Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Wto Gru 30, 2014 12:29
Psiaki XIX
Autor Wiadomość
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 13:42   Psiaki XIX
   Zwierzątka: szczurze damy


LISTA FORUMOWYCH PSÓW (OPIEKUNOWIE W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ)


agacia
Runa -> suka * siberian husky * rudo-biała * ur. czerwiec 2009 (data umowna, podejrzenie ur. 2010)
Bari -> pies kastrat * siberian husky * biały * ur. listopad 2005
Atos -> pies kastrat * siberian husky * wilczasto-biały * ur. 28.10.2003

Aleksandrossa
Chico (Karmazynowy Błękit)- pies* pudel* apricot* 21.04.2012
Cezar- pies* w typie onka*czarny podpalany* 2005
Dora- suka* w typie onka*czarny podpalany* 2005

babyduck
Negra (Uncommon Negra od Astrid) -> suka * entlebucher * tricolor * ur. 31.05.2009

Bel
Alpha ( Suprice Hippocampus) -> suka * owczarek szkocki długowłosy * tricolor * ur. 05.06.2012
Pestka (Pierdolot) -> suka * mieszaniec długowłosa * kolor dyskusyjny * ur. 01.04.2008 (data umowna)

Ebia
Rocki -> pies * mieszaniec * wilczasty * czarny podpalany * ur marzec 2005 (data umowna)

Gryzoniowa
Rex :arrow: pies * kundel * czarny podpalany * ur. 26.06.2006

jokada
Tobi (Skrzat z hod. Eliminator) -> pies * cavalier king charles spaniel * trikolor * ur. 23.07.2007
Florka (Florenca z Krasnodębów) -> suka * cavalier king charles spaniel * blenheim * ur. 15.06 2011

karola
Diana -> suka * w typie sznaucera miniatury * czarna * ur. 2006

katasza
Frodo -> pies * kundel * biszkoptowy * ur. 11.11.2011 (data umowna)
LIGHT OF HOPE Ad Captandum -> pies * boston terrier * czarno-bialy * ur. 16.10.2013

Lama
Falka -> (FAYOLA ASHANTI Kalasanti) -> suka * rhodesian ridgeback * czerwonopszeniczna * ur. 11.06.2012

Lavi
Astro (ASTRO Kusy Funny Pem) -> pies * welsh corgi pembroke * rudy * ur. 17.06.2014r ;) )

Lazanka
Iskra :arrow: suka * mieszaniec * zazwyczaj czarna * ur. 2009 (data umowna)

limomanka
Masza -> suka * owczarek niemiecki * czarna podpalana * ur. 10.11.2013

mmarcioszka
Czarek -> pies kastrat * siberian husky * wilczasto-biały * ur. 27.04.2012

monisss
Shadow -> suka * mieszaniec owczarka belgijskiego * ur. 2006 (data umowna)

Nakasha
Shira (Preeminent Line Nevada) -> suka kastrowana * owczarek australijski * niebieska marmurkowa * ur. 06.10.2012
Nala -> suka kastrowana * mieszaniec * wilczasta * ur. 08.09.2011
Nemo (Don Modris Podlasie) -> pies kastrat * owczarek niemiecki * czarne podpalane * ur. 24.07.2011

Ninek
Vega -> suka * mieszaniec * czarna podpalana * ur. 1998 (data umowna)
Majka -> suka * mieszaniec * czarna podpalana * ur. 01.01.2005 (data umowna)
Fox -> pies* mix spaniel * tricolor * ur. 23.06.2010

PALATINA
Jagna (JAGA GAŹDZINA z Banciarni) -> suka * PON * biało-szara * ur. 12.02.2004

Pućka
Pumba, (Djembe Meteors SILVERSTONE SKYWALKER)-> pies, rhodesian ridgeback, czerwono-pszeniczny kolor, urodzony 16.03.2014

rudziak
Santa (ENI Porażynianka) -> suka * entlebucher * tricolor * ur. 30.03.2007

Rysiaczek
Demon :arrow: pies kastrat * amstaff * pręgowany z białym * ur. 01.04.2005

sachma
Lenny (Clever Lenny Lindeza) -> pies * pudel średni * czarny * ur. 04.03.2010
Odie -> pies kastrat * spanielo-pudel mieszaniec * morelowy * ur. 04.08.2010 (data umowna)

satanka666
Dealer -> pies * kundel w typie boksera * pręgowany * ur. 2.01.2009

scorpio80 & yes
Matsi (Księżniczka) :arrow: suka * siberian husky * srebrna * ur. 08.2009 (data umowna)
Runner (Faflunek) :arrow: pies kastrat * mix w typie łajki syberyjskiej * tricolor * ur. 06.2009 (data umowna)

