Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Wto Gru 30, 2014 12:29
Psiaki XIX
Autor Wiadomość
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 17:32   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


noovaa znam ten ból :P Tzn. nie dokładnie TEN ale uwielbiam moment kiedy Nes się wita, 2 sekundy później uświadamia sobie, że jest obok ukochanej Pani/Pana i ten pies też jest tak blisko i trzeba go odgonić za wszelką cenę!!
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 21:43   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


wilczek777, kłapała zębami 2 dni ... ale mimo wszystko, co chwila prosiła by ją wypuścić, bo "piesek" ... Ona sama nie wie czego chce ... Bo ona chce, ale ...... takie straszne zło....

Już nie kłapie, na podwórku spędza większość dnia, bo piesek a jak wraca, to tylko widać, jaki tyłek przemrożony :roll: Kąpałam ją przed wyjazdem, a znów jest cała czarna ... jasne psy nie nadają się do domów z ogródkiem, zdecydowanie! ;D


Tak się odpoczywa po całym dniu szaleństw z wielkim straszydłem.
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 22:07   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


noovaa no a dlaczego burki są ciemne, ciapate, szare brązowe :P Na tym brudu nie widać. Wczoraj było spotkanie z kumplem japro i nie mógł uwierzyć, że Nessie 1. jest żywa("To nie pluszak?") 2. nie czeszę jej codziennie 3. prawie nie kąpię.
On jako 'właściciel' (matka ma) yorka ma traumę z czesaniem i kąpaniem a młoda pachnie i jest jak puszek :P Kiedy opowiadał, że ich pies śmierdzi nawet kąpany i supły ma non stop to się za głowę złapałam...
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
noovaa 



Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 802
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 22:24   
   Zwierzątka: Brygada Ryzykownego Ratunku


wilczek777, no ja jej też nie kąpię często. Jak już to spłukuję błoto i tyle ... ale przed wyjazdem wykąpałam, teściowej pokazać cud psa ... i co ? Szara jest -.- .

Będę musiała się chyba do tego przyzwyczaić :(
_________________

* Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 22:48   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Znam ten ból. Mam psa tricolor ale z łapami i spodem w bieli, ciemnieje wyżej. 2 dni po kąpieli jest już szary. Jesienią już po pierwszym spacerze po kąpieli zmienia kolor. W dodatku pies uwielbiający kałuże, mający wylane, że błoto po kolana i kochający tarzanie się w smrodach - urocze ^^ Ale za to nie śmierdzi psem, co potwierdza nawet mój chłop (który nie lubi psów i mówi, że śmierdzą). O ile nie jest akurat wytarzany w kupie albo zdechłym ślimaku :twisted:
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
katasza 


Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 826
Wysłany: Nie Gru 28, 2014 23:27   
   Zwierzątka: pies#szczur


Moje obydwa maja mocny samczy zapach :(

Kupilam smrodom szelki hurty neonowe :serducho:

A dzisiaj Bluesik poszedl z TZtem i tesciowa do lasu na spacer. Zjadl kupe, wytarzal sie w niej a potem ja wyrzygal u tesciow w domu, kochane pieski :evil:
_________________
"Zarozumia?o?ci? oraz bezczelno?ci? cz?owieka jest mówienie, ?e zwierz?ta s? nieme, tylko dlatego ?e s? nieme dla jego t?pej percepcji. " Mark Twain
 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 00:11   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


To nie wiem jakim cudem młoda jest biała (bieli ma sporo - brzuch, łapy, kryza, końcówka ogona która pływa w błocie).

katasza pochwal się! Ja będę zamawiać znów torrent (mam nadzieję, że tym razem dobry rozmiar) i szukałam czy nie ma jakiś bucików taniej ale nic fajnego... otóż magiczny pies na jednym krótkim spacerze zjechał sobie pazur boczny przedniej łapy do zera czyli do naczynka krwionośnego i sobie kapał całą drogę powrotną krwią jak zarżnięty świniak.

