Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Śro Sty 29, 2014 13:35
Informacja o urlopie od administrowania forum
Autor Wiadomość
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 18:45   Informacja o urlopie od administrowania forum
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Myślałam, że ze wszystkim sobie poradzę, wszystko udźwignę i zawsze będzie dobrze. Okazało się jednak, że życie poza szczurami i forum ma też inne aspekty, a ja - skoro zawsze mówiłam, że hipokryzja to najgorsze zło - przyznaję, że przestałam dźwigać swoją rangę i jej odpowiedzialność.

W najbliższym czasie nie będzie lepiej, będzie tylko gorzej i potrzebuję co najmniej trzech miesięcy, by móc ocenić, czy dalej dam radę opiekować się forum. Nie chcąc NIGDY działać na jego szkodę, informuję, że z dniem dzisiejszym proszę mnie traktować jako administratora na urlopie, który to urlop potrwa do końca lutego 2014 roku.

Moderacja i administracja wewnętrznie zadecyduje, czy mam w takim przypadku zachować belkę czy lepiej mi tę belkę zdjąć. Zrobią tak, jak będzie im najwygodniej i jak się będą czuć najlepiej.

Wszelkie niezałatwione sprawy, w których nie udzieliłam odpowiedzi lub też nie potwierdziłam, że zaczęło się ich rozpatrywanie, proszę przekazać komuś z moderacji. Ja od siebie także postaram się to zrobić, ale gdyby odpowiedź od moderacji się nie pojawiła, proszę przyjąć, że coś przeoczyłam nieintencjonalnie i zwyczajnie poprosić raz jeszcze, tylko już kogoś innego.

Na forum będę bywać, nie żegnam się więc, a sam ten wątek zamykam, bo w istocie ma tylko służyć poinformowaniu.

Mimo wszystko, z cieniem uśmiechu na wargach, bo czasem trudna decyzja jest lepsza niż jej brak.

AngelsDream
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12