Sorgen
Delta (DELTA Mea Praetoria Caesareum) -> suka * bullterrier standard * pręgowana z białym * ur. 24.12.2008

Szura
Tonic -> pies kastrat * kundelek w typie pudla * czarno-biały* ur. 2008 (data umowna)
Yuki (SWEENEY Slim Extreme) -> pies * bedlington terrier * piaskowy * ur. 7.03.2013

Szczurówka
Diana-> suka * mieszaniec owczarka niemieckiego z bokserem *czarno-biszkoptowa* ur. 10.2009

Tess
Beza Wspólny Dom -> suka * owczarek szetlandzki * śniada * ur. 29.04.2005
Joy (Ectasy z Tylenu Moravia) -> suka * owczarek pirenejski * czarna * ur. 13.06.2010

Tuś
Dreamer -> pies * kundel * beżowo-czarno-szaro-nijaki * ur. 2.02.2008

wilczek777
Mika (Yoma Raj dla zwierząt) -> suka * owczarek szetlandzki * tricolor * ur. 05.07.2006
Nessie (Never Ending Story of Maranns Home) -> suka *border collie *blue merle tricolor * ur. 09.01.2014

yumeha21
Sonia-> suka * kundel w typie owczarka belgijskiego *płowa podpalana* ur. 08.2013




Ciąg dalszy tematu :)

Poprzednia część.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
Ostatnio zmieniony przez Devona Wto Paź 14, 2014 11:01, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 14:22   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Sorgen, u nas choćbyśmy bardzo chcieli to nie było ani czasu na reakcję (to był ułamek sekundy!) ani miejsca bo to zabytkowa, stara droga obsadzona gęsto grubaśnymi drzewami, zakręt i mur kościoła po prawej. Po prostu idealne miejsce :/

Gdybyśmy go przejechali to nie wiem kto by histeryzował najbardziej z tej naszej czwórki. Tzn wiem, że mój D najmniej (nawet gdyby miał tylko zgrywać dzielnego) ale pozostała trójka to naprawdę nie wiem...
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
klimejszyn 



Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 18:56   

hopsa :D
_________________
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie,2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 19:17   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Moją nieżyjącą Czatę proszę usunąć z listy w 1. poście. :|
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 19:25   
   Zwierzątka: szczurze damy


PALATINA, Zrobione.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 20:43   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Można dopisać Maszkę?
limomanka
Masza -> suka * owczarek niemiecki * czarna podpalana * ur. 10.11.2013

Dziś Maszysko ostatecznie pożegnało się ze szwami :) Muszę powiedzieć, że w jej postawie widać, że zabieg był potrzebny - bardzo zmieniła się cała jej sylwetka. Miejmy nadzieję, że problem mamy już zupełnie za sobą :)

wilczku, dzięki za cynk - zabawki z Biedronki są strzałem w dziesiątkę :D Uczymy się oddawać zdobycz - marnie nam idzie ale jakiekolwiek postępy są, więc byle do przodu. W przyszłym tygodniu mam urlop, poświęcę Maszy sporo swojego czasu :)

_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 20:46   
   Zwierzątka: szczurze damy


limomanka, dopisana :)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 22:14   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


limomanka cieszę się bardzo, że zabieg wyszedł Maszy na dobre :)
Próbuj robić z Maszą wymianę to łatwiej będzie szło ;) Tylko muszą być identyko zabawki.
Na chyba czeka usuwanie mleczaków bo mam rekina który niedługo będzie miał dwa rzędy zębów o.0 Trzonowce wydawały mi się dziwne - takie mocno do środka podniebienia.

EDYTKA!
W naszym Tesco jest promocja na różowe mopy o takie http://tanie-kupowanie.co...RAL-12201_9.jpg idealnie nadaje się na szarpak ;)
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 22:52   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Te wiejskie psy tak mają niestety, że ganiają auta, ale skubańce wychodzą tego cało, chociaż pewnie do czasu aż się pomylą i nie odbiegną na czas.