Sił nie mam do bydlaka bo do tej pory nie musiałam NIC z takich dziwactw kupować swoim psom a teraz mam kalekę. Ubranko, balsam do łapek, bla bla bla a potrzeby mamy na torrent właśnie, buciki, fontanne... heloł :roll:

Generalnie uciąć łeb przy samej dupie! Ale nie da rady wściekać się na taki uroczy okruszek, najsłodszy. Na świętach u japro koczuje pod choinką i za pozwoleniem oczywiście i ku uciesze gawiedzi ściąga pierniczki z choinki. Wstawię kilkusekundowego filmika ;)
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 02:22   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Dochodzę do wniosku, że mam jednak szczęście. Czarek jest jasny, spędza cały dzień w ogrodzie, właściwie go nie kąpię, a jest czysty. Śmierdzi psem (mam wyczulony węch i jak dla mnie bardzo go czuć, ale nie znam żadnego psa, którego zapach byłby mniej intensywny, wręcz przeciwnie).
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 08:14   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


U nas tylko Nala ma umiłowanie do zmiany koloru... z jasnoszarego na ciemnoszary i czarny. :twisted:

Nemo i Shira nie lubią się tarzać w błocie, więc po kąpieli są czyści przez parę tygodni. :)

Z tym, że ja je wyczesuję co 2 dni, a to pomaga w czyszczeniu futra (np. z zaschniętego błotka). I według większości naszych znajomych, nie śmierdzą psem. Chociaż wiadomo, każdy ma swoją wrażliwość zapachową. Np. mój ojciec niedawno powiedział, że moje fretki ŁADNIE pachną, takim słodkim piżmem. :shock: :roll: A dla większości ludzi to obrzydliwe śmierdzielce. :P
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 08:17   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Nakasha właśnie miałam wizualizację jak przed jakimś wyjściem bierze fretkę za fraki i się naciera 'czystym piżmem' xD
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:59   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


wilczek777, :lol: :lol: To by było coś! :DD na szczęście od lat z rodzicami nie mieszkam, a Zbyszek zapach fretek toleruje, ale nacierać się nie będzie. :twisted:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 16:19   

Wlasnie się załamałam Dode ktora mialam odbierać po sylwestrze jej pani przywiazala w parku. Suka byla w schronie, teraz jest na DT i po sterylce ma pójść do adopcji. Do Darka nie mogę sie dodzwonić, zreszta on w Anglii jest wiec niewiele zrobi. Nie wiem czy schron nam ją wyda bo nie jesteśmy właścicielami. Boże biedna suka ;(
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 17:43   

Sorgen, a masz kontakt do DT? - pisz może że chcesz, że czekasz na nią ....
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 18:11   

Kontaktu nie mam, to jakiś DT ze schronu. Mnie suki nie wydadzą bo ja ją miałam tylko do maja przetrzymać więc nie podpiszę papierów adopcyjnych. Suka miała chip, po nim dotarli do właścicielki która stwierdziła że 17 grudnia oddała sukę właścicielowi i tyle w temacie. Dody nie chce przyjąć do siebie. Dodzwoniłam się do Darka on twierdzi że już rozmawiał ze swoją ex i ona mu powiedziała że ich najstarsza córka komuś Dodę oddała i że niby ten ktoś ją przywiązał. Baba ewidentnie kłamie bo schronowi mówi jedno a Darkowi drugie. Czekam na info od Darka jak sprawa wygląda choć obiektywnie to by było lepiej dla Dody jakby ją schron wydał do adopcji. Biedna sucz.
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
jokada 



Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 08 Sty 2007
Posty: 2391
Skąd: w-wa, żoliborz
Wysłany: Pon Gru 29, 2014 18:36   

No biedna... a baba porypana jakaś
szkoda że zwierze przez nią cierpi... :(
_________________
Skunksik / Robin <:3 )~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 12