Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: smeg
Śro Paź 30, 2013 18:46
[okolice Opola] Przygarnę dwie/trzy samiczki
Autor Wiadomość
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 17:09   [okolice Opola] Przygarnę dwie/trzy samiczki

Chciałabym napisać tak jak w temacie, że po prostu przygarnę szczury, ale jest to dla mnie zbyt mało. :)
Szczury zawsze były moim marzeniem i teraz jestem w stanie je spełnić.

Szukam dwóch lub trzech (najlepiej) samiczek, jak każdy chciałabym, żeby były one młode, żebym mogła się nimi nacieszyć.
Nigdy nie miałam szczurów, ale marzę o nich już od kilku lat i w tym czasie zdążyłam zapoznać się z tym co powinnam wiedzieć na ich temat.

Dokładnie jestem z Kędzierzyna-Koźla, oczywiście jakiś transport z innych części Polski wchodzi w grę, odebrać szczury mogę osobiście w Opolu lub jak się znajdzie transport do mojego miasta.

Warunki jakie mogę zapewnić to klatka 70cmx40cmx63cm (dłxszerxwys), w przyszłości na pewno coś większego. Dlatego wiem, że więcej niż 3 samiczki nie "wejdą".
Samce też wchodzą w grę, ale wolę samiczki. Można powiedzieć, że jeśli nie znajdą się odpowiednie samiczki wtedy nad samcami się zastanowię.

Obecnie jestem na etapie przygotowywania klatki, kompletowania wyposażenia, ale chcę już po prostu zacząć poszukiwanie szczurów. Fajnie jakby były do odebrania w listopadzie, ewentualnie w grudniu.
Jak jakieś pytania macie to proszę zadawać, a ja odpowiem :)

I jeśli kto ma lub zna osobę, która posiada szczury do adopcji/do oddania to proszę o podanie.
 
     
dzoo92 



Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 53
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 19:00   
   Zwierzątka: szczur Letti


http://tablica.pl/oferta/...html#fdfac9a663 a transport zawsze się pewnie znajdzie. Dodatkowo z klatką, więc dwie można połączyć wtedy(twoją i tej osoby), jak to zrobił mój chłopak łącząc ze sobą dwie duże klatki i tworząc w ten sposób jedną wielką. :)
_________________

 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 11:16   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


Zajrzyj sobie też na Szczurze Adopcje na fb - sporo ogłoszeń ostatnio dodawałyśmy :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 17:38   

Na fb zobaczyłam śliczne panienki, napisałam i jeszcze są. Mam nadzieję, że będą moje w listopadzie jeśli tylko się znajdzie transport :) Ale do tego czasu muszę jeszcze przygotować klatkę.
Dziękuję za podanie tej strony.
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 21:48   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


emikia, do usług :)
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 19:01   

Szukam, szukam...
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 21:13   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


emikia, a w dziale interwencje patrzyłeś? Akurat jest sporo szczurów do oddania.
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 10:02   

Codziennie patrzę gdzie się da :) Przede wszystkim szukam jak najbliżej mojego miasta.
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 19:45   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


emikia, możesz szukać nie tylko pod domen. Działa grzecznościowy transport forumowy - można czasem wziąć szczura z drugiego końca Polski. Oczywiście tak jest nieco trudniej, ale daje się to załatwić :)
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 14:21   

Chodzi mi bardziej o to, że nie chcę szczurków z nad morza jak ja mieszkam niestety na dole. Już próbowałam ściągnąć szczurki z Gorzowa Wielkopolskiego i nie wyszło, ciągle jakiś problem z transportem :) Rozważam każdą możliwość...ale wolę gdzieś bliżej. Znaczy przede wszystkim Wrocław, Kraków czy jakieś miasta z dołu Polski ;p
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 14:26   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


emikia z transportem jest różnie ale przy odrobinie kombinacji wszystko się da! Mam szczurka z Krakowa, maluszki z Warszawy, dwa rasaki z Czech nawet ;)
A próbowałeś wykorzystać stronkę blablacar? Niektórzy biorą transporter z szczurkami jako bagaż i nawet nie chcą za to kasy :)
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 19:26   

Na wszystkie możliwe sposoby szukałam transportu z Gorzowa, wszyscy z blablacar odmówili ;( Szukam gdzie się da, jak się da...ale nie zawsze wychodzi.
 
     
emikia 



Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Śro Paź 30, 2013 18:44   

Można zamknąć :) Szczurki znalezione i już u mnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14