A u mnie bidulek Atos uszkodził sobie rogówkę i miał dziś zaszytą trzecią powiekę :(
 
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 07:51   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Obiecałam DZIŚ dać odpowiedź odnośnie suni, która urodziła się w dniu (w nocy) śmierci Czaty.
Jej siostrę już zarezerwowano, a o nią samą też już są pytania, stąd wymóg mojej deklaracji..
Która z Was miała to przeczucie, że miałam wpłacać zadatek?!
Może serio wtedy powinnam była. :lol:
Dostałam maila z informacją o miocie w innej hodowli. 2 pieski i 6 suk! :shock:
Od razu napisałam i co? Jajco! Być może jedna będzie wolna, ale to się okaże za kilka dni dopiero.
Za kilka... a ja obiecałam dać odpowiedź dziś. W tym licznym miocie ponoć rodowód jest dość ciekawy, choć moja przyjaciółka nie lubi tej hodowli. Prawie cały miot ze szczątkami, tzn. bez ogonków. Nawet bez krótkich, tylko gołe dupinki! Pewnie dlatego tak szybko się rozszedł, choć dopiero co się urodził. :roll: Mi ogon jest raczej obojętny.
Rzucaliśmy monetą i wyszło, że mamy brać tę sukę, co się urodziła w noc śmierci Czaty.
Ale nie wiem, czy rzut monetą jest dobrym oparciem dla tak poważnych decyzji. :P
Z drugiej strony przed decyzją o zadatku też rzucałam monetą i też wyszło, że mam wpłacać i rezerwować sukę, ale tego nie zrobiłam, bo bardzo czekałam na Kroplę.
Czy mi się tylko wydaje, czy Wy też widzicie, że tak jakby los mnie ciągle zawraca do tego konkretnego miotu?! Jak tylko wymyślę inny, to coś idzie nie tak i znów wracam.
To co? Brać?
Byłby fajny prezent na urodziny (dziś mam). :D


Edit.
Z drugiej strony kusi, żeby odpuścić. Bo stresuję się podejmując decyzję. :/
 
     
klauduska 


Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 2035
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 08:14   
   Zwierzątka: hodowla norweskich leśnych


PALATINA, bierz :)
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 08:32   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Zdecydowałam się tak na 70%.
Jeśli w ciągu dnia nic mi się nie odwidzi, to potwierdzę rezerwację wieczorem. 8)

To ona:
 
     
Sorgen 



Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1293
Skąd: Tarnow
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 09:07   

Bierz bierz :mrgreen: Dla mnie już sama data urodzin byłaby sporym znakiem że trzeba brać :mrgreen:
_________________
‎"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem."
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 09:10   

PALATINA, kiedy mój brat przywiózł Rockiego do domu, byłam wściekła.. Wziął psa z ulicy, bezdomnego niezsocjalizowanego szczeniaka po bezdomnej suni. Do tego szczeniak był duży, wyglądał (i tak się stało), że wyrośnie na dużego psa. A nikt w domu psa mieć nie chciał (a jeśli już, to miał być, uwaga.. york!). To była trudna miłość i trudny agresywny, uciekający pies. Mijał czas, on nas gryzł, rodzina chciała oddać do schroniska, a on pewnym momencie spojrzał na mnie tymi swoimi wielkimi brązowymi ślepiami i uświadomiłam sobie, że stworzyliśmy ogromnie silną więź i rozumiemy bez słów swoje nastroje i potrzeby - tak zostało do dzisiaj
Później była Flora. Jechałam po innego szczura. T. wybrał właśnie ją.. bo.. była jaśniejsza.. Szczur płochliwy, nieufny, nerwowy.. Zajmowałam się nią z obowiązku, bo było mi jej szkoda.. I nie wiem kiedy ten mały wypłoszek zaufał mi całkowicie i bezgranicznie. Kiedy stała się TYM szczurem, moim oczkiem w głowie i wyrwała mi kawał serca odchodząc..

Prawdziwa miłość potrafi przyjść dopiero z czasem. Nie zawsze jest to nagłe olśniewające BUM. Poza tym sama mówiłaś, że jeśli miot po kropli nie dojdzie do skutku, to weźmiesz pierwszą wolną sukę. Ona jest pierwszą wolną suką :)
I głęboko wierzę, że jeśli zwierzęta mają duszę, chociażby zbiorową, albo przynajmniej dodatkowy zmysł, to może Czata odeszła akurat tej nocy bo wiedziała, że urodził się ktoś, kto zajmie się Tobą w jej imieniu :)
Ale ja jestem sentymentalna, a decyzja należy TYLKO DO CIEBIE ;)
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 28, 2014 09:50   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


Ebia,
Bo tak naprawdę, to ZAWSZE jest niewiadoma!
Już mi życie parę razy pokazało, że ma w nosie moje plany, a najwspanialsze rzeczy trafiają mi się przypadkiem.

Coraz bardziej jestem pewna, że ją wezmę.
Najwyżej drugiego psa będę uważniej szukać po śmierci Jagny. Bo Jaguś niestety też nie jest młoda...
Obserwuję FB i sporo PONów w tym wieku odchodzi ostatnio... :|
Choć liczę na to, że Jagna pożyje z 15 lat! :]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 14