   

SzczurLOVE, no wiesz, Ty jesteś jedna, a szczurów jeśli dobrze liczę 12, powinnaś oddać im swój pokój, a sama kimnąć się w klatce :P
U nas spokojna noc w alasce, tylko mi Rubinka zaburzyła rytm dobowy szczurów. Zawsze tak ładnie spały między 2 a 6 rano, a dzisiaj maluch rozruszał dziewczyny i były gonitwy w klatce :-)

Po spokojnej łączeniowo ale pełnej zabaw nocy, dziewczyny wreszcie poszły spać wszystkie razem w tunelu, musicie mi uwierzyć, Rubisia też tam jest :)
Widok z trzech stron tunelu:
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 03:29   

hahah :) uśmiałam się :) Papi, moje ogony najchętniej ładują się do mnie na łóżko także ze mną na tym łóżku (notabene jedynej mojej prywatnej przestrzeni 12 szczurzych Panów się kisi - łażą po mnie, iskają mi głowę i podgryzają palce u stóp :P

A Robin mój piękny huskacz już prawie cały wyhaszczał została mu tylko znaczona głowa zaszta już praktycznie biała co z beżowym łepkiemi wielkimi dumbo uszami daje komiczny efekt :) ciekawe czy drugi husky z miotu też tak samo wygląda :) :huh2:
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 12