Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Mar 03, 2014 01:07
[Gdańsk] przygarnę 3 młodych samczyków
Autor Wiadomość
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 13:08   [Gdańsk] przygarnę 3 młodych samczyków
   Zwierzątka: szczury


Witam, mam już jednego staruszka i nie czcę aby dalej był samotny i z chęcią adoptuję od kogoś młode szczurki najlepiej ok 2 miesięcy. Nie chciałabym kupować w sklepie szczurasków, dlatego jeśli ktoś ma to z chęcią je kupię lub przygarnę. Koniecznie samców i najlepiej jak najciemniej umaszczone np. brąz, czarny.
Ostatnio zmieniony przez smeg Wto Sty 21, 2014 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 13:37   
   Zwierzątka: brak


Lidkamk, skąd jesteś? :) Szukałaś tutaj: https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts i w dziale "Oddam"?
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 13:59   
   Zwierzątka: szczury


Jestem z Gdanska I wiem ze to prehistoryczne ale nie korzystam z facebooka
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 14:05   
   Zwierzątka: brak


Ogłoszenia na tej facebookowej stronie są chyba dostępne także dla osób nieposiadających konta :) (przynajmniej ja je widzę nawet gdy się wyloguję). Możesz je przejrzeć, wiele osób nieudzielających się na forach ogłasza tam ogonki. W razie potrzeby tu jest temat transportowy: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10417 gdzie można się ogłosić, że potrzebujesz pomocy w przewozie szczurka z innego miasta. Bardzo łatwo jest znaleźć transport np. z Warszawy do Gdańska, więc z powodzeniem możesz szukać maluchów z tamtych okolic.

Jeśli chciałabyś maluszki z hodowli rodowodowej, tutaj są jeszcze dwaj wolni chłopcy: http://forum.szczury.biz/...p=939117#939117 . Należy wypełnić i wysłać ankietę na adres mailowy hodowli (link dostępny kilka postów dalej w tym temacie).
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 14:07   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


smeg napisał/a:
Ogłoszenia na tej facebookowej stronie są chyba dostępne także dla osób nieposiadających konta
Potwierdzam - jako prehistoryczny mamut bez konta na fb :P
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 14:13   
   Zwierzątka: szczurze damy


Lidkamk, w razie gdybyś potrzebowała się skontaktować z kimś prowadzącym fanpejdż 'SzczurzeAdopcje' to jestem ;)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 14:07   
   Zwierzątka: szczury


Łał dzięki za pomoc, a jesli chodzi o szczurki z hodowli np. Sun Rats to prawda ze sa zdrowsze I dłużej żyja? Tylko ten warunek dotyczący sekcji... Miałam juz niestety taka przykra sytuacje ale nie dalam pokroic Milusia po prostu nie mogłam.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 14:39   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Lidkamk napisał/a:
a jesli chodzi o szczurki z hodowli np. Sun Rats to prawda ze sa zdrowsze I dłużej żyja?
Nie ma takiej gwarancji i nie ma badań, które by to potwierdziły. Hodowla jest nakierowana na eliminację chorób dziedzicznych, ale za mało czasu upłynęło, aby dawało to wymierny, mierzalny i powtarzalny efekt.
To co jest pewne to to, że szczury z hodowli mają dobry start (odpowiednie żywienie, odpowiednie warunki rozwoju), nie pochodzą z przypadkowego imbredu oraz co ważne są dobrze zsocjalizowane - mają kontakt z człowiekiem, z innymi szczurami, wychowują się w grupie rodzeństwa (nie są za wcześnie wydawane do domków jak czasem się to dzieje w sklepach). Do hodowli nie są brane również osobniki o niestabilnym charakterze czy agresywne.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 16:37   
   Zwierzątka: szczury


Hmm no to mam dylemat, sekcja odpada nie przełamie sie Dostałam zgode na kupno 2 ogonkow z sun rats ale sama nie wiem, zwlaszcza ze na wczesniej polecanej stronie fc dziewcznie z Malborka urodziły sie male - kinder niespodzianka ze sklepu, jeszcze nie wiadomo czy sa chłopaki bo rodzone 7stycznia ale Słodziaki
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 16:39   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lidkamk, to adoptuj, w przypadku hodowli obowiązek wykonania sekcji jest zapisany w umowie.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 18:46   
   Zwierzątka: szczury


Raczej tak zrobie w kazdym razie dzieki
 
     
mmarcioszka 



Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 11559
Skąd: Nieporęt/Warszawa
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 19:36   
   Zwierzątka: królinka i szczury


Aktualne?
_________________
:wavexxs:
Paskudy mmarciochy
Hand made by mmarcioszka
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 01:06   
   Zwierzątka: szczury


Nie już nie aktualne - mam już trzech urwisów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14