Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie i recenzje. Co sądzimy o Niezłe Ziółko ?
Autor Wiadomość
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 21:08   Opinie i recenzje. Co sądzimy o Niezłe Ziółko ?
   Zwierzątka: szczurze damy


Temat służący dzieleniu się opiniami dotyczącymi produktów w sklepie 'Niezłe Ziółko'.
Nasze opinie, zdania, wrażenia z zakupów i kontaktu. Wszystko, co godne pochwały i nie tylko. Pamiętajmy o uzasadnieniu swoich wypowiedzi.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Antiba 



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Maj 31, 2014 18:59   
   Zwierzątka: Nuka,Bibi,Wiktor,Kamfrej,Ponyo,Pipin,Dante,Gryzzli,Chudy [*] Pucek, Bigby <3


My testujemy różne produkty Niezłego Ziółka. Sianko jest super - bardzo miękkie, krótko pocięte, szczurki podskubują. Poza tym piszę "recenzje" na forum e-chomikowym, więc tutaj dokleję:

1. Suszone jabłko: wzięte chętnie - 3,5/4 pkt., zjedzone chętnie - 2/4 pkt. Generalnie chłopcy nie przepadają za jabłkami. Świeże jedzą niechętnie, a suszonych w ogóle nie ruszali. Tutaj - Bibi zjadł cały kawałek, reszta była mniej chętna, ale mniej lub bardziej kawałeczki też zostały zjedzone.

2. Banan liofilizowany: wzięte - 4/4 pkt., zjedzone - 4/4 pkt. Akurat banany chłopcy uwielbiają pod każdą postacią. Te nowe, liofilizowane specjalnie dałam po innych przysmakach, żeby choć trochę uwiarygodnić badanie. Zjadły z miłą chęcią :) Od siebie dodam, że banany mają nietypową konsystencję, coś ala beza jajeczna ;)

3. Żurawina liofilizowana: wzięte chętnie - 3,5/4 pkt., zjedzone chętnie - 1/4 pkt. Chłopcy byli zainteresowani, ale niestety żurawina okazała się dla nich za kwaśna. Country i Bibi trochę ją pogryźli, ale pozostałe dwa szczurki niestety zaraz wypluli.

4. Płatki słonecznika niestety szczurzego testu jak na razie nie zdały. Może potem się przekonają, ale póki co tylko Nuka pogryzł trochę kwiatka.

5. Porzeczkowa mieszanka: trochę lepiej, niż żurawina, ale też za kwaśna: wzięte chętnie - 3/4 pkt., zjedzone chętnie - 2/4 pkt. Najbardziej rozsmakowany był Country. Bibi pogryzł chyba bardziej z pazerności, niż z ciekawości, do tego Ponyo... Nuce porzeczki w ogóle nie przypadły do gustu.

6. Malina liofilizowana: wzięte chętnie - 4/4 pkt., zjedzone chętnie - 3,5/4 pkt. W końcu jakiś czerwony owoc dla moich chłopców :) Posmakowały im maliny. Ja zresztą też spróbowałam - są bardzo aromatyczne i słodkawe.

7. Burak, pietruszka, marchew, seler - wszystkie okazują się nietrafione u szczurów. Zobaczymy wieczorem, jak posmakuje chomikowi.

8. Korzeń mniszka lekarskiego: wzięte chętnie 2/4 pkt., zjedzone chętnie - 0,5/4 pkt. - Kolejny produkt, którego moje wybredne ogony nie chcą jeść. Zobaczę jeszcze jutro, czy korzonki przypadkiem nie zniknęły...

9. Truskawka liofilizowana: wzięte chętnie 3/4 pkt., zjedzone - 1,5/4 pkt. Trochę smakowała jak malina, ale jednak nie do końca. Chłopcy powyrzucali swoje kawałki ze sputnika i dalej leżą i patrzą za smakołykami.
 
 
     
Selldine 
Przytułek Ratatuj



Dołączyła: 02 Cze 2013
Posty: 142
Skąd: Warszawa/Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 15:39   

Zamówiłam ostatnio pierwszy raz i nie żałuję :)

Moje szczury jedzą jak szalone, sama chętnie bym się poczęstowała. Największy szał jest na jeżówkę, więc mam nadzieję, że spełni swoje zadanie :D
 
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Wto Mar 08, 2016 22:42   

Moje łasuchy niezbyt chętnie brały się za jakiekolwiek ziółka, jedynie korzenie mniszka lekarskiego były pochłaniane :jezor:
 
     
gregorij 


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 5
Wysłany: Śro Sty 11, 2017 18:29   
   Zwierzątka: szczury


Wszystko z Niezłego Ziółka znika u nas błyskawicznie. Moim zdaniem to najlepsza firma, jeśli chodzi o wszelkie zioła i przysmaki dla szczurków. Koleżanka ma królika i też podaje im specjały z NZ. W mojej opini ogólna ocena to 5/5.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